Нова Година 2015 на планина в България - къде?

  • 34 474
  • 124
  •   1
Отговори
  • United Kingdom
  • Мнения: 21
Здравейте, тъй като вече настъпи месец Септември, започнаха да се появяват оферти за идната НГ. Понеже живея в чужбина и това ще е първата Нова Година прекарана с приятели в България се чудя къде бихме си изкарали страхотно. Търсим си приятен хотел в планината или планинска местност с ресторант и спа. Понеже ще сме група приятели, искаме новогодишната нощ да е с програма, да се отпуснем, отпочинем и забавляваме. Държим да сме в планината и в България, а не някъде навън! Моля, които има отзиви и впечатления за съвет! Вярвам, че темичката ще е полезна на много от нас, които възнамеряват да посрещнат 2015-та в планината!
 Wink Simple Smile

# 1
  • Мнения: 17 987
Какво значи планина- Рила, Пирин, Родопи, Стара планина?

Ние сме били основно около Елена, ще ми е интересна темата и на мен  Peace

# 2
  • United Kingdom
  • Мнения: 21
Стара планина би бил най-добрият вариант имайки предвид зимния сезон и понякога затрудненото предвижване. Мисля си също и за Велинград? Отзиви? newsm78

# 3
  • Мнения: 17 987
Не, не сме били там.

Ние сме голяма компания и обикновено търсим хотел, в който да сме сами, те.е за около 40-50 човека, не сме били по големи хотели, не са ни по вкуса.

Знач, че Севтополис Павел баня пускат много изгодни оферти за тогава, виж дали нямат вече  Peace

# 4
  • Мнения: 20 176
Ние сме голяма компания и обикновено търсим хотел, в който да сме сами, те.е за около 40-50 човека
Еха, това ми звучи като супер купон.  Simple Smile

# 5
  • United Kingdom
  • Мнения: 21
Дааа, 50 човека компания на парти за НГ определено звучи страхотно. Само че ние ще сме около 10 човека, предимно двойки и затова преценихме че средно-голям или голям хотел с хубав ресторант би бил най-подходящият вариант!  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 17 987
Ние сме голяма компания и обикновено търсим хотел, в който да сме сами, те.е за около 40-50 човека
Еха, това ми звучи като супер купон.  Simple Smile

Наистина е  Peace

Правим си томболи, винаги си каним Дядо Коледа, носим подаръци за децата.....
Ние ходим за Коледа, тази година обаче мислим за Нова година, да сменим малко.
И аз искам нещо с програма, което предполага обаче голям хотел  Confused

# 7
  • United Kingdom
  • Мнения: 21
Звучи страхотно! С такова нетърпение очаквам идните Коледно-Новогодишни празници! Изпитвам голяма носталгия по отминалите години в Б-я! Ех...
Момичета, понеже съм нова тук и не съм много запозната как се случват нещата, как бихме могли да популяризираме темата, така че повече хора биха могли да се включат за да е по-полезна? Мерсиии!  Wink Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 748
на мен би ми допаднало нещо по-малко и уютно, като къща за гости, така че ще следя темата какви предложения ще изскочат

# 9
  • Мнения: 17 987
на мен би ми допаднало нещо по-малко и уютно, като къща за гости, така че ще следя темата какви предложения ще изскочат

И аз искам такова, ама да ни готвят.
А самостоятелните къщи най- често нямат тази "екстра".

Досега навсякъде сме имали меню за Бъдни вечер, меню за Коледа- много е приятно и празнично  Peace

# 10
  • Мнения: 6 301
Здравейте, ако имате време и желание можете да прочете темата, която пуснах миналата година по това време. Тъкмо ще видите и отзиви и мнения на хора от личния им опит при посрещане на Нова година.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=739799.315;topicrefid=20
Аз също след като приключих с летните почивки, вече започвам да се оглеждам за офертите за Коледа и Нова Година. По принцип съм пристрастена към Спа-хотелите, тъй като съчетавам празник с почивка, релакс и разходки било то в планината или в и около населеното място където сме отседнали. Моят фаворит до момента е Балнеохотел "Констанция" в местност вили Костенец. Това е в подножието на Рила планина. Непретнециозно място, но осигуряващо всичко небоходимо за една чудесна почивка с много забавления. Освен това обичайно офертите им са на много добри цени в сравнение с други големи Спа-хотели. Те обаче пускат офертите си около 15 -20 октомври. Офертите им излизат в този сайт: www.bgholiday.com  

# 11
  • Мнения: 17 987
Няма никакви отзиви след това за жалост в старата тема  Confused

# 12
  • Мнения: 6 301
Няма никакви отзиви след това за жалост в старата тема  Confused
Да, така е за съжаление. Но пък се надявам сега в тази тема, някой да се включи от тези които са следили и участвали и в миналогодишната тема.

# 13
  • United Kingdom
  • Мнения: 21
Здравейте, ако имате време и желание можете да прочете темата, която пуснах миналата година по това време. Тъкмо ще видите и отзиви и мнения на хора от личния им опит при посрещане на Нова година.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=739799.315;topicrefid=20
Аз също след като приключих с летните почивки, вече започвам да се оглеждам за офертите за Коледа и Нова Година. По принцип съм пристрастена към Спа-хотелите, тъй като съчетавам празник с почивка, релакс и разходки било то в планината или в и около населеното място където сме отседнали. Моят фаворит до момента е Балнеохотел "Констанция" в местност вили Костенец. Това е в подножието на Рила планина. Непретнециозно място, но осигуряващо всичко небоходимо за една чудесна почивка с много забавления. Освен това обичайно офертите им са на много добри цени в сравнение с други големи Спа-хотели. Те обаче пускат офертите си около 15 -20 октомври. Офертите им излизат в този сайт: www.bgholiday.com  



fatalina, благодаря за предложението! включвам Констанция в списъка от възможни местенца  Simple Smile Simple Smile Party

# 14
  • Мнения: 17 987
Аз ще споделя къде бяхме миналата година:

Елени палас- хотел в центъра на Елена, страхотна кухня, имаше жива музика и Дядо Коледа, басейн /който дори не отидох да видя  Embarassed/, останалия купон от нас  Peace

По- миналата година тук:
http://www.kompleksvoevodski.com/new/index.php/bg
Също препоръчвам  Peace

Една година тук:
http://www.sinia-vir.com/

Навсякъде сме били много топло посрещнати, с традиционно подредени маси.

Уточнявам- ние сме били все за Коледа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт