«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

ћнени€: 215
ѕродуктите, които ¬и тр€бжат са:
1 ч.ч. кисело мл€ко
1 ч.л. сода бикарбонат
2 ч.л. сол
250 гр. краве масло
150 гр. сирене
150 гр. кашкавал
4 ч.ч. брашно
 ашкавалът и сиренето се настъргват и с останалите продукти се меси тесто, като към киселото мл€ко се прибави содата и солта. ћаслото се разтоп€ва, прибаж€т се жси4ки гореспоменати продукти и се замесва с брашното. —лед това тестото се остав€ н€колко часа в хладилника да престои да се стегне.
ѕосле тестото се дели на 10 равни топки, вс€ка се точи на кръг, разр€зва се първо на 4 пар4ета, после на осте 4етири през средата  като торта на триъгълници. “ези триъгълни4ета се завиват на кифли4ки. ќтгоре се намазват с едно разбито €йце и се пекат до за4ерв€ване.
ќпитаите и н€ма да сгрешите chef
÷итирай

UK, Harlow/—офи€

ћнени€: 7 669
Ќаистина са много хубави!≈то как изглеждат:
† † † † † † †
† † † †][url=http://imageshack.us][img][/url]
÷итирай

Den Haag

ћнени€: 1 163
Ќаистина са много хубави!≈то как изглеждат:
† † † † † † †
† † † †][url=http://imageshack.us][img][/url]
Ћелееееееееее, Ѕил€нче, какво направи  #Shocked с тази снимка.....потекоха ми лигитееееееее  smile3521 smile3521 smile3521.
»зглеждат супер.
÷итирай

UK, Harlow/—офи€

didkec , понеже си бременна и аз н€ма как да ти ги направ€, захващай се за работа да месиш ConfusedЌо аз ги прав€ като слагам сирене и кашкавал по 200гр.
÷итирай

Den Haag

didkec , понеже си бременна и аз н€ма как да ти ги направ€, захващай се за работа да месиш ConfusedЌо аз ги прав€ като слагам сирене и кашкавал по 200гр.
ћай наистина ще ги захвана, ама да попитам срам не срам, понеже н€мам точилка още  Embarassed, дали н€ма да стане разточването  със стъклена бутилка  newsm78.
—амо не ми се смейте на щурутиите  Mr. Green.
÷итирай

—офи€- Wien

ћнени€: 2 129
јууууу, това са ми любимите соленки! ќсобено докато са топли! ƒобре че ме подсетихте, щом ми остане време ще ги направ€!
÷итирай

ћнени€: 973
ћай наистина ще ги захвана, ама да попитам срам не срам, понеже н€мам точилка още  Embarassed, дали н€ма да стане разточването  със стъклена бутилка  newsm78.

ƒа ще стане smile3521 аз доста дълго време н€мах точилка и така си разточвах тестата ...даже пица и козунаци съм правила така hahaha, по-трудно е но става

ј рецептата за кифличките ми е в графа "любими рецепти" chef само че слагам 1ч.ч сирене и 2 ч.ч кашкавал и държа 2 часа в хладилника
÷итирай

Balchik

ћнени€: 1 732
ј аз да попитам дали може вместо краве масло,да се направ€т с маргарин? newsm78
»наче са страхотни,как ще им усто€ незнам #Crazy †:bouquet:
÷итирай

Den Haag

ƒа ще стане smile3521 аз доста дълго време н€мах точилка и така си разточвах тестата ...даже пица и козунаци съм правила така hahaha, по-трудно е но става

ј рецептата за кифличките ми е в графа "любими рецепти" chef само че слагам 1ч.ч сирене и 2 ч.ч кашкавал и държа 2 часа в хладилника
«начи ще пробвам с бутилка  Laughing, а в рецептата н€ма ли €йца  newsm78?
ƒай линк и на тво€та рецепта.
÷итирай

ћисл€, че н€ма проблем и с маргарин да ги направиш...но бих те посъветвала да използваш варианта 1/2 масло+1/2 части олио
”спех  bouquet

не съм пускала мо€та рецепта във форума, утре ако не ти е късно ще € постна Hug
« ѕоследна редакци€: пн, 27 фев 2006, 11:48 от Anim »
÷итирай

Den Haag

ћисл€, че н€ма проблем и с маргарин да ги направиш...но бих те посъветвала да използваш варианта 1/2 масло+1/2 части олио
”спех   :bouquet:

не съм пускала мо€та рецепта във форума, утре ако не ти е късно ще € постна Hug
ƒобре ще изчкам Very Happy.
÷итирай

ѕод тепето

ћнени€: 566
јз винаги  ги прaв€  с маргарин Rama и са супер! ≈дна доза не стига! ћоже да се точат и с бутилка. Ћюбимите соленки на нашата банда и върв€т страхотно с биричка
÷итирай

UK, Harlow/—офи€

јз преди като ги праве, ставаха супер.—ега ми остават в средата сурови.“емпературата на печката е същата, н€кой има ли иде€ защо така става?ƒруги тестени неща ми се изпичат страхотно, но кифличките не. Sad
÷итирай

јз преди като ги праве, ставаха супер.—ега ми остават в средата сурови.“емпературата на печката е същата, н€кой има ли иде€ защо така става?ƒруги тестени неща ми се изпичат страхотно, но кифличките не. Sad

ами...какво сирене използваш?
јко е обезсолено и го държиш във вода е хубаво преди да го сложиш в тестото да се е отцедило малко. “естото ти тр€бва да е хубаво омесено за да се разпредел€т равномерно продуктите,  да не се получи струпване на продукти на едно м€сто....
“ова се сещам за сега newsm78
÷итирай

ћнени€: 215
ј аз ги разточвам на много тънко и прав€ по малки кифличките, само че отива повече време така
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора