Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-59 тема

  • 37 591
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8 717
Ени,  Hug пак успя да ме разсмееш с коментара си за разголената Пънар абла - вярно ѝ трябва едно шлшферче да си наметне като на Ирфан, а отдолу може и да е по потник  hahaha hahaha hahaha

Теси, и аз не си падам по млякото, особено по това време.  Grinning Предпочитам другото беличко, дето ни го е сложила Ванина  Laughing

Май не сме слагали трейлър за сериала на Пелин и Берк Октай, или аз съм забравила, че то от толкова трейлъри на нови и стари сериали, дето се появиха напоследък, вече се обърках.  #Crazy Попаднах на един при рускините - не е със субтитри, ами с дублаж, което е гадничко, но все пак се разбира за какво става въпрос, а има и описание. Не изглежда зле...

http://turkcinema.tv/turkey-serials/ot-lyubvi-ne-ubezhat-asktan-kacilmaz.html

# 736
  • Мнения: 1 109
Ванинка, пети епизод и аз не съм го гледала, чакам субтитри. Ти добре си проучила сериалчето, аз не съм го правила. Знам само, че е направен по роман, който е бестселър, ама то нали през последните години, друго освен бестселъри май не пишат. Майтапа на страна, не си спомням авторката и незная дали го има преведен на български, ще проуча тези дни и ако го има с удоволствие бих го прочела. Филмите и сериалите са хубаво нещо, но един добър роман е за предпочитане, все още не съм изгубила желанието да чета, когато попадна на нещо, което си заслужава, но за съжаление все по-рядко ми се случва.
Твоето беличко и аз го харесвам повече.
 Е  хайде до утре!

# 737
  • Мнения: 12 818


Хубаво бяло сте сложили по късните часове!
Мнооого подходящо да мислите за бялото в съня си, каквото и да е то!

Пречистени сте! Heart Eyes

През деня  ви пожелавам повече  положителни  емоции!

# 738
# 739
  • Мнения: 10 240
Добро утро и приятен ден, момичета!  Hug

Заповядайте в
  НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт