Whitechapel / Уайтчапъл

  • 843
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 448
Здравейте фенки на кримките  Sunglasses Тази вечер започва пак излъчването на Уайтчапъл по Фокс Крайм, не знам как съм го изтървала преди Simple Smile
Някой гледал ли го е, става ли, кажете, споделете  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

http://foxcrime.foxchannels.bg/show/459/Whitechapel/

Историята:
 
Улиците на „Уайтчапъл" са окъпани в кръв. В нощта дебне убиец, подбиращ уязвими жени, които оставя брутално заклани. Местните живеят в страх, а полицията остава безпомощна - без улики, без мотив и без надежда да залови безскрупулният убиец. Но това не е 19-и век, по времето на Джак Изкормвача. Това се случва в наши дни. Случаят е поверен на бързо издигналият се детектив Чандлър - новак в разследването на убийства, специалист в полицейската политика и любител на тридневните курсове. Пълна противоположност на своите колеги. Началникът е детектив Майлс - типичен циничен детектив, който е видял всичко. Насочен от специалиста по Джак Изкормвача Едуард Букан, Чандлър осъзнава, че днешният убиец копира прословутите „убийства в Уайтчапъл" до последната подробност. Ще успее ли Чандлър на направи това, което колегите му преди повече от сто години не са успели и да залови виновника?  Добре заснет и стилен, с подчертано готическа атмосфера и черно остроумие. „Уайтчапъл" е далеч от повечето полицейски сериали. Пригответе се за амбициозен сценарий, реалистични, запомнящи се герои и достатъчно напрежение, което да кара сърцето ви да препуска.

# 1
  • Мнения: X
На мен много ми допадна. Интересен, хубаво заснет и с добър актьорски състав. На любителите на кримките мисля, че ще се хареса.

Общи условия

Активация на акаунт