Добър гинеколог от Пловдив?

  • 3 546
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте на всички! Препоръчаха ми една гинеколожка Румяна Христова Патрикова..Искам да ви попитам за мнение за нея или ако може да ми предложите някой лекар без значение мъж или жена,който си разбира от работата..! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 23
Ходила съм при нея ,не е специалист нито знае какво гледа и какво вижда на ехографа ,който има ,ще те притупа набързо и това е ,не ти я препоръчвам!

# 2
  • Мнения: 14
marinela2014,Благодаря ти за отговора!   bouquet
А някоя от вас знае ли дали преглеждат с направление в клиника Торакс и доплаща ли се нещо за прегледа?

# 3
  • Мнения: 2
Преди посещавах Торакс,но не я препоръчвам.Сега ходя при доктор Николова,тя ми следи бремеността и съм много доволна от нея.Има частен кабинет до пожарната,но оперира към Селена и към Торакс.Работи със здравната каса и хубавото е ,че освен че те следи по време на цялата бременност тя самата после те разражда,което е много важно.Моята приятелк наскоро роди при нея със секцио и остана много доволна.

# 4
  • Мнения: 13
КАТЕГОРИЧНО НЕ ПРИ РУМЯНА ПАТРИКОВА ,ПРЕПОРЪЧВАМ ДОКТОР АМАЛИЕВ

# 5
  • Мнения: 14
Лиляна Захариева и KIRACHENA може ли малко информация за докторите,които предлагате?   bouquet

# 6
  • Мнения: 14
Мацки,така като чета по форумите за лекарите,че не съм много наясно  Embarassed май ще се насоча към една лекарка - Ангелина Сърбакова.Моля някоя от вас ако има инфо. за нея да ми пише или тук или на съобщение,че съм страшно объркана,а дните си минават..  Hug

# 7
  • Мнения: 23
Даже не съм и чувала за тази лекарка!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Горещо препоръчвам д-р Георги Амалиев! Има кабинет в Медлайн (има договор със ЗК), работи и в родилното отделение на ВМИ. Изключително съм доволна от него. Млад човек, много начетен и широко информиран, обяснителен, търпелив, отговори на всичките ни въпроси, много добър професионалист, с добро човешко отношение.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 39
Може ли да ми препоръчате добър гинеколог за гр.Пловдив (по възможност да е жена ). Цикъла ми закъснява с 10 дена , правих си тест но е отрицателен.Искам все пак да си направя консултация,макар че не ми се вярва теста да е отчел погрешно.
Правила съм си всички хормонални изследвания,единствено имам нисък прогестерон,но до сега толкова дълго закъснение съм нямала.

Общи условия

Активация на акаунт