Продуктите на BILKA - полезно и качествено или просто евтино?

  • 14 288
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
И аз харесвам козметиката на Билка. Харесват ми кремовете за лице, за ръце, пастите за зъби, интимният им гел, мъжът ми ползва техен шампоан. Не съм ползвала около-очен крем, но скоро ще взема за проба.

# 16
  • Мнения: 888
Изобщо не ги харесвам! Една Nivea на сходна цена е в пъти по-добра.

# 17
  • Мнения: 551
Купувала съм си крем за лице на Билка, мисля, че беше с краставица и пъпеш. Не знам състава му, но на мен аромата му е много тежък. Сложих си от крема един-два пъти и го изхварлих.
Крем за ръце също си бях купила. Отново същия тежък аромат.
Единственото нещо, което ползвам, не ме дразни аромата, напротив много ми харесва, това е интимнич им гел. Толкова хубаво мирише на дъвки може би  Laughing
Като цяло мисля, че са им добри продуктите и не знам аз ли съм попаднала на такива, който имат такъв силен аромат или просто всички са такива?

# 18
  • Мнения: 779
Аз прочетох тук във форума за Билка и от много време си мисля да ги пробвам,та купих си шампоана и маската за коса против косопад и ще тествам утре, как са.Дано не съжалявам обаче,че хич им нямам голямо доверие,но ако ми харесат би било страхотно.Поне уж състава им е ок на тази фирма и не съдържат гадории пък да видим Rolling EyesКупих и хидратиращият им крем за лице,но от веднъж не мога точно да преценя,малко трудно ми се разнесе и ми попи,което не ми хареса особено.Ще пробвам пак и друг ден,но май няма да се разберем с него..

# 19
  • Мнения: 10
Използвам вече втора паста от серията им Bilkahomeopathy-grapefruit,без флуорид,мента и захар Peace Преди време използвах и крема им за бюст,нямам ясен спомен,но мисля че беше ок  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 244
Не ги харесвам ! Ползвах крем за лице с бяло грозде...аромата тежък, неприятен, не попиваше и усещах зверско парене в очите. Тоник за коса, тоник за лице с пъпеш и крем за ръце с мавруд бях купила... всичко замина в боклука.
Не са моята марка определено...Simple Smile
 Но пък моята капризна кожа си пасна чудесно с продуктите на Евелин, които са също толкова евтини като Билка Simple Smile

Последна редакция: пт, 08 авг 2014, 01:17 от East

# 21
  • Мнения: 4 199
В момента лосионите ми за тяло и лице са на Билка - харесва ми и консистенцията, и ароматът на пъпеш и краставица. Ще опитам и кремовете им.

# 22
  • Мнения: 122
Ползвам интимния им гел, доволна съм

# 23
  • Мнения: 17 546
Купувала съм шампоан - не мога да преценя дали е добър, но сякаш ми премиваше косата. Паста за зъби - хареса ми. Вода за уста - също ми хареса. Крем с грозде, не знам кой беше точно, но няма да повторя, защото е с толкова силен аромат, че ме измъчваше. Иначе - крем като крем, нищо невероятно. Измазах го за ръце.

# 24
  • Мнения: 2 820
От скоро Билка имат нова серия козметика с роза дамасцена.Пробвахте ли я,вече споделете отзиви,че съм хвърлила око на гела за измиване на лице и тоника?Благодаря! Simple Smile  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 045
Аз не харесвам продуктите им с едно изключение - тоникът с краставица и пъпеш. Това е единственият продукт, който ползвам и харесвам.
Всичко друго избягвам, защото повечето им неща (кремове за лице, ръце, тяло) съдържат парафин/минерално масло, а аз нефт върху себе си не слагам!

# 26
  • Мнения: 1 780
Купувала съм шампоан - не мога да преценя дали е добър, но сякаш ми премиваше косата.

Какво означава премиваше ми косата? - не я измиваше хубаво и се налага да се измие още един път, или нещо друго?

# 27
  • Мнения: 15 379
Има предвид, че прекалено я е изсушавал този шампоан.

Интимните гелове са 2 вида, кой от тях мирише на дъвка - оранжевият ли?

# 28
  • Мнения: 551
Има предвид, че прекалено я е изсушавал този шампоан.

Интимните гелове са 2 вида, кой от тях мирише на дъвка - оранжевият ли?


Да, оранжевия. Много хубаво мирише, пробвай го.

# 29
  • Мнения: 17 546
Купувала съм шампоан - не мога да преценя дали е добър, но сякаш ми премиваше косата.
Какво означава премиваше ми косата? - не я измиваше хубаво и се налага да се измие още един път, или нещо друго?
Не, ставаше като кукленска коса, скърца между пръстите и е прекалено твърда, като изкуствена. Все едно съм си мила косата няколко пъти поред с шампоан.

Общи условия

Активация на акаунт