Кой какви сериали гледа? - Тема 10

  • 41 997
  • 756
  •   1
Отговори
# 210
  • На високо
  • Мнения: 825
Сигурно, защото трети сезон е чак догодина лятото Wink.
И аз много харесах този сериал! Hug

# 211
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 911

Защото ще трябва да чакам април-май другата година за третия сезон. Сега пак трябва да се връщам да доглеждам старото. Кой знае защо още не съм пуснала Друговремецът. Все едно си го пазя за нещо Laughing

# 212
  • София
  • Мнения: 27 310
Гледам програмата на НВО-България...
Директното предаване на наградите ЕМИ е от 3:00 до 6:00 на 26 август през нощта.
И от 6:00 е програмирано повторение на 1 еп. на True Detective  Grinning  Grinning  Grinning
Далновидно...

а ето и предястието Simple Smile

http://en.wikipedia.org/wiki/66th_Primetime_Creative_Arts_Emmy_Awards

прави впечатление многото награди за Детектива, Троновете с е 4, а Брекинг бад шокиращо за мен е само с 1 награда, но това няма значение де. А и основните Емита си се гледат отделно.
Гледам и цели 2 награди за пиратите.


Колкото до самите емита, не знам дали ще правите специална тема, както за оскарите, но аз съм раздвоен или разтринен  Laughing
голям фен съм на троновете и на детектива и на опасно лош. само Фарго не съм гледал още, но и това ще стане сравнително скоро.

# 213
  • Мнения: 216
Загледах и аз много сериозно Outlander  Blush. Откогага чаках да вземат да намерят отнякъде някой мъж и да го турят на тиливизура! Аман от недохранени зомбита и вампири. Мн. свеж сериал се очертава. Мислех да изчакам и да си го гледам като 10 часов филм, но сърце не трае.  Flutter

# 214
  • Мнения: 1 416
Днес цял ден се мъча със същият проблем и от пиратите свалях и пак не стават субтитрите.
http://vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=%D0%9A%D0%BE%D0% … A%D0%BD%3F+s03e11
лошо качество е, но не намерих друг вариант. Ако някой намери за последните 2 серии на 4 сезон субтитри, да сподели, моля.
Благодаря ти много  bouquet Simple Smile
Изгледах ги така последните 2 епизода.

# 215
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Откогага чаках да вземат да намерят отнякъде някой мъж и да го турят на тиливизура! Аман от недохранени зомбита и вампири.
Амин! Joy

# 216
  • Мнения: 2 752
Напомням за новия сезон на Dr.Who, който започва тази вечер - за тези, които ще го гледат директно по телевизията.

# 217
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
9. The last ship - едва ли ще има втори сезон, ама да видим.
Що, бе, Нело? Лоши новини?  Shocked
Ами и този сериал няма да видим втори сезон...

Ще видим втори сезон, подновили са го. И нищо чудно, с този финал... 

# 218
  • София
  • Мнения: 27 310
Преди малко изгледах Емитата по ХБО.
Много яко шоу, имаше куп звезди и много, много забавни моменти. Дръпнете си го и няма да съжалявате.
На Джордж Мартин му подариха пишеща машина, ахаха щях да падна  Laughing

Нямаше изненади, познах повечето победители.

Съжалявам за Матю Макконъхи, който можеше да стане първия в историята с Оскар и Еми за главна роля в една и съща година, но Хайзенберг не мислеше така
Питър Дънклидж също заслужаваше, но...

Жалко че тази година се събраха три убийствени сезона (финалния на ББ, убийствения първи на Детектива и най-добрия сезон на Троновете поне според мен), а победителя можеше да е само един.

А великата Алисън Джани с две награди за една вечер   chef
фантастично

# 219
  • Мнения: 1 992
Сега видях победителите. Чудни Емита, чудни.

# 220
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз не съм Tired. Освен за Джулиана и Арън. Пак добре, че не наградиха Ленче Хеди де, че и това беше възможност Joy

# 221
  • Мнения: 2 040
Прегледах сега кои са отнесли награди снощи и останах много доволна.

# 222
  • Мнения: 17
Като заговорихте за Емитата, някой може ли да ми каже откъде мога да изгледам?
Видях победителите и съм много щастлива, че Шерлок и ББ спечелиха най-главните ;3

# 223
  • Мнения: 19
Като заговорихте за Емитата, някой може ли да ми каже откъде мога да изгледам?
Видях победителите и съм много щастлива, че Шерлок и ББ спечелиха най-главните ;3

взе ми думите от устата  Grinning

# 224
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
В YouTube все още не го намирам цялото шоу. Миналата година е качено по някое време на следващия ден след излъчването ... но засега от снощната церемония има само отделни клипчета.
И в единствения сайт, който ползвам за гледане на сериали онлайн, също го няма...

Мога да предложа торент - http://katproxy.com/the-66th-annual-primetime-emmy-awards-2014-h … rtv-t9500605.html

и магнет за всеки случай
Скрит текст:
magnet:?xt=urn:btih:ACE92529A399D30E890B8BAA0BF807F4BA8328CA&dn=the+66th+annual+primetime+emmy+awards+2014+hdtv+x264+2hd+rartv&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337

Ако докато се прибера от работа никъде го няма онлайн и аз ще тегля... че снощи го проспах. Пък се бях уж наканила да гледам.
Хванах само финала.


П.П. Мога да добавя и линк за гледане онлайн вече - http://www.free-tv-video-online.me/internet/the_emmy_awards/
Приятна церемония.
Имаше няколко наистина забавни момента, няколко тъпи шеги, няколко хубави речи, няколко WTF награди... абе като на всяка церемония от този тип.  Simple Smile

Последна редакция: вт, 26 авг 2014, 23:24 от мячик

Общи условия

Активация на акаунт