Остров Тасос - 7

  • 110 271
  • 742
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 4 578
Пу, първа, в очакване на септември и Рахони!
Виви, мерси   bouquet

# 2
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Очевидно почивката в Гърция и въобще, ще си остане мечта, но да се запиша  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз ще продължа да ви чета - така все едно пътешествам с вас Simple Smile

# 4
  • Мнения: 320
И аз при вас, със спомени от Тасос и мечта за нова посещение

# 5
  • София
  • Мнения: 4 258
Благодаря за темата, планирам септемврийски Тасос.

# 6
  • Мнения: 6 573
Здравейте!
Сега откривам темата. Имам един въпрос-коментирани ли са къмпинги на о-в Тасос и ако да,къде мога да прочета за такива?
Благодаря предварително!   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 3 771
nezito
Силата не ми е в къмпингите, но познавам един и ми харесва:
http://www.camping-pefkari.gr/
Дано да съм права....

Vivi добре, че си възобновила прекрасната тема      bouquet

Последна редакция: нд, 27 юли 2014, 23:07 от Bled

# 8
  • София
  • Мнения: 660
Виви, благодаря за новата тема   bouquet

# 9
  • Мнения: 6 573
Bled,благодаря ти! Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 10 825
И ние се прибрахме вчера от Тасос. Беше чудесно Heart Eyes Много ни хареса и нашето селце - Скала Мариес. Невероятно спокойствие и чудесен плитък пясъчен плаж. Ходехме си все там на плаж, макар че погледнахме и другите два в самото село, но бяха по-каменисти и дълбоки (сравнени с "нашия"), направихме и едно плажуване на Гликади - също ни хареса. Посетихме и Лименас, Лименария, Потос, Принос и градчетата и селца по западното крайбрежие. В сравнение със Скала Мариес ми се видяха претъпкани и шумни  Simple Smile Ходихме до Теологос, но не ни остана време за Панагия и не ни стигна смелостта да отидем до Гьола - притеснихме се, че на децата ще им дойде твърде много ходенето.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 952
Сега откривам темата. Имам един въпрос-коментирани ли са къмпинги на о-в Тасос и ако да,къде мога да прочета за такива?



Na северния край на Голдън Бийч има много голям къмпинг.
http://www.bulgreece.com/bg/kampingi/kampingi-gartziya/item/549- … ping-golden-beach

# 12
  • Мнения: 223
И ние се прибрахме вчера от Тасос. Беше чудесно Heart Eyes Много ни хареса и нашето селце - Скала Мариес. Невероятно спокойствие и чудесен плитък пясъчен плаж. Ходехме си все там на плаж, макар че погледнахме и другите два в самото село, но бяха по-каменисти и дълбоки (сравнени с "нашия"), направихме и едно плажуване на Гликади - също ни хареса. Посетихме и Лименас, Лименария, Потос, Принос и градчетата и селца по западното крайбрежие. В сравнение със Скала Мариес ми се видяха претъпкани и шумни  Simple Smile Ходихме до Теологос, но не ни остана време за Панагия и не ни стигна смелостта да отидем до Гьола - притеснихме се, че на децата ще им дойде твърде много ходенето.

Onna-според мен Giola е място, което си заслужава ходенето, но е добре да се отиде пролетта или есента, тъй като се слиза пеша по открити слънчеви скали. Задължително със спортни обувки, не джапанки. Някъде в предишните теми имаше подробна информация за мястото и най-вече за достъпа до него. Там не се отива случайно, а с целенасочено. Моето семейство обича туризма и за нас беше истинско и добре планирано приключение.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 825
ketka111, значи правилно сме го пропуснали за момента. Сметнахме, че само голямото ни момче ще се справи без проблеми, но малките (на 4 и на 2 години) нямаше да могат. Ще го посетим след някоя и друга година като попораснат

# 14
  • Мнения: 66
Здравейте!
Сега откривам темата. Имам един въпрос-коментирани ли са къмпинги на о-в Тасос и ако да,къде мога да прочета за такива?
Благодаря предварително!   bouquet

Здравей, не знам някъде обсъждани ли са  точно къмпингите. Но ние вече няколко години ходим на този http://www.camping-goldenbeach.gr/. Тази година отново планираме да сме там края на август с децата.
Доволни сме - има всичко необходимо, спокойно е, до морето. Плажът е хубав - ситен пясък и е голям и не е  навалица (поне края на сезона когато ходим ние).

Общи условия

Активация на акаунт