Семейна консултация

  • 6 565
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 851
За какво точно ти е нужен този мъж?

# 16
  • Мнения: 1 749
За какво точно ти е нужен този мъж?
Аз се чудя за какво й е терапия? На нея си й е добре така като гледам.

# 17
  • Мнения: 960
да 89 съм но съм си поживяла .а тарапията не за мен а него той има здравословен проблем и психи4ески .ай от снощи сме разделени за сега аз съм сама той някъде.поне ми отстъпи апартамента

# 18
  • Мнения: 2 099
Татяна,не стой при човек който те бие.Моя близка едва не загина при едно такова побийване! Бил я,душил я,ритал я,после я свестявал с ледена вода,пак я бил!Накрая жената от ужас бяга по бельо(по бикини само!) и бяга боса до една мисля бензиностанция където колабира от побоя! Не си струва,няма да спре.Не му раждай нищо на този,бий си камшика скоростно и не се обръщай.Ще свършиш или в болница или в лудница.Не заслужава никой такова отношение.

# 19
  • Мнения: 1 749
Татяна,не стой при човек който те бие.Моя близка едва не загина при едно такова побийване! Бил я,душил я,ритал я,после я свестявал с ледена вода,пак я бил!Накрая жената от ужас бяга по бельо(по бикини само!) и бяга боса до една мисля бензиностанция където колабира от побоя! Не си струва,няма да спре.Не му раждай нищо на този,бий си камшика скоростно и не се обръщай.Ще свършиш или в болница или в лудница.Не заслужава никой такова отношение.
Sick Този имбецил заслужава да бъде смазан от бой.
Надявам се да е добре сега жената? Не му ли се случи някоя случка с полицията на тоя дебил?

# 20
  • Мнения: 306
Според мен няма бъдеще тази връзка.По-добре се спасявай,докато можеш и не си му родила някое дете,после и то да страда

# 21
  • Мнения: 2 099
Не,не му се случи нищо на побойника.Рано или късно се надявам да си го получи и той де.Просто не мога да появрвам ,че мъж може да бие жена до такава степен до каквато беше пребита тя-счупен нос,ребра,долна челюст спукана,разкъсан далак.Блъскал и главата в батерията(от старите с чучур надолу) на банята.После я свестявал с ледена вода пак в банята и още я блъскал.
Не стой с насилник!Не знаеш какво ще му прищрака някоя вечер.

# 22
  • Мнения: 3 031
Рибозом, много се надявам авторката да си представи много добре случката, която си разказала и да преосмисли позицията си Praynig

# 23
  • Мнения: 2 850
Поживяла си си друг път. Щом не ти прищраква, че може да срещнеш човек, който ще те уважава и ще ти трепери, а искаш да "лекуваш" един комплексар, значи си просто едно наивно и неуверено момиче.  И аз не съм китка с моя бивш, но той никога не ми е посягал. Никой не може да те удря! Откъде накъде?!

# 24
  • Мнения: 2 099
Работата е там,че мен истински ме плашат подобен тип хора.Особенно като видях на какво приличаше тази жена.В смисъл не се знае с какво може да отключиш изведнъж подобна агресия,че да те размаже.И щом дава такива признаци да не може да си сдържа нервите не е добре да седиш с такъв човек.За мен е някакъв вид психопатия това-не се адаптира като опитва да променя нещо в себе си,а променя обкръжението.

# 25
  • Мнения: 851
Направо ме отчайвате. Авторката и случаят с познатата на Рибозом. В 90% от случаите, когато жената пострада, "тя си го е заслужила". Затова насилниците не получават наказание. И подобно овчедушие, че 'той имал проблем'...Не го разбирам, жалко е. Ти си единственият човек на света, който може да се спаси, бягайки от подобни мъже, а то...излиза, че някои наистина си го търсят. И аз съм била с човек, който никак не беше добре психически, но по никакъв начин не е бил настроен срещу мен, камо ли да ми посяга. Та, не мога да си представя тези тук какви точно психопати са и защо ти е изобщо да познаваш такъв. Че и дете от него  ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 099
Ооо то ония и друг път си е отпускал ръката... близката ми се пада роднина,но не искам да казвам каква,за да не би някой да се разпознае,знам ли. Тя вярвала,че с нещо го е предизвикала,че ще се оправи,пък после се ракзайвал,плакал.До финалното изпълнение което почти я уби. Смятайте колко е била ужасена да бяга боса с разкъсан далак до бензиностанция да търси спасение  Tired

# 27
  • Мнения: 960
Направо ме отчайвате. Авторката и случаят с познатата на Рибозом. В 90% от случаите, когато жената пострада, "тя си го е заслужила". Затова насилниците не получават наказание. И подобно овчедушие, че 'той имал проблем'...Не го разбирам, жалко е. Ти си единственият човек на света, който може да се спаси, бягайки от подобни мъже, а то...излиза, че някои наистина си го търсят. И аз съм била с човек, който никак не беше добре психически, но по никакъв начин не е бил настроен срещу мен, камо ли да ми посяга. Та, не мога да си представя тези тук какви точно психопати са и защо ти е изобщо да познаваш такъв. Че и дете от него  ooooh!
Мила щом така си решила браво евала на теб.Аз дете нямам  а искам но не съм казала от кой и кога.Мен майка ми ме отгледала сама и ми е намерила добър татко ай днес е модерно да си самотна майка .A И мен вече не ме страх има кой да ме застити

# 28
  • Мнения: 1 294
Татяна често, не си добре момиче!
Независима си, взимаш свестни пари, не зависиш от него финансово, нямаш деца и други ангажименти към него, ами и го издържаш и му слугуваш.  А на всичкото отгоре му търпиш грубостите и боя.
Нямам навика да се изказвам крайно тук, защото нещата рядко са черно-бели, но в твоят случай са! Подритваш си късмета и явно изобщо не си даваш сметка. Факта, че си финансово независима и нямате деца е безценно предимство в този случай

Интересно ми е, в каква сфера работиш?

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
да 89 съм но съм си поживяла .а тарапията не за мен а него той има здравословен проблем и психи4ески .ай от снощи сме разделени за сега аз съм сама той някъде.поне ми отстъпи апартамента
Щом си на 25 год и от 7 години си с него, кога успя да си поживееш, кога видя какъв е живота и с друг освен с него?
А защо не отидеш на терапия и да се промениш ти, да не му казваш нищо на въпреки, да не спориш? Спри да работиш ,че той да изкарва всичките пари вкъщи. Тогава няма да има причина да ти посяга, нали?
На пък ми е интересно в каква сфера работи той?

Общи условия

Активация на акаунт