Евтините неща, от които сме доволни - 26

  • 77 226
  • 734
  •   1
Отговори
# 525
  • Перник
  • Мнения: 4 863
И при мен гел топа на Голдън роуз не се напукваше, но честно казано, не забелязах разлика във външния вид между него и 3в1 на Перфект.

Аз използвах 3в1 на Перфект за основа и за топ. Справя се, но съхне доста по бавно и мъчително и понякога вечер като се лакирвам на сутринта съм на резки. Затова вече го ползвам само за основа и съм доволна  Wink

А какво ползваш за топ? Според мен времето за съхнене зависи и от самия лак  Peace Проблемът "лак на чаршафи" решавам с бързосъхнещия топ на Голдън роуз - 1 слой сутрин и имам перфектен маникюр  Mr. Green

# 526
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Доволна съм от този балсам за коса Биофреш, само че моя е жълт /не намерих снимка/
Скрит текст:

И от боя за коса  Garnier Color Naturals Creme 6,34 - получи се много естествен цвят.

# 527
  • София
  • Мнения: 3 752
Киса,ти не беше ли в темата с блондинките? newsm78

# 528
  • Мнения: 18 554
Момичета ползвали ли сте нещо от Люпети Марселе?Аз си взех днес душ крем с бели праскови и нектарини-мирише много готино.Взех го от ДМ намалени бяха от 5 и 50 на 3 и 79.Още не съм го пробвала ще дам мнение по-нататък. Имате ли впечатления от марката?

# 529
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Аз ползвам балсам за коса и е добър за цената си  Peace

# 530
  • Мнения: 76
Момичета някой да знае от къде мога да си купя този лосион (за Русе, Велико Търново, София ) -в Елитис във Велико Търново го няма, ако някой го е виждал някъде или ако има впечатления от продукта ще съм много благодарна ако сподели. Simple Smile
Останах много доволна от ампулите на същата марка пак с масло от орхидея, но ми идват малко като количество за цената си (1,80лв бр),  а и са с отмиване, което е досадно и отнема време.  Grinning

# 531
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Киса,ти не беше ли в темата с блондинките? newsm78

Не.  Rolling Eyes Да нямам двойничка във форума?  Laughing

# 532
  • Мнения: 1 398
И при мен гел топа на Голдън роуз не се напукваше, но честно казано, не забелязах разлика във външния вид между него и 3в1 на Перфект.

Аз използвах 3в1 на Перфект за основа и за топ. Справя се, но съхне доста по бавно и мъчително и понякога вечер като се лакирвам на сутринта съм на резки. Затова вече го ползвам само за основа и съм доволна  Wink

А какво ползваш за топ? Според мен времето за съхнене зависи и от самия лак  Peace Проблемът "лак на чаршафи" решавам с бързосъхнещия топ на Голдън роуз - 1 слой сутрин и имам перфектен маникюр  Mr. Green

Няколко поста по-горе съм споменала - на Golden Rose gel look top coat. Скоро си го купих и на първо четене съм мн доволна, но няколко съфорумки се оплакаха от него, така че мненията са противоположни  Crazy

# 533
  • Мнения: 20 165
Момичета някой да знае от къде мога да си купя този лосион (за Русе, Велико Търново, София ) -
Скрит текст:
в Елитис във Велико Търново го няма, ако някой го е виждал някъде или ако има впечатления от продукта ще съм много благодарна ако сподели. Simple Smile
Останах много доволна от ампулите на същата марка пак с масло от орхидея, но ми идват малко като количество за цената си (1,80лв бр),  а и са с отмиване, което е досадно и отнема време.  Grinning
Интересен продукт, не съм го виждала до сега. И аз ще следя за отзиви, за София.

# 534
  • Мнения: 160
Аз моят го хвърлих именно поради това напукване, лака ми падаше направо, на люспи.
И при мен се получи повече напукване.
И при мен се напукваше този топ лак и го изхвърлих.

Момичета направо ме изненадахте с тези коментари. Дали наистина не е било партида  newsm78 Лака ми въобще не се е обелил от поне 4 дни вече (не че съм голяма домакиня). За първи път си го купувам, ще видим със следващия, но за мен наистина е топ лака, който търсех.  Peace

И при мен стана така - напукваше се на следващия ден...като "счупено стъкло"...Не си заслужава според мен. Преди това имах топ лак с гел ефект на Римел - сравнен с този на ГР е много по-добър, наистина има ефект на гел лак, но също се напукваше...Най-добрият топ лак за мен е този на Флормар - бързосъхнещ и с много красив блясък...Досега не съм ползвала по-добър. Скоро си взех топ лак на Макс фактор, но изобщо не съм очарована...
Много благодаря на момичетата, които преди месеци препоръчаха заздравителя на Евелин 8 в 1 - за 10 дни си оправих проблема с цепещите нокти. Сега ще си купя нов, че стария от много отваряне бързо се сгъсти и не можах да използвам цялото количество. Но цената е направо смешна за това качество. Очарована съм!
Скоро трябва да си купя околоочен крем. Моля, дайте предложения...На 28 години съм, с мимически бръчки. Ползвам в момента на Балеа, но ефект няма. Единствено хидратация. Чела съм много добри отзиви за околоочния крем на Талодерма - специално за фините линии, че се справя с тях...Преди този, ползвах на Боди-Д от серията Пирин дрийм - доволна съм, но искам да опитам нещо друго. При него ефект забелязах само при първото нанасяне Sad

# 535
  • Мнения: 268
Скрит текст:
Аз моят го хвърлих именно поради това напукване, лака ми падаше направо, на люспи.
И при мен се получи повече напукване.
И при мен се напукваше този топ лак и го изхвърлих.

Момичета направо ме изненадахте с тези коментари. Дали наистина не е било партида  newsm78 Лака ми въобще не се е обелил от поне 4 дни вече (не че съм голяма домакиня). За първи път си го купувам, ще видим със следващия, но за мен наистина е топ лака, който търсех.  Peace

И при мен стана така - напукваше се на следващия ден...като "счупено стъкло"...Не си заслужава според мен. Преди това имах топ лак с гел ефект на Римел - сравнен с този на ГР е много по-добър, наистина има ефект на гел лак, но също се напукваше...Най-добрият топ лак за мен е този на Флормар - бързосъхнещ и с много красив блясък...Досега не съм ползвала по-добър. Скоро си взех топ лак на Макс фактор, но изобщо не съм очарована...
Много благодаря на момичетата, които преди месеци препоръчаха заздравителя на Евелин 8 в 1 - за 10 дни си оправих проблема с цепещите нокти. Сега ще си купя нов, че стария от много отваряне бързо се сгъсти и не можах да използвам цялото количество. Но цената е направо смешна за това качество. Очарована съм!
Скоро трябва да си купя околоочен крем. Моля, дайте предложения...На 28 години съм, с мимически бръчки. Ползвам в момента на Балеа, но ефект няма. Единствено хидратация. Чела съм много добри отзиви за околоочния крем на Талодерма - специално за фините линии, че се справя с тях...Преди този, ползвах на Боди-Д от серията Пирин дрийм - доволна съм, но искам да опитам нещо друго. При него ефект забелязах само при първото нанасяне Sad
Артемида, моля те, дай снимка на този топ-лак на Flormar.
А за околоочен крем горещо препоръчвам този от Йогурт серията - и аз съм с ясно изразени мимически бръчки и съм направо впечатлена от ефекта. Ползвам го от миналата зима. Ето този имам предвид:
http://www.finest-cosmetic.com/image/cache/data/902YG07_probioti … rat_g-228x228.jpg

# 536
  • Уистерия Лейн
  • Мнения: 214
Извинявам се предварително ако е било коментирано,но искам да попитам за заления кристал на seri,,,пробвали ли сте, доволни ли сте? И яче си търся хубави кристали , фризьора ми препоръча тези.Вие от кои сте доволни?

# 537
  • Мнения: 160
Скрит текст:
Аз моят го хвърлих именно поради това напукване, лака ми падаше направо, на люспи.
И при мен се получи повече напукване.
И при мен се напукваше този топ лак и го изхвърлих.

Момичета направо ме изненадахте с тези коментари. Дали наистина не е било партида  newsm78 Лака ми въобще не се е обелил от поне 4 дни вече (не че съм голяма домакиня). За първи път си го купувам, ще видим със следващия, но за мен наистина е топ лака, който търсех.  Peace

И при мен стана така - напукваше се на следващия ден...като "счупено стъкло"...Не си заслужава според мен. Преди това имах топ лак с гел ефект на Римел - сравнен с този на ГР е много по-добър, наистина има ефект на гел лак, но също се напукваше...Най-добрият топ лак за мен е този на Флормар - бързосъхнещ и с много красив блясък...Досега не съм ползвала по-добър. Скоро си взех топ лак на Макс фактор, но изобщо не съм очарована...
Много благодаря на момичетата, които преди месеци препоръчаха заздравителя на Евелин 8 в 1 - за 10 дни си оправих проблема с цепещите нокти. Сега ще си купя нов, че стария от много отваряне бързо се сгъсти и не можах да използвам цялото количество. Но цената е направо смешна за това качество. Очарована съм!
Скоро трябва да си купя околоочен крем. Моля, дайте предложения...На 28 години съм, с мимически бръчки. Ползвам в момента на Балеа, но ефект няма. Единствено хидратация. Чела съм много добри отзиви за околоочния крем на Талодерма - специално за фините линии, че се справя с тях...Преди този, ползвах на Боди-Д от серията Пирин дрийм - доволна съм, но искам да опитам нещо друго. При него ефект забелязах само при първото нанасяне Sad
Артемида, моля те, дай снимка на този топ-лак на Flormar.
А за околоочен крем горещо препоръчвам този от Йогурт серията - и аз съм с ясно изразени мимически бръчки и съм направо впечатлена от ефекта. Ползвам го от миналата зима. Ето този имам предвид:
http://www.finest-cosmetic.com/image/cache/data/902YG07_probioti … rat_g-228x228.jpg

Благодаря ти за препоръката! Ще го погледна! Ползвала съм измиващ гел от тази серия - много хубаво мирише, но май ми щипеше на очите и го оставих. Имам и дневен крем, но нещо ми "пламваше" лицето с него, зачервяваше се...Иначе кожата ми ставаше много мека и гладка. Не знам дали да "рискувам" с този околоочен крем, но ще го погледна.
За този топ-лак на Флормар става въпрос:
http://nailland.hu/en/kiegeszitok/flormar/quick-dry-extra-shine
Купих си скоро топ-лак на същата марка Fluo, но променя цвета на лака...от червен стана нещо като малинов...И май няма да го ползвам...

# 538
  • Мнения: 18 554

Цитат
Извинявам се предварително ако е било коментирано,но искам да попитам за заления кристал на seri,,,пробвали ли сте, доволни ли сте? И яче си търся хубави кристали , фризьора ми препоръча тези.Вие от кои сте доволни?

От оранжевите сери-винаги тях си купувам. Много съм доволна.
http://www.ivis.bg/seri-%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%B8-%D0%BA%D1 … %D0%B0-p8025.html

# 539
  • Мнения: 6 550
Има ли ползващи този BB крем на гарниер за мазна кожа  и склонна към несъвършенства newsm78
Добър ли е, има ли ефект на фон дьо тен? Може ли да се използва след почистване на лицето с Pure active 3 в 1 или не е добра идея? Като цял хич не съм запозната с тези ББ кремове и търся съвети, може и за друга марка.

Общи условия

Активация на акаунт