Остров Тасос - 7

  • 110 233
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 339
Може ли да ми кажете къде от Тасос или някъде по пътя за него, мога де си купя хубав студено пресован зехтин екстра върджин и съответно какви са цените за литър?

# 736
  • София
  • Мнения: 13 147
Може ли да ми кажете къде от Тасос или някъде по пътя за него, мога де си купя хубав студено пресован зехтин екстра върджин и съответно какви са цените за литър?

В Панагия има фабрика за зехтин. Там продават. Но цени не мога да кажа, защото последните 2-3 години не съм ходила. Намира се в селото на главния път. Има надпис и на български.

# 737
  • Мнения: 784
"Колежки", моля за "топла" информация и съвети за о.Тасос. Там сме от 19.09 до 25.09/о.Тасос, Pefkari, hotel Akti./. Как е времето, морската вода има ли гадинки -комари, оси, други в морети? Peace

# 738
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
"Колежки", моля за "топла" информация и съвети за о.Тасос. Там сме от 19.09 до 25.09/о.Тасос, Pefkari, hotel Akti./. Как е времето, морската вода има ли гадинки -комари, оси, други в морети? Peace

Ние бяхме от 06.09 до 12.09 комари нямаше, но с оси беше пълно. Даже едната сутрин си правихме палачинки и като ги извадихме на терасата + сладката и стана осарник. Прибрахме се. Развалиха ни закуската.
Морски таралежи също не видяхме.

# 739
  • Мнения: 784
Уф, предпочитах комарите.От осите изпитвам ужас! А морето и плажа как бяха.Гледах прогноза, че около 22 ще вали. Чудя се какви дрехи да взема.

# 740
  • Мнения: 82
При нас нямаше комари, а осите бяха малко. До Потос бяхме.

# 741
  • Мнения: 2 558
Може ли да ми кажете къде от Тасос или някъде по пътя за него, мога де си купя хубав студено пресован зехтин екстра върджин и съответно какви са цените за литър?

В Панагия има фабрика за зехтин. Там продават. Но цени не мога да кажа, защото последните 2-3 години не съм ходила. Намира се в селото на главния път. Има надпис и на български.
25 евро за 5 литра мисля бяха цените  Peace

# 742

Общи условия

Активация на акаунт