Алтернативно отопление

  • 1 496
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 558
Здравейте! Тук може да обменяме идеи и опит за алтернативното отопление.
Зимата наближава и темата ще е актуална.  Wink
Има ли някой информация откъде могат да се закупят костилки от плодове за отопление?

# 1
  • София
  • Мнения: 35 098
Здравейте! Тук може да обменяме идеи и опит за алтернативното отопление.
Зимата наближава и темата ще е актуална.  Wink
Има ли някой информация откъде могат да се закупят костилки от плодове за отопление?
От Гърция е най-евтино.
Продават се и на нашият пазар.
Какви точно костилки ти трябват, котлето ти какво е?

# 2
  • Мнения: 2 558
Досега не сме пробвали с костилки и ми се иска тази година да пробваме.
Костилките от череши, вишни, сливи, праскови, кайсии мисля, че стават за такова нещо.
Две години се отоплявахме с дървени трици и шушулки от слънчоглед.  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 35 098
Досега не сме пробвали с костилки и ми се иска тази година да пробваме.
Костилките от череши, вишни, сливи, праскови, кайсии мисля, че стават за такова нещо.
Две години се отоплявахме с дървени трици и шушулки от слънчоглед.  Rolling Eyes
Да, но само черешовите стават за пелетно котле, другите са за такова на твърдо гориво. Затова питам, какво е котлето. Някои ги мелят, други ги примесват с въглища....

Много би ми било интересно да разбера, каква е температурата и горенето от триците и семките.

# 4
  • Мнения: 2 558
Да, но само черешовите стават за пелетно котле, другите са за такова на твърдо гориво. Затова питам, какво е котлето. Някои ги мелят, други ги примесват с въглища....

Много би ми било интересно да разбера, каква е температурата и горенето от триците и семките.

Не е пелетно котлето, със шнек е и в насипно състояние се изсипват.  Peace
За температурата не мога да кажа  Blush, ще питам мъжа ми довечера и ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт