Семейна консултация

  • 6 574
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 960
моля някой да знае нещо цени добри терапевти  др моля пишете имали смисъл

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Какво трябва да
се терапевтира?

# 2
  • Мнения: 2 553
Не, Татяна, щом те бие няма смисъл. Tired

# 3
  • Мнения: 3 031
Не ти трябват терапевти, а развод.

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Заслужава си когато и двете страни имат желание за промяна. Ако само ти искаш,а той не, няма смисъл. Ти сериозно ли търпиш побои заради едно куче?  Това ,което сте купили с кредита на чие име е? И кредита не е само твой, той е съкредитополучател нали.

# 5
  • Мнения: 420
Необходимо е и двамата да осъзнават, че съществува проблем, който желаят да преодолеят заедно.  Иначе- не, няма смисъл от семейно консултиране.

# 6
  • Мнения: 960
прави сте не не от тези който налага всеки ден  или е пиян ако се напие се случва 2 в годината а за посягането е само когато му кажа нещо на въпреки или се заяда но пак не повод но не се случва всеки ден от 1 път  в месеца до разлика до 6 месеца или но в годината поне 3 ми е посягал .това е проблема затова смятам че ако говори със спецалист  ще разбере че не съм само аз виновна но той има огромна вина .сега ще сме сардити седмица после няколко месеца ще сме добре .Ако до тогава си намери по хубава работа и му мине мъжката гордост .Че аз взимам повече  може да се успокой то при нас предимно за това се караме за пари  и ред.понеже той е подреден уж аз съм малко по така но като подреждам и чиста той не пази после .това ме дразни ще пиша ако има някакъв напредък

# 7
  • Мнения: 25 811
Класика...  Tired
Чак не ми се вярва, че е истина, а не преписано от учебник.

# 8
  • Мнения: 960
Grinning Хах като турски сериал .Чак колегите ме съжаляват но не главно за това а за финансовото положение защо главно работим а все сме на - месечен разход имаме към 1400-1500 а общия ни доход от мен 1000 от него 550 .тъче направо е розово положението Grinning добре че съм супер позитивен човек винаги търся доброто в някой ,все  вярвам че няма лошо и бог помага .но някой ден и черните очила трябва да сложа и да махна розовите .но Simple Smile

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Щом смяташ , че е нормално да те бие 2-3 пъти в годината, защо изобщо искаш да го водиш на терапия? 

# 10
  • Мнения: 960
Щом смяташ , че е нормално да те бие 2-3 пъти в годината, защо изобщо искаш да го водиш на терапия? 

защото  слабо вярвях в промяната

# 11
  • Мнения: 23
но някой ден и черните очила трябва да сложа и да махна розовите .но Simple Smile

Като те ошамари следващия път и те набушони, ще ти се наложи така или иначе да ходиш с тъмни очила.  fight
Поредната драма .... Бий ма, ма го обичам ...... Да се изпишат килограми съвети как би трябвало да постъпи един здравомислещ човек, полза няма да има. Ти не търсиш съвет и решение на проблема си, ами да си помрънкаш, да ти поолекне и да се убедиш сама себе си, че може и да те тупа по един път на сезон, ама има нежна и добра душа. А и както си се напънала да му родиш едно бебе на всяка цена, съвсем ще се оправи ситуацията. Щом заради едно куче и кредит се пробваш да го търпиш и облагородяваш...

Последна редакция: чт, 28 авг 2014, 02:21 от Кедра

# 12
  • Мнения: 3 031
Още по-жалкото е, че и дете искаш да му раждаш. Понякога не мога да повярвам на нещата, които чета.

# 13
  • Мнения: 2 850
Момиче, за терапия си ти. Вярваш, че мъжът ти ще се промени. Ти какво си виновна, че взимаш повече пари от него?
И е ок, че те шамари по важен повод, а не всеки ден за добро утро, така ли? Не, ти не си добре. В какъв капан ще попаднеш, ако родиш дете от този човек, не можеш и да си представиш.
Близките ти знаят ли, че те удря? Приятелите ти?

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ако си набор 89, а не са свободно избрани числа това, означава,че си на 25 години. Как може на тази възраст да се обречеш така,вместо да си живееш живота. Всъщност ти май друго не си виждала?

Сама прецени ти готова ли си да отидеш на терапия и този терапевт да те "убеди" да се разделиш с приятеля си. Също толкова приятелят ти ще е готов да отиде и да се откаже да те бие щом го смята за правилно.

Общи условия

Активация на акаунт