Кой какви сериали гледа? - Тема 10

  • 41 988
  • 756
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 3 581


Ще видим втори сезон, подновили са го. И нищо чудно, с този финал... 
Хубав финал беше, бях се притеснила, че само руснаците са лошите, така съм по-съгласна.

# 226
  • Мнения: 5 745
Понеже тия дни съм на тема вампири, пък и да се подготвя за новия сезон на ходещите.Харесах си този.

http://www.imdb.com/title/tt2521668/?ref_=ttep_ep_tt

# 227
  • Мнения: 1 992
Първи сезон не беше зле.

# 228
  • София
  • Мнения: 1 036
Аз се забавлявам с baby daddy , но ми свършват излезлите епизоди.. Sad

Някой гледал ли е Raising Hope? Забавен ли е?

# 229
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 852
На мен не ми хареса, но си има своите фенове... Wink

На 9 епизод съм на "Finding Carter". Много добра история, а актьорите си играят страхотно ролите. Сериала разказва за 16 годишно момиче, Картър, живее само с майка си и я обожава, двете са като най-добри приятелки. Един ден обаче майка й изчезва, а полицията прибира Картър ... и я информира, че майка й не й е майка, а всъщност я е отвлякла като мъничка от истинското й семейство. Всъщност Картър има майка, баща, сестра близначка и по-малък брат, които не познава. Заживява с тях... но мисли постоянно за майка си (жената, която я е отвлякла) и иска да се върне при нея... и така. Интересно е.



# 230
  • Мнения: 4 598
Той май е нов,а как е с превода , превждат ли го?

# 231
  • София
  • Мнения: 44 176
Някой с мнение за пилотката на Intruders?

# 232
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
На 9 епизод съм на "Finding Carter". Много добра история, а актьорите си играят страхотно ролите. Сериала разказва за 16 годишно момиче, Картър, живее само с майка си и я обожава, двете са като най-добри приятелки. Един ден обаче майка й изчезва, а полицията прибира Картър ... и я информира, че майка й не й е майка, а всъщност я е отвлякла като мъничка от истинското й семейство. Всъщност Картър има майка, баща, сестра близначка и по-малък брат, които не познава. Заживява с тях... но мисли постоянно за майка си (жената, която я е отвлякла) и иска да се върне при нея... и така. Интересно е.

Брей, това звучи интересно. И рейтинга в IMDB е доста солиден. Зариби ме, тегля първите серии.

# 233
  • Мнения: 1 448
Няма ги в Анкетата - Hannibal и Двама мъже и половина  Mr. Green
Приготвила съм си True Detective и The Blacklist Simple Smile
Нещо друго кърваво да изтървам  Whistling

# 234
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Нещо друго кърваво да изтървам  Whistling

Ъхъ. The Killing.  Mr. Green

# 235
  • София
  • Мнения: 3 581
Двама мъже и половина е най-кървавият от всичките, Чарли постоянно се налива с Блъди Мери.

Колко кърваво? The walking dead? The strain?

# 236
  • Мнения: 1 992
Двама мъже и половина е най-кървавият от всичките, Чарли постоянно се налива с Блъди Мери.

Истинска кръв е по-кърваво.

# 237
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз пък започнах Low winter sun и въпреки лошото мнение на Сарка, все че много ми хареса, кофти че е само един сезон, но ще взема да изгледам оригинала  Laughing

# 238
  • София
  • Мнения: 6 219
А, Чарли умря! И с девственици не спи, та вече историята не е кървава.

# 239
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
аз пък започнах Low winter sun и въпреки лошото мнение на Сарка, все че много ми хареса, кофти че е само един сезон, но ще взема да изгледам оригинала  Laughing

Ужас. Повече никога няма да говоря с тебе за сериали.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт