Web searches

  • 1 316
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Момичета, сдобих се с досадната търсачка Web searches и не знам как да я премахна. Опитах да я деинсталирам но не става. Моля помогнете Sick Да отбележа, ползвам Mozila Frifox

# 1
  • Мнения: 1 292
Момичета, сдобих се с досадната търсачка Web searches и не знам как да я премахна. Опитах да я деинсталирам но не става. Моля помогнете Sick Да отбележа, ползвам Mozila Frifox
Ъм... не съм момиче, но ще опитам да помогна Simple Smile

Провери в control panel->Programs and features. Търсиш всичко, което ти изглежда подозрително. Можеш спокойно да махнеш неща, които се казват WebSearches, Flash-Enchancer, Websearch Toolbar

Освен да uninstall-ираш търсачката трябва да върнеш настройките по подразбиране в Mozilla-та си. Това става най-лесно от менюто в горният ляв ъгъл (иконата с трите хоризонтални ленти)->help->Troubleshooting Information->"Reset Firefox…" бутона.

# 2
  • Мнения: 4
Благодаря ти, оправих си Мozilata но не мога да изтрия програмата защото я няма във всички програми

# 3
  • Мнения: 1 292
Трябва ми пълен списък с програмите, които имаш инсталирани на компютъра...

От Start (бутона долу в левият ъгъл) =>control panel=> Programs and Features (Add remove programs за XP) можеш да видиш какво има инсталирано.

# 4
  • Мнения: 4
Много ти благодаря  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт