Евтините неща, от които сме доволни - 26

  • 77 247
  • 734
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 20 178
Аз моят го хвърлих именно поради това напукване, лака ми падаше направо, на люспи.

# 511
  • Montana
  • Мнения: 49
Аз моят го хвърлих именно поради това напукване, лака ми падаше направо, на люспи.
И при мен се получи повече напукване.

# 512
  • Варна
  • Мнения: 1 560
И при мен така с ГР
Да питам пак  Grinning
Момичета,да ми похвалите някой балсам,че съм само с маски в момента и ми натежават на косата вече.
Косата ми е чуплива и не желая отпускане=сплескване и изглаждане.
Мерси предварително Hug

# 513
  • София
  • Мнения: 5 289
Момичета,да ми похвалите някой балсам....
Балсама за коса на Lidl - Cien бяло със зелено е, пише за обем.Разкошен балсам, като памук е. Peace

# 514
  • София
  • Мнения: 3 756
Ако на някой му е интересно кои са моите любими продукти (и на още една блогърка) под 10лв:
http://beautifullsin.blogspot.com/2014/09/top-6-under-10-ftbeaut … -galore-6-10.html

Какви са тези солни кристали?От къде се купуват?Това за под мишниците ли е и не е ли за ежедневна употреба,пишете,че сте изразходвали 1/3 за половин година?...
Редактирам се,наименованието на продукта всъщност е линк и си има точното описание... Hug
И само да споделя,че използвам маската на Йогурт за нощен крем.Това го прочетох тук във форума преди време,че доста съфорумки я използват по този начин и реших и аз да пробвам.Съответно останах доволна. Peace

Последна редакция: чт, 25 сеп 2014, 07:16 от Магика

# 515
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
Ако на някой му е интересно кои са моите любими продукти (и на още една блогърка) под 10лв:
http://beautifullsin.blogspot.com/2014/09/top-6-under-10-ftbeaut … -galore-6-10.html

Peace
А къде може да се намери кристала против изпотяване Rolling Eyes Взех си един от ДМ,ама не останах доволна...

п.п. Похвалвам шампоата на Арома с коприва,за мазна коса.Взех снощи втора опаковка.Доволна.Стривам вътре 2табл. низорал/против пърхот/  Wink

# 516
  • Варна
  • Мнения: 1 560
КАРЧЕВА мерси  Hug

# 517
  • София
  • Мнения: 1 017
Момичета, благодаря за съвета за този заздравител за нокти, взех си го току що, не успях да намеря топ гел лака на Golden Rose, но явно е било за добро, щом толкова от вас се оплакват.
Имам друг въпрос обаче - каква основа ползвате след като приключите с ползването на заздравителя, която да не предизвика отново напукване на ноктите.
Благодаря ви предварително   bouquet

# 518
  • Мнения: 1 120
Магика, сподели за ползването на маската на Йогурт като нощен крем  Hug ( не съм чела мнения, а ми стана интересно, аз ползвам маската 1-2 пъти седмично и съм доволна )
Разбрах те, благодаря, ще пробвам  Hug

Последна редакция: пт, 26 сеп 2014, 09:01 от L0v3d

# 519
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Ако на някой му е интересно кои са моите любими продукти (и на още една блогърка) под 10лв:
http://beautifullsin.blogspot.com/2014/09/top-6-under-10-ftbeaut … -galore-6-10.html

Peace
А къде може да се намери кристала против изпотяване Rolling Eyes Взех си един от ДМ,ама не останах доволна...


Този го има в био магазините предимно  Peace

# 520
  • Мнения: 888
Аз моят го хвърлих именно поради това напукване, лака ми падаше направо, на люспи.
И при мен се получи повече напукване.
И при мен се напукваше този топ лак и го изхвърлих.

# 521
  • София
  • Мнения: 3 756
Магика, сподели за ползването на маската на Йогурт като нощен крем  Hug ( не съм чела мнения, а ми стана интересно, аз ползвам маската 1-2 пъти седмично и съм доволна )
Нанасям вечер след почистване/измиване на лицето като нощен крем на по-тънък слой,спя,и на сутринта измивам.Пиша по-тънък слой, тоест като крем,а не като маска на по-дебел слой...уф,дано ме разбрахте...

# 522
  • Мнения: 1 398
Аз моят го хвърлих именно поради това напукване, лака ми падаше направо, на люспи.
И при мен се получи повече напукване.
И при мен се напукваше този топ лак и го изхвърлих.

Момичета направо ме изненадахте с тези коментари. Дали наистина не е било партида  newsm78 Лака ми въобще не се е обелил от поне 4 дни вече (не че съм голяма домакиня). За първи път си го купувам, ще видим със следващия, но за мен наистина е топ лака, който търсех.  Peace

# 523
  • Перник
  • Мнения: 4 863
И при мен гел топа на Голдън роуз не се напукваше, но честно казано, не забелязах разлика във външния вид между него и 3в1 на Перфект.

# 524
  • Мнения: 1 398
И при мен гел топа на Голдън роуз не се напукваше, но честно казано, не забелязах разлика във външния вид между него и 3в1 на Перфект.

Аз използвах 3в1 на Перфект за основа и за топ. Справя се, но съхне доста по бавно и мъчително и понякога вечер като се лакирвам на сутринта съм на резки. Затова вече го ползвам само за основа и съм доволна  Wink

Общи условия

Активация на акаунт