Клиника Афродита – за успешна процедура

  • 1 206
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте,

аз съм пациентка на д-р Баев.Вече получих каквото трябва и другия месец / септември трябва да започнем процедурата. Искам да пиша всичко, което ми се случва, за да е в помощ на други, които сега тръгват по този път, а и за да чувствам опора и аз самата. Черпила съм опит и от форумите тук, сега искам и аз да съм от полза, а и други пациентки да ме подкрепят и да бъдем полезни на всеки, който се е решил!!!!

 Пожелавам УСПЕХ на всички ни.

Затова и откривам тази тема.......Успех, Успех, Успех.......пишете и споделяйте!

# 1
  • Мнения: 17
Здравей veri Simple Smile И аз бях открила тема с пожелание за късмет на всички, които вярваме, че скоро ще станем майки с помощта на клиника Афродита. Ако искаш се включи и в нея - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=793182.0;topicrefid=20, а аз ще следя какво става и тук. Разбира се, че ще се подкрепяме. Аз самата също търся опора и съвет, но те подкрепям за избора на клиника и  вярвам, че наесен ще има добри новини.

# 2
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Добро утро ....
Колко нови теми ще се пускат за тая клиника ??
Проследете има пуснати доста  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 188
Добро утро ....
Колко нови теми ще се пускат за тая клиника ??
Проследете има пуснати доста  Mr. Green


колкото повече, толкова повече  Mr. Green
явно са на голям зор за клиенти
само се чудя модераторите, къде са

# 4
  • Мнения: 261
Точно от клиника Афродита нямам никакво намерение да черпя опит за "успешна"процедура. Бъдете така добри и се спрете, явно съвсем за канарчета имате хората с проблеми.  ooooh!  ooooh!  ooooh!

# 5
  • Мнения: 5
 Здравейте , започвам отново да се забавлявам с коментари на  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
дами , но за разлика от преди години сега смятам да съм активна все повече . Мисля да отворим още една тема .

# 6
  • Мнения: 261
Да, точно така направете. Тогава ще се появи едно сладко гущерче.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт