Re: След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.11

  • 19 753
  • 741
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 314
И снимката нарочно е изрязана, за да се чудят болшинството, Керем ли е това, или не. И какво става пак, шуми се, любопитни са, и пак се говори за Зъбларова, ми извинявам се много, ама използваш всякакви средства за ПР, акции  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ръката не е на, Кирето. Според мен  не е негова, ноктите са прекалено късо изрязани, плочката е прекалено малка, а неговата е по-голяма, неговите не са така изкъсо изрязани, защото самия той е казвал, че ходи на маникюр  Naughty

ей това е професионално ПР- изпълнение ....  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 526
  • Мнения: 4 314
Ей такава сцена , ако имаше между КС и Зайнеп ....феновете щяха да ги линчуват , ако Ханде и  #Silly  не се оженят в риала Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 527
  • Мнения: 3 917
http://instagram.com/p/sF-QngTU3R/
Божееее,прибери ме  #Crazy Sick Sick

# 528
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
@ Слънчева, моя ненагледна Кате!!!!! Дай сега да видя как ще правиш чупки в кръста Simple Smile хахахахю



За клипа на Киво и Берен - днес 10000000 съм го гледала, да не казвам през последните дни още колко Simple Smile  


# 529
# 530
  • Мнения: 4 314

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo


нека и аз дойда с теб ,че мъката ми е голяма ...................... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 531
# 532
# 533
  • Мнения: 5 624
Ирка, къде ги е харесала тия снимки  newsm78
ЕЕЕ не мога се сдържа  Embarassed
Скрит текст:
#2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Сега го изгледах и съмммм  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy поне мечтите са безплатни  Sick Sick Sick Joy Joy Joy

# 534
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Не знам, май в Инстаграма, снимките от сериала, не само на които е , Керем Peace

# 535
  • Мнения: 16 938
ОХХХХХ не мога вече да се смея ли да рева ли.
Аз пък си мисля че и двамата имат чувства един  към друг ама може да са решили за момента да са си чок аркадаши. Crazy Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 536
  • Мнения: 4 314
@ Слънчева, моя ненагледна Кате!!!!! Дай сега да видя как ще правиш чупки в кръста Simple Smile хахахахю



За клипа на Киво и Берен - днес 10000000 съм го гледала, да не казвам през последните дни още колко Simple Smile  




шЪ мЪ видиш , как няма да ме видиш ...... Аз за 20,09, цяла волна програма съм си измислила ....за сега е около един час и половина ....ама няма да се спра докато не я направя два часа кръгло ...
Няма да се излагам я ..... Heart Eyes  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 537
  • Мнения: 5 109
Я ся някой да ме информира, на Озанчо таз по снимките ли му е севгили  newsm78

# 538
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Скрит текст:
@ Слънчева, моя ненагледна Кате!!!!! Дай сега да видя как ще правиш чупки в кръста Simple Smile хахахахю



За клипа на Киво и Берен - днес 10000000 съм го гледала, да не казвам през последните дни още колко Simple Smile  




шЪ мЪ видиш , как няма да ме видиш ...... Аз за 20,09, цяла волна програма съм си измислила ....за сега е около един час и половина ....ама няма да се спра докато не я направя два часа кръгло ...
Няма да се излагам я ..... Heart Eyes  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ОООООООО аз съм подсигурила и музикат и обувките, че да ми е удобничко  за танци манци Simple Smile

# 539
  • Мнения: 5 624
Я ся някой да ме информира, на Озанчо таз по снимките ли му е севгили  newsm78
мисля , че да.. май се пишеше elcin ли кво бешеее  newsm78 и май живеят заедно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт