Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-20

  • 106 757
  • 752
  •   2
Отговори
# 360
  • Мнения: 36 014
Дами, знаете, че във форума е забранено организирането на общи поръчки.

# 361
  • SF
  • Мнения: 21 282
Аз не знаех, че е забранено, честно. За темата ли се отнася или за форума? Защото във форума се практикува.

# 362
  • Мнения: 36 014
Да, за целия форум.

# 363
  • Мнения: 2 805
Аз съм възхитена от Стар на Диор.  След толкова негативни мнения бях предубедена. Този ФДТ е като втора кожа при мен. Перфектен. Направо съм в размисъл кой ми е по-любим сега  - Стар или Форевър.

Незабележимо покритие, няма ефекта маска, същевременно покривен. Идеален финиш по моите разбирания - нито пудрен, нито гланц и да лъщи. Не пресушава. Стои перфектно, лицето е като порцелан. Единствената ми забележка е към трайността му, но аз сравнявам с ДУ на Ести, който е ненадминат от към трайност. И с това мога да се примиря. Следващият ми ФДТ ще е Стар Simple Smile

# 364
  • Мнения: 909
Самсара,едва ме нави  bouquet

# 365
  • Мнения: 2 805
Самсара,едва ме нави  bouquet

Aaaa, тествай Simple Smile

Да не ме споменаваш после с добро  Wink Аз знаеш ли що ФДТ изпробвах. Не че не мога да си нося само Форевър и ДУ, но обичам да експериментирам и все търся по-добро, по-ново. Пусто любопитство.

Но, разноси го, преди това. Тестерът е напълно достатъчен за 4-5 дни. Аз имах два, попаднах на щедра и мила консултантка, и още си имам даже. А го разносвам цяла седмица.

Последна редакция: пт, 31 окт 2014, 21:12 от Самсара

# 366
  • Мнения: 36 014
съгласна съм с теб за Стар само с разликата, че ми се струва, че трае цял ден - в смисъл има леко "изтъняване", но не е фатално
и друго - по принцип ползвам по-леки продукти и чистенето на този ми е по-трудно - мия лицето 2 пъти с измиващ гел вместо веднъж

# 367
  • Мнения: 2 805
съгласна съм с теб за Стар само с разликата, че ми се струва, че трае цял ден - в смисъл има леко "изтъняване", но не е фатално

Сега като се замисля, права си. По-точно е изтъняване, отколкото нетрайност. Но аз си носех тестера с мен и с едно - две мацвания пак имах перфектен финиш.

# 368
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Момичета, кaто един лаик на тема ФДТ и ползвала последно Виши Тент, какво бихте ми препоръчали да си взема.
Искам нещо ново, покривно, но да не ми стои като маска. Кожата ми е нормална към суха.
Четох добри отзиви за Форевър, има ли мостри от него в Сефора?

# 369
  • SF
  • Мнения: 21 282
Нормадерм на Виши е доста покривен. От няколко тестера го харесах и препоръчвам в този форум на всяка, която търси покривност и хубаво нанасяне.
Аз ползвам в момента на Сефора и смятам да го превърна в "моя ФДТ". Защото е моят. Simple Smile

# 370
  • Sofia
  • Мнения: 2 491
Момичета, кaто един лаик на тема ФДТ и ползвала последно Виши Тент, какво бихте ми препоръчали да си взема.
Искам нещо ново, покривно, но да не ми стои като мкаска. Кожата ми е нормална към суха.
Четох добри отзиви за Форевър, има ли мостри от него в Сефора?


Можеш да погледнеш Clarins Extra comfort - с арган, покривен, незабележим. Копринен финиш, много-е хубав!

# 371
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Фокси, мисля, че Диор Форевър ще ти пресушава кожата Thinking моята е нормална към смесена и ми е добре, макар че зимата е по-суха и на места не ми стои добре Confused Пробвай все пак Simple Smile
Подкрепям предложението на cutesmallcat Peace

# 372
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
cutesmallcat, Biskvitka, благодаря за предложението,   bouquet
ще пробвам и двата. 

# 373
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 547
Момичета, кaто един лаик на тема ФДТ и ползвала последно Виши Тент, какво бихте ми препоръчали да си взема.
Искам нещо ново, покривно, но да не ми стои като маска. Кожата ми е нормална към суха.
Четох добри отзиви за Форевър, има ли мостри от него в Сефора?


Фокси, кой точно Тент на Виши си ползвала? Нормадерм тент http://www.enzo.bg/vichy/normaderm-teint-techen-fon-do-ten-za-pr … 8ECFSoCwwodH38AFg или аера тент http://apteka.framar.bg/30000897/%D0%B2%D0%B8%D1%88%D0%B8-%D1%84 … B4%D0%BE%D1%80-46 ??
Зачудих се, защото пишеш, че си със нормална към суха кожа , а те и  двата са по-скоро с матиращ ефект за смесени кожи Simple Smile

Ако наистина си с нормална към суха и нямаш омазнване, от по-високия клас пробвай на Кларинс - True radiance - http://www.clarins.co.uk/true-radiance-foundation-spf-15/C050101013.html , а от по-ниския клас Wake up на Римел. Ако си обаче със смесена кожа и ти се омазнява, определено Форевъра на Диор е добър избор Simple Smile  Peace

# 374

Общи условия

Активация на акаунт