Нова Година 2015 на планина в България - къде?

  • 34 476
  • 124
  •   1
Отговори
  • United Kingdom
  • Мнения: 21
Здравейте, тъй като вече настъпи месец Септември, започнаха да се появяват оферти за идната НГ. Понеже живея в чужбина и това ще е първата Нова Година прекарана с приятели в България се чудя къде бихме си изкарали страхотно. Търсим си приятен хотел в планината или планинска местност с ресторант и спа. Понеже ще сме група приятели, искаме новогодишната нощ да е с програма, да се отпуснем, отпочинем и забавляваме. Държим да сме в планината и в България, а не някъде навън! Моля, които има отзиви и впечатления за съвет! Вярвам, че темичката ще е полезна на много от нас, които възнамеряват да посрещнат 2015-та в планината!
 Wink Simple Smile

# 1
  • Мнения: 18 010
Какво значи планина- Рила, Пирин, Родопи, Стара планина?

Ние сме били основно около Елена, ще ми е интересна темата и на мен  Peace

# 2
  • United Kingdom
  • Мнения: 21
Стара планина би бил най-добрият вариант имайки предвид зимния сезон и понякога затрудненото предвижване. Мисля си също и за Велинград? Отзиви? newsm78

# 3
  • Мнения: 18 010
Не, не сме били там.

Ние сме голяма компания и обикновено търсим хотел, в който да сме сами, те.е за около 40-50 човека, не сме били по големи хотели, не са ни по вкуса.

Знач, че Севтополис Павел баня пускат много изгодни оферти за тогава, виж дали нямат вече  Peace

# 4
  • Мнения: 20 193
Ние сме голяма компания и обикновено търсим хотел, в който да сме сами, те.е за около 40-50 човека
Еха, това ми звучи като супер купон.  Simple Smile

# 5
  • United Kingdom
  • Мнения: 21
Дааа, 50 човека компания на парти за НГ определено звучи страхотно. Само че ние ще сме около 10 човека, предимно двойки и затова преценихме че средно-голям или голям хотел с хубав ресторант би бил най-подходящият вариант!  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 18 010
Ние сме голяма компания и обикновено търсим хотел, в който да сме сами, те.е за около 40-50 човека
Еха, това ми звучи като супер купон.  Simple Smile

Наистина е  Peace

Правим си томболи, винаги си каним Дядо Коледа, носим подаръци за децата.....
Ние ходим за Коледа, тази година обаче мислим за Нова година, да сменим малко.
И аз искам нещо с програма, което предполага обаче голям хотел  Confused

# 7
  • United Kingdom
  • Мнения: 21
Звучи страхотно! С такова нетърпение очаквам идните Коледно-Новогодишни празници! Изпитвам голяма носталгия по отминалите години в Б-я! Ех...
Момичета, понеже съм нова тук и не съм много запозната как се случват нещата, как бихме могли да популяризираме темата, така че повече хора биха могли да се включат за да е по-полезна? Мерсиии!  Wink Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 754
на мен би ми допаднало нещо по-малко и уютно, като къща за гости, така че ще следя темата какви предложения ще изскочат

# 9
  • Мнения: 18 010
на мен би ми допаднало нещо по-малко и уютно, като къща за гости, така че ще следя темата какви предложения ще изскочат

И аз искам такова, ама да ни готвят.
А самостоятелните къщи най- често нямат тази "екстра".

Досега навсякъде сме имали меню за Бъдни вечер, меню за Коледа- много е приятно и празнично  Peace

# 10
  • Мнения: 6 313
Здравейте, ако имате време и желание можете да прочете темата, която пуснах миналата година по това време. Тъкмо ще видите и отзиви и мнения на хора от личния им опит при посрещане на Нова година.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=739799.315;topicrefid=20
Аз също след като приключих с летните почивки, вече започвам да се оглеждам за офертите за Коледа и Нова Година. По принцип съм пристрастена към Спа-хотелите, тъй като съчетавам празник с почивка, релакс и разходки било то в планината или в и около населеното място където сме отседнали. Моят фаворит до момента е Балнеохотел "Констанция" в местност вили Костенец. Това е в подножието на Рила планина. Непретнециозно място, но осигуряващо всичко небоходимо за една чудесна почивка с много забавления. Освен това обичайно офертите им са на много добри цени в сравнение с други големи Спа-хотели. Те обаче пускат офертите си около 15 -20 октомври. Офертите им излизат в този сайт: www.bgholiday.com  

# 11
  • Мнения: 18 010
Няма никакви отзиви след това за жалост в старата тема  Confused

# 12
  • Мнения: 6 313
Няма никакви отзиви след това за жалост в старата тема  Confused
Да, така е за съжаление. Но пък се надявам сега в тази тема, някой да се включи от тези които са следили и участвали и в миналогодишната тема.

# 13
  • United Kingdom
  • Мнения: 21
Здравейте, ако имате време и желание можете да прочете темата, която пуснах миналата година по това време. Тъкмо ще видите и отзиви и мнения на хора от личния им опит при посрещане на Нова година.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=739799.315;topicrefid=20
Аз също след като приключих с летните почивки, вече започвам да се оглеждам за офертите за Коледа и Нова Година. По принцип съм пристрастена към Спа-хотелите, тъй като съчетавам празник с почивка, релакс и разходки било то в планината или в и около населеното място където сме отседнали. Моят фаворит до момента е Балнеохотел "Констанция" в местност вили Костенец. Това е в подножието на Рила планина. Непретнециозно място, но осигуряващо всичко небоходимо за една чудесна почивка с много забавления. Освен това обичайно офертите им са на много добри цени в сравнение с други големи Спа-хотели. Те обаче пускат офертите си около 15 -20 октомври. Офертите им излизат в този сайт: www.bgholiday.com  



fatalina, благодаря за предложението! включвам Констанция в списъка от възможни местенца  Simple Smile Simple Smile Party

# 14
  • Мнения: 18 010
Аз ще споделя къде бяхме миналата година:

Елени палас- хотел в центъра на Елена, страхотна кухня, имаше жива музика и Дядо Коледа, басейн /който дори не отидох да видя  Embarassed/, останалия купон от нас  Peace

По- миналата година тук:
http://www.kompleksvoevodski.com/new/index.php/bg
Също препоръчвам  Peace

Една година тук:
http://www.sinia-vir.com/

Навсякъде сме били много топло посрещнати, с традиционно подредени маси.

Уточнявам- ние сме били все за Коледа  Peace

# 15
  • Мнения: 6 313
Ето и няколко сайта през които може да се търсят къщи и вили под наем, за тези които предпочитат този вид празнуване.
http://www.spa359.com/    http://www.villa359.com/    http://www.house359.com       http://www.selo359.com
Само да споделя от отпит, че много от къщите се резервират от много рано, така че ако сте решили на такова място да празнувате, действайте по-бързичко. Миналата година по това време като проверявах за хотелски комплекс Елена в с. Баня, Разлог, както и за други къщи там вече всичко беше резервирано. Дори за някой по популярни места, включително и за Велинград, за който питаше и авторката на темата, местата бяха резервирани още през април, май месец.



# 16
  • Мнения: 3 280
Мога да дам отзив за хотел  Севтополис Павел баня.Но бяхме на Коледа имаше програми и 3вечери в които бяхме.На Коледа имаше фолклор шоу програма.подаръци за децата.

# 17
  • Мнения: 904
Стара планина би бил най-добрият вариант имайки предвид зимния сезон и понякога затрудненото предвижване. Мисля си също и за Велинград? Отзиви? newsm78



Велинград е добър вариант за това което искате. Нашето семейство три поредни години караме нова година там. Били сме в хотелите Акватоник , Макси и Гранд хотел Велинград. И в трите изкарахме мн.добре. Всеки има някакви предимства и леки недостатъци. Просто трябва да следите офертите които пускат и да си изберете това ,което на вас ще ви допадне най-много. Ако имате някакво конкретно питане за тези места ,насреща съм.

# 18
  • Мнения: 18 010
Забелязахме, че цените за Нова година са почти двойни спрямо тия за Коледа  Peace

# 19
  • Мнения: 3 280
Забелязахме, че цените за Нова година са почти двойни спрямо тия за Коледа  Peace
Направо си е така  Wink А предлагането какво е...........2или 3нощувки /ако си в хотел/ най много със закуска и вечеря.За 4членно  семейство над 1500лв ooooh!

# 20
  • Мнения: 6 313
Забелязахме, че цените за Нова година са почти двойни спрямо тия за Коледа  Peace
Винаги е било така. За Коледа са много по-изгодни офертите, но пък и много често включват много по-малко забавления от колкото за НГ. Също така обичайно първата вечеря за Бъдни вечер предлагат постна кухня, което сваля цената. Вчера гледах календара колко почвни дни са по Коледа и НГ и си мисля, че отново ще има само оферти за минимум 3 или 4 нощвки задължително. Това от своя страна също много увеличава цената за престоя. Не всички хора могат да си позволят почивка от 5 дни.
Една от причините вече няколко години да се насоча към офертите на балнеохотелите е и това, че може за 2, 3, 4 или колкото прецени човек нощувки. Не са им ниски и на тях цените, но са в диапазона от 150 - 250 лв. на човек за 2 или 3 нокщувки на база НВ или дори на FB, включително и две празнични вечери с програма.
Много е приятно да си в планината за тези празници, но като видя офертите на Боровец и Пампорово - ужас! #2gunfire Не се надявам и тази година да са по-ниски цените, но ще следим и ще видим какво може да се избере, ако не в домашна обстановка или на вила някъде.
Лошото на този вариант е, че си ангажиран да приготвяш разни неща, като това например   http://prikachi.com/images.php?images/770/7582770I.jpg  , но пък си има и своя чар Laughing

# 21
  • Мнения: 18 010
Ако решите да се насладите на домашен уют препоръчвам къщата, в която бяхме лятото- Бетула, Главатарци.
Много хубаво обзаведена, с всички удобства, огромен хол, веранда, камина....
http://www.guesthouse-betula.com/

# 22
  • софия
  • Мнения: 25 656
Все се каним да отидем някъде за НГ и все не успяваме да се организираме. Единствено преди 3 години успяхме и празнувахме в Рибарица"Планината". Много ни хареса. Имаше програма - Владо Димов, ДК за децата, подръци, томбола, добро меню, фойерверки. До СПАто не стигнахме.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 461
И аз се включвам в темета! Simple Smile Решили сме тази година да отпразнуваме Нова година по-различно от предишните(обикновено вкъщи или при приятели). От началото на другия месец ще започна да проучвам къде, как и колко и ще споделям интересни оферти с вас.  Hug

# 24
  • Мнения: 3 280
Като виждам какви цени почват да пускат напълно се отказахме да празнуваме в България.Ще е извън страната

# 25
  • Мнения: 95
И аз се включвам, защото искам да празнуваме не в домашна обстановка. Като планина, смятам за Нова година е идеалното място и за нас.

# 26
  • Мнения: 2 531

Ние сме голяма компания и обикновено търсим хотел, в който да сме сами, те.е за около 40-50 човека, не сме били по големи хотели, не са ни по вкуса.

Родопите устройват ли ви? Ето това хотелче е точно за вас http://biliantsi.com/
Скрит текст:
Настаняване

Хотелът разполага със следния капацитет :

Крило ТКЗС : капацитет 20 + 4

-          4 двойни стаи с 2 единични легла

-          3 двойни стаи с единично и разширено легло  114/190

-          1 двойна стая със спалня

-          2 семейни  стаи – състои се от две стаи с преход- едната със спалня, другата с двуетажно легло.

Всички стаи са със самостоятелен санитарен възел и с ефирна цифрова TV.

Крило Митница : капацитет 20 човека

-2 апартамента с 3 спални ,две от които са обзаведени със спални и една с единично и разширено легло 114/190

-2 апартамента с 2 спални , едната обзаведена със спалня, другата с единично и разширено легло 114/190

- Ресторант, 50-местен с разкошен дърворезбован таван и камина на дърва, отлична  родопска и домашна кухня, печем цели агнета и прасенца.

Чудесна калдаръмена тераса под сенките на грамадните борики.

Всички апартаменти разполагат с оборудвана кухня / посуда, готварска печка, хладилник/, маса за хранене с канапе, TV с Булсатком, камина на дърва.

# 27
  • Мнения: 904
Като виждам какви цени почват да пускат напълно се отказахме да празнуваме в България.Ще е извън страната


И ние за тази нова година имаме такава идея. Така ,че не е лошо, който попадне на изгодна оферта да споделя. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 280
Като виждам какви цени почват да пускат напълно се отказахме да празнуваме в България.Ще е извън страната


И ние за тази нова година имаме такава идея. Така ,че не е лошо, който попадне на изгодна оферта да споделя. Simple Smile
Скрит текст:
Ние ще бъдем в Кушадасъ 4нощувки ол +новогодишна гала вечеря 3въз+1дете за 1076лв.

# 29
  • Мнения: 18 010

Ние сме голяма компания и обикновено търсим хотел, в който да сме сами, те.е за около 40-50 човека, не сме били по големи хотели, не са ни по вкуса.

Родопите устройват ли ви? Ето това хотелче е точно за вас http://biliantsi.com/
Скрит текст:
Настаняване

Хотелът разполага със следния капацитет :

Крило ТКЗС : капацитет 20 + 4

-          4 двойни стаи с 2 единични легла

-          3 двойни стаи с единично и разширено легло  114/190

-          1 двойна стая със спалня

-          2 семейни  стаи – състои се от две стаи с преход- едната със спалня, другата с двуетажно легло.

Всички стаи са със самостоятелен санитарен възел и с ефирна цифрова TV.

Крило Митница : капацитет 20 човека

-2 апартамента с 3 спални ,две от които са обзаведени със спални и една с единично и разширено легло 114/190

-2 апартамента с 2 спални , едната обзаведена със спалня, другата с единично и разширено легло 114/190

- Ресторант, 50-местен с разкошен дърворезбован таван и камина на дърва, отлична  родопска и домашна кухня, печем цели агнета и прасенца.

Чудесна калдаръмена тераса под сенките на грамадните борики.

Всички апартаменти разполагат с оборудвана кухня / посуда, готварска печка, хладилник/, маса за хранене с канапе, TV с Булсатком, камина на дърва.

Малък ни е май  Wink, а и доста далеч за жалост.
Но нещо такова си търсим точно  Peace

# 30
  • Мнения: 3 280
Ето една оферта за Велинград.Хотела е хубав и най голямото предимство е че спато е 24ч http://lucky-light.bg/index.php/nova-godina-2015.html

# 31
  • София
  • Мнения: 123
Здравейте и на мен ми е интересно за предложенията за Нова година. Ние от няколко години все сме някъде за празника, компания 10-20 души, обикновено в Спа хотел.
Били сме в Езерец- Благоевград,, Гранд хотел Янтра, Парк хотел Стара Загора, Велина-Велинград, Интерхотел Сандански, спа хотел Девин.
Винаги сме изкарвали изкарвали чудесно.

# 32
  • Мнения: 6 304
Почти всички оферти са с 4-5 нощувки,което ме вбесява.

# 33
  • Мнения: 3 280
Почти всички оферти са с 4-5 нощувки,което ме вбесява.
Нали си знаем че гледат да ти изпразнят портфейла а пък да не ти предложат нищо за дази баснословна сума

# 34
  • Мнения: 6 313
Почти всички оферти са с 4-5 нощувки,което ме вбесява.
Това е особено валидно при офертите за планинските курорти. Всяка година се повтаря едно и също. Малко са хотелите, които предлагат възможност за избор на по-малък пакет за 2 или 3 нощувки. Това за съжаление много оскъпява престоя и не всеки може да си позволи да остави за някалко дни 3 - 5000 лв. За сега ще чакам нещо по-поносимо, ако не ще изберем вариант в къщи, на вилата или при приятели.

# 35
  • Мнения: 6 304
Освен, че е много скъпо, не всеки има толкова отпуски. Можем да си позволим максимум 2 нощувки - и като цена, и като време. Миналата година бяхме за 2 нощувки - по 220лв на човек,  повече да платя за мен е кощунство.

# 36
  • Мнения: 6 998
Ето една оферта за Велинград.Хотела е хубав и най голямото предимство е че спато е 24ч http://lucky-light.bg/index.php/nova-godina-2015.html
Тоя хотел много ми хареса (ходихме през април), само с храната никак не ме спечелиха. Но може би по празниците, ако не е блок маса, ще  е по-добра.

Рая Никол, сега през септември бяхме в Самоков, хотел Соната - http://www.hotelsonata-samokov.com/en/Home/ , спа-то е много мъничко, но храната е много добра и собствениците са много приятни и любезни. Не знам дали няма да е ви е малък, но питайте колко места са. Няма голям паркинг, сега се замислих, че 40 човека сте поне 10 коли newsm78

# 37
  • Мнения: 3 280
Освен, че е много скъпо, не всеки има толкова отпуски. Можем да си позволим максимум 2 нощувки - и като цена, и като време. Миналата година бяхме за 2 нощувки - по 220лв на човек,  повече да платя за мен е кощунство.
+ 1-2 деца и мина пък 1000лв

# 38
  • Мнения: 3 280
Ето една за Пампорово поне включва и Новогодишната вечеря http://www.visit.bg/oferti-pochivki/nova-godina-apart-hotel-stri … t-pamporovo-21868

# 39
  • Мнения: X
Ние миналата година избирахме два месеца (голям зор беше, накрая ми идеше да вия срещу луната) и накрая отидохме на Хисаря, хотел Августа. 800лв за три нощувки със закуски и празнична вечеря на 31ви. Имаше програма всяка вечер, аниматори за децата и ядене на корем в Новогодишната нощ! Хареса ни. Тази година ако не уцелим нещо-пак там ще е. За съжаление високите цени и предварително направените пакети, с дати, които не винаги те устройват страшно много стесняват кръга за избор  Peace

# 40
  • Мнения: 3 280
Ееее направо се оливат с тези цени сякаш ще купуваме помещението .Харесваме много хотел Акватоник и мислехме да изберем него /добре не им чаках офертата/Ами 1800лв за 3дни  Mr. Greenколко са нищо работа.

# 41
# 42
# 43
  • Мнения: 807
Включвам се в темата да ви следя. тази година ми се ходи някъде в чужбина за Нова Година - макар да е за 3 дни - така и така излиза същите пари  Grinning

# 44
  • Мнения: 3 280
Включвам се в темата да ви следя. тази година ми се ходи някъде в чужбина за Нова Година - макар да е за 3 дни - така и така излиза същите пари  Grinning
Скрит текст:
Wink по евтино е в чужбина и ние за това я предпочетохме

# 45
  • Мнения: 18 010
Добре де, разбрахме, че е по- евтино, но не ми се пътува един ден в едната посока, и времето ми е ценно на мен, горивото също се плаща  Peace

Препоръчайте ми хотел в Рибарица, установихме, че там не сме ходили никога.

# 46
  • софия
  • Мнения: 25 656
Все се каним да отидем някъде за НГ и все не успяваме да се организираме. Единствено преди 3 години успяхме и празнувахме в Рибарица"Планината". Много ни хареса. Имаше програма - Владо Димов, ДК за децата, подръци, томбола, добро меню, фойерверки. До СПАто не стигнахме.
Хотелът беше чист, топъл, уютен.

# 47
  • Мнения: 18 010
Все се каним да отидем някъде за НГ и все не успяваме да се организираме. Единствено преди 3 години успяхме и празнувахме в Рибарица"Планината". Много ни хареса. Имаше програма - Владо Димов, ДК за децата, подръци, томбола, добро меню, фойерверки. До СПАто не стигнахме.
Хотелът беше чист, топъл, уютен.

Ох, че съм блейка, ама то сигурно ти се подсетила за там  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 261
Ние искаме да си организираме едно пътуване за коледните празници и сега започвам да търся варианти. Притеснява ме типичното "ден година храни" отношение на българските хотелиери и ресторантьори. Искам да бъдем в СПА хотел и по възможност поне HB.

# 49
  • Мнения: 18 010
Не знам каква ще е офертата, но ви препоръчвам хотел Боженци, много хубаво изкарахме там един осми март. Страхотен хотел, храна  и природа  Peace
Басейнът е топъл, масажиста беше много добър, ди джей имаше...супер просто  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 261
raja_nikol , храната как беше и спомняш ли си цените в ресторанта дали са нормални, защото там наблизо няма къде да се ходи.

# 51
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Да се запиша и аз....както всяка година следя темата за Нова година, отчайвам се от цените Tired и отиваме някъде (Риу Правец) за Коледа Heart Eyes.

# 52
  • Мнения: 18 010
raja_nikol , храната как беше и спомняш ли си цените в ресторанта дали са нормални, защото там наблизо няма къде да се ходи.

Ние бяхме пакет с включена храна, почти не сме имали свободна консумация.
Беше много вкусно всичко, цените не бяха фрапантно високи като разглеждахме менюто.
Мернах някъде из сайтовете, че по Коледа ще пее Любо, а по Нова година- Васил Найденов Wink

Ето я:
http://www.visit.bg/oferti-pochivki/nova-godina-hotel-bojenci-bojenci-21894

Ето и коледната оферта:
http://www.visit.bg/oferti-pochivki/koleda-hotel-bojenci-bojenci-21892

Както казах- почти двойно е  Confused

Последна редакция: вт, 23 сеп 2014, 13:51 от raja_nikol

# 53
  • Мнения: 6 304
Случайно някой да е чувал отзиви за "Черният щъркел" в Нисово, че имат добра оферта, а не намирам отзиви?

# 54
  • Мнения: 6 313
Ето една добра оферта. Не е на планина, но тъй като решихме като видим нещо по-прилично като цена да дадем инфо:
http://businesstravel.bg/bg/hotels-in-bulgaria/hisar-hotel-c-com … ion=New-Year-2015
и още една в Рибарица
http://grouponi.bg/novagodina

Последна редакция: ср, 24 сеп 2014, 13:16 от fatalina

# 55
  • Мнения: 18 010
Второто ми допада  Peace

# 56
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Здравейте, ако имате време и желание можете да прочете темата, която пуснах миналата година по това време. Тъкмо ще видите и отзиви и мнения на хора от личния им опит при посрещане на Нова година.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=739799.315;topicrefid=20
Аз също след като приключих с летните почивки, вече започвам да се оглеждам за офертите за Коледа и Нова Година. По принцип съм пристрастена към Спа-хотелите, тъй като съчетавам празник с почивка, релакс и разходки било то в планината или в и около населеното място където сме отседнали. Моят фаворит до момента е Балнеохотел "Констанция" в местност вили Костенец. Това е в подножието на Рила планина. Непретнециозно място, но осигуряващо всичко небоходимо за една чудесна почивка с много забавления. Освен това обичайно офертите им са на много добри цени в сравнение с други големи Спа-хотели. Те обаче пускат офертите си около 15 -20 октомври. Офертите им излизат в този сайт: www.bgholiday.com  


какви са  били  цените  за  Коледа?

# 57
  • Мнения: 3 280
Мога да предложа този хотел.Много добро обслужване.с чудесна кухня.http://parkhotelarbanassi.com/2014/09/%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b0-% … d0%bd%d0%b0-2015/

# 58
  • Мнения: 6 313
Здравейте, ако имате време и желание можете да прочете темата, която пуснах миналата година по това време. Тъкмо ще видите и отзиви и мнения на хора от личния им опит при посрещане на Нова година.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=739799.315;topicrefid=20
Аз също след като приключих с летните почивки, вече започвам да се оглеждам за офертите за Коледа и Нова Година. По принцип съм пристрастена към Спа-хотелите, тъй като съчетавам празник с почивка, релакс и разходки било то в планината или в и около населеното място където сме отседнали. Моят фаворит до момента е Балнеохотел "Констанция" в местност вили Костенец. Това е в подножието на Рила планина. Непретнециозно място, но осигуряващо всичко небоходимо за една чудесна почивка с много забавления. Освен това обичайно офертите им са на много добри цени в сравнение с други големи Спа-хотели. Те обаче пускат офертите си около 15 -20 октомври. Офертите им излизат в този сайт: www.bgholiday.com  


какви са  били  цените  за  Коледа?
Да ти кажа, че не си спомням, защото се интересувах само от офертите им за НГ. Но по принцип навсякъде са по-ниски цените за Коледа, обичайно с 50 % надолу.
Всяка година цените за Костенец са различни. За НГ 2012 г. офертата беше по-скъпа: 250лв. на човек за 2 нощувки на база FB  и включена новогодишна вечеря с програма и т.н.
За НГ 2013 когато ние бяхме беше: 160 лв. на човек за 2 нощ. със зкуски+ 2 вечери, едната от които новогодишна с програма и т.н. За 2014 беше 220 на човек 2 н.+закуски + 2 вечери, едната от коитож НГ + програма и т.н. и 290 лв. на човек за 3 нощувки на база пълен пансион.

# 59
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
 Мерси !
Супер  са цените, ще следя и аз.
Ако  се забелязва пиши в темата, моля Praynig

# 60
  • София
  • Мнения: 4 272
Някой да е празнувал Нова година в Копривщица? Струва ми се много романтично да посрещна сред такава атмосфера Новата година Flutter И естествено, препоръчайте ми място за нощувка.

# 61
# 62
  • Мнения: 1 446
Записвам се да следя. Интересувам се от вили,които са подходящи за двама.
За момента намерих само вили Малина в Пампорово. Добър вариант са, но искам да събера още инфо евентуално.

# 63
  • София
  • Мнения: 12 255
Включвам се и аз в темата да я следя. Тази година искам да не сме семейно вкъщи или с приятели, а някъде във вила или в хотел. Отново стои и проблема с избор на подходящо място за настаняване на двама възрастни с три деца, без цените да са безумни.
Започвам да събирам информация и ще споделям, ако ми попадне нещо интересно.

Последна редакция: вт, 30 сеп 2014, 10:23 от Aila

# 64
  • Мнения: 122
Записвам се да следя. Интересувам се от вили,които са подходящи за двама.
За момента намерих само вили Малина в Пампорово. Добър вариант са, но искам да събера още инфо евентуално.

http://artemida.bg/ -ето едно предложение от мен

# 65
  • Мнения: 18 010
Май ще се откажа от планината, тук излиза по- евтино, а и ни е по- близо
http://www.visit.bg/oferti-pochivki/nova-godina-biala-biych-rizort-biala-22018

# 66
  • Мнения: 6 313
Май ще се откажа от планината, тук излиза по- евтино, а и ни е по- близо
http://www.visit.bg/oferti-pochivki/nova-godina-biala-biych-rizort-biala-22018

Хотелът е много хубав. Апартаментите са изключително луксозно обзаведени с всичко необходимо.Мното вкусно приготвена храна, много разнообразна и деликатесна. Не знам обаче през зимата как ще бъде отоплен. Ресторантите са два. Един по-голям, в който се сервира ОИ и един А ла карт. Дано и на НГ да са така нещата. Градчето е малко и в района е скучничко.

# 67
  • Мнения: 377
Записвам се да следя. Интересувам се от вили,които са подходящи за двама.
За момента намерих само вили Малина в Пампорово. Добър вариант са, но искам да събера още инфо евентуално.

http://artemida.bg/ -ето едно предложение от мен

Мястото е прекрасно, но не знам дали ще ни е по джоба.

# 68
# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Здравейте! Записвам се и аз в темата. Simple Smile
Днес се видяхме с едни приятели и решихме да се съберем за НГ. Проблема е, че те са от София и са 4-5 семейства и искат да не е много далеч от София. А ние сме 2 семейства от Пловдив.
И така, да кажа какво търсим-самостоятелна вила с механа и съответно поне 7 спални, но може и 8-10 (защото не е проблем да поканим още някое семейство). Всички семейства сме с деца. Не държим на детски кът, но да има възможност за допълнителни легла в стаите. И да не е далеч от София и Пловдив и да е в планината  #Crazy  Embarassed
Сега ще разгледам линковете на fatalina за вили, но ще се радвам на ако някой е бил някъде да сподели.

# 70
  • Мнения: 6 313
Здравейте! Записвам се и аз в темата. Simple Smile
Днес се видяхме с едни приятели и решихме да се съберем за НГ. Проблема е, че те са от София и са 4-5 семейства и искат да не е много далеч от София. А ние сме 2 семейства от Пловдив.
И така, да кажа какво търсим-самостоятелна вила с механа и съответно поне 7 спални, но може и 8-10 (защото не е проблем да поканим още някое семейство). Всички семейства сме с деца. Не държим на детски кът, но да има възможност за допълнителни легла в стаите. И да не е далеч от София и Пловдив и да е в планината  #Crazy  Embarassed
Сега ще разгледам линковете на fatalina за вили, но ще се радвам на ако някой е бил някъде да сподели.
Ето това става за голяма компания. Били сме там преди 4 години през месец октомври и много ни хареса. До София е близо но от Пловдив малко повечко ви излиза пътя. В къщите не е лукс, но е прилично. Всякъ къща обаче е с обща баня. Обща кухня има и битов кът за голяма компания. Хубав голям двор за игра на децата. Наблизо има три хубави манастира за посещение Клисурски, Лопошански и Чипровски. На нас не ни искаха пари за ползване на общата механа, но гледам сега в сайта им, че има такса от 50 лв.  Да добавя, че до Чипровци има и малка писта за ски.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 746
fatalina, благодаря за включването.
Май си пропуснала да сложиш линк към първия си пост.
А този хотел Андела не ни устройва, защото те искат самостоятелна механа, а така като гледах май хотела не предлага.  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 506
Здравейте,
и аз ще следя темата с интерес.Всяка година се настройвам за кратка почивка в планината по Нова година и всяка година по това време безумните цени ме отказват от идеята  Naughty
Сега пак се оглеждам за нещо изгодно и ето какво ми пратиха от Съни турс:
през желания от Вас период от 30-12-2014 до 01-01-2015 в Хотел Белмонт / Пампорово :
Обща пакетна цена за 3 възрастни и 1 дете настанени в 1 апартамент за 2 нощувки през периода - 900 лв.
*Цената включва: нощувки със закуска, вечеря на 30.12., Празнична Новогодишна вечеря на 31.12., Празнична Новогодишна програма, финландска сауна, инфраред сауна, парна баня, ползване на вътрешен басейн с джакузи зона, зона за релакс, фитнес център, достъп до интернет, охраняем паркинг, туристическа такса и застраховка.

Не че е много изгодно,но пък е една от малкото оферти с две нощувки  Sunglasses
Другата оферта,която ми пратиха от Съни е за хотел "Пампорово" в Пампорово,ако имате впечатления и за него,моля споделете  Peace

Някой с впечатления за този хотел?

# 73
  • Мнения: 15
Аз също си търся място за Нова година и съм се насочила към Боровец.
Някаква препоръка за хотел ?

# 74
  • Мнения: 6 313
fatalina, благодаря за включването.
Май си пропуснала да сложиш линк към първия си пост.
А този хотел Андела не ни устройва, защото те искат самостоятелна механа, а така като гледах май хотела не предлага.  Rolling Eyes
Да права си ето и линка www.bistrilitsa.com/

# 75
  • Варна
  • Мнения: 3 956
Това
''Комплекс ханче „Боаза” е разположено в едноименната местност, на 7 километра от град Елена, по посока на главния път за Велико Търново. ''
нещо постояно пуска оферти.Да не вземе някой да се върже.Може за лятото да става ама зимата се топлят с някакви китайски климатици и в хижите е кучи студ.Дограмата е дървена и през цепнатините се вижда полето Sad

# 76
  • Мнения: 637
Бих препоръчала Копривщица  Peace
Конкретно хотел не, понеже са толкова много.....можеш да потърсиш оферти в нета.
И още едно райско кътче на язовир Доспат : http://www.vsromantica.com/bg/
Там ресторанта е огромен, може да побере около 50-60 човека, а домакините са невероятни хора.
Не гледайте цените в сайта, договорете се по телефона.

# 77
  • Мнения: 6 313
Едно място, което изглежда много приятно и на прилични цени, но няма оферта за НГ все още. www.chardaka-lopushna.com

# 78
  • Мнения: 1 031
Искам да попитам дали някой вече е бил на Нова година в Пампорово. Мъжът ми не ще да ходим, защото щяло да е голяма навалица по пистите и няма да може да се кара, а аз си мисля нещо от рода - с един куршум два заека- и Нова година и ски почивка?
Вие как мислите?

# 79
  • Мнения: 534
Ще следя темата, търся изгодна оферта с вкл.празнична вечеря и ползване на спа някъде към Боровец, Пампорово, Банско общо взето големите курорти Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 60
Здравейте, някой да е бил в Гранд Хотел Банско за НГ? Ако да, бихте ли споделили отзиви? Благодаря!

# 81
  • United Kingdom
  • Мнения: 21
Привет момичета.
След двумесечно  и затруднено търсене (имайки предвид, че някои хотели не бяха. а други все още не са изготвили Новогодишни оферти) успях да събера впечатления и информация, която ще се опитам да систематизирам за вас. Дано помогна в търсенето!
Самата аз все още не съм резервирала нищо, но смятам да го направя този уйкенд.
И така, ето списък с приятни места за празнуване (от финансова гледна точка, нека сам всеки прецени за себе си!) Simple Smile Simple Smile Simple Smile
- започвам с Рачев Хотел Резидънс Арбанаси (това е моят фаворит за момента) - имат оферта публикувана на сайта, която аз не мога да отворя, но ми я изпратиха по имейл, така че ако някои желае да я разгледа, нека ми пише на ЛС

- Калина Палас Трявна - http://www.kalinapalace.com/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE … view=39&page=

- хотел АТА (Вършец) - имам оферта, също пратена по имейл, пишете ако искате да пратя Simple Smile

- хотел Център (Априлци) - имам приятели които години наред ходят там за празниците и за очаровани - http://www.hotelcenter.bg/offer.php

- хотел Извора (Арбанаси) - http://www.izvora.com/ny15_izvora_en.pdf

- парк - хотел Дряново - http://www.parkhoteldryanovo.com/ny15_dryanovo.pdf

- хотел Премиер (Велико Търново) - http://www.hotelpremier-bg.com/

- хотел Севтополис - Павел Баня (отново много хубави мнения от познати и приятели, но лично за мен цените са непоносими).

Успех на всички в търсенето!
 

# 82
  • Мнения: 3 280
Калина Палас аз лично не бих го повторила.Нито от към обслужване.Нито от към храна.Иначе самия хотел е супер и на страхотно място.Вътрешния басейн е студен.+1 глас за Севтополис

# 83
  • Мнения: 3 280
Ха хотел Рачев Арбанаси май не е с много добри отзиви.http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&so … d.ZGU&cad=rja

# 84
  • Варна
  • Мнения: 480
Здравейте ,някой празнувал ли е Нова година в гранд хотел Поморие.
Ние останахме доволни от спа почивка там ,но не знам как е при големи празници  ,ако някой има впечатления нека сподели,вече имат оферти

http://www.grandhotelpomorie.com/bg_spa_wellness_hotel/NY_2015.pdf

# 85
  • Мнения: 506
А някой има ли отзиви за хотел "Белмонт" Пампорово?
За там имам оферта с две нощувки,което най-много ме устройва.На повечето места са 3-5нощувките.Но мнения за хотела не намирам никъде  newsm78

# 86
  • Мнения: 1
Здравейте,

Бих препоръчала дестинацията - село Коларово ( намиращ се в подножието на планина Беласица )
Хотела е нов, все още го разработват, има си неща за доизпипване, но ще останете довони. Цените са ниски и природата е е супер. Ние си починахме и останахме доволни.
 
ресторанта е огромен, може да побере около 150-200 човека. стаите са прилични.
намерете си контактите и искайте оферта - www.hotelsvetanedelya.com/

Успех      Crazy

# 87
  • Мнения: 6 313
А някой има ли отзиви за хотел "Белмонт" Пампорово?
За там имам оферта с две нощувки,което най-много ме устройва.На повечето места са 3-5нощувките.Но мнения за хотела не намирам никъде  newsm78

Ето тук има отзив точно от 01.01.2014 г. http://www.booking.com/hotel/bg/belmont-spa.bg.html#tab-reviews

# 88
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Записвам се и аз да следя. Ние търсим нещо на планина, с басейн, подходящо за деца. Гледам, че по българските курорти отново са се изхвърлили с цени за НГ /и не само/, така че може и за Коледа да остане нашето пътуване, а може и за чужбина. 3 дни със закуски и празнична вечеря /доста оскъдна при това/ за 900 + лв. ми се струва доста нереално, но вероятно този сезон ще трябва да компенсира миналогодишния. 

# 89
  • United Kingdom
  • Мнения: 21
Здравейте,  а някой да е бил в Aspen Resort Golf, Ski & Spa - близо до Разлог и Банско? Или пък да има непреки впечатления?  Hug

# 90
  • Мнения: 18 010
Записвам се и аз да следя. Ние търсим нещо на планина, с басейн, подходящо за деца. Гледам, че по българските курорти отново са се изхвърлили с цени за НГ /и не само/, така че може и за Коледа да остане нашето пътуване, а може и за чужбина. 3 дни със закуски и празнична вечеря /доста оскъдна при това/ за 900 + лв. ми се струва доста нереално, но вероятно този сезон ще трябва да компенсира миналогодишния. 

Препоръчвам ти СПА Планината  Рибарица, вече имат пакети  Peace
Много ми хареса на мен, но ние отново ще си бъдем в любимата Елена /т.е. селата около нея, да не обидим някое  Mr. Green/

# 91
  • Мнения: 25
Някой да е празнувал Нова година в Копривщица? Струва ми се много романтично да посрещна сред такава атмосфера Новата година Flutter И естествено, препоръчайте ми място за нощувка.

На мен много ми харесва в Копривщица. За там трябва да сте весела компания и да не ви трябват много други екстри понеже градчето е малко и освен ядене и пиене и кратка разходка няма какво друго да се прави. Аз съм отсядала в хотел панорама, беше добре.

# 92
  • Мнения: 78
Здравейте, искам да попитам дали някой е бил в хотел Чифлика село Чифлика за нова година, защото чета противоречиви мнения и се колебая дали да резервирам.Благодаря ви предварително.

# 93
  • Мнения: 1 401
Здравейте, искам да попитам дали някой е бил в хотел Чифлика село Чифлика за нова година, защото чета противоречиви мнения и се колебая дали да резервирам.Благодаря ви предварително.
Била съм многократно в Чифлика. Обаче повечето хотели имат в името си Чифлика и не знам, за кой говориш точно.
Чифлика Палас Хотел Ризорт § Спа аз съм била в този. Не очаквай велики неща. То всеки индивидуално си прекарва, зависи от компания, от твоите изисквания. Ако очакваш лукс и супер добро обслужване - забрави. Но моите изисквания и претенции са много високи.  Blush 

# 94
  • Мнения: 124
На нас много ни се иска тази година да посрещнем Нова година в зимен курорт. Някой много доволен от хотел във Велинград или Банско и на сравнително добра цена?

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 1 462
Здравейте, и аз се записвам да следя темата, но търся някакви препоръки и отзиви за Паничище или Сапарева баня. Там сме се спрели засега, защото има и минерална вода, а също разбрах, че има и външен басейн. Благодаря предварително.

# 96
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
да се запиша и аз-толкова съм раздвоена между Бг. и някъде извън Бг.Тук цените ми се струват страшно надути/не,че на вън не е така/ newsm78

# 97
  • Мнения: 904
да се запиша и аз-толкова съм раздвоена между Бг. и някъде извън Бг.Тук цените ми се струват страшно надути/не,че на вън не е така/ newsm78


Но поне е  навън, нали?  Grinning

# 98
  • Мнения: 6 313
да се запиша и аз-толкова съм раздвоена между Бг. и някъде извън Бг.Тук цените ми се струват страшно надути/не,че на вън не е така/ newsm78


Но поне е  навън, нали?  Grinning
Навън, обаче поне в офертите за Гърция си или без алкохол или с по 1 чаша вино и толкоз. Или пък в цената изобщо няма НГ вечеря. Разбира се това не се отнася ако си на ОИ. Така, че като сравняваме да гледаме и какво точно е включено в дадената цена.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Ще бъдем в хотел Севтополис, Павел баня.

Миналата година бяхме в хотел Хисар. Ако някой го интересува как е минала Новогодишната дандания ще пиша каквото си спомням.

# 100
  • софия
  • Мнения: 25 656
Днес се присетих една моя хрумка от преди няколко години - някой да е празнувал в хижа на Витоша и да препоръча? Бях си вадила списък на прилични хижи, но не мога да намеря файла.

# 101
  • Мнения: 6 313
Днес се присетих една моя хрумка от преди няколко години - някой да е празнувал в хижа на Витоша и да препоръча? Бях си вадила списък на прилични хижи, но не мога да намеря файла.
За НГ не съм била на хижа, но една година празнувах Св. Валентин мисля, че беше на хижа Белите брези. Като цяло беше приятно изкарване, т.к. бяхме голяма компания, но условията в стаите не бяха добри. В стаите беше студено. В общата баня с тоалетна на етажа нямаше топла вода, а само на първия етаж. Бяхме за една нощувка и за толкова се изтрайва, но за повече не. Аз лично не бих потворила.

# 102
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Разбира се това не се отнася ако си на ОИ.
И това не е съвсем така.Гледах оферта в Гърция с ОИ,където с малки букви беше отбелязано,че на 31 след 20 ч. ОИ не важи и всичко е за твоя сметка.Хаха,голям майтап.Ние за сега сме се спрели на Мацурев хан в Банско.

# 103
  • Мнения: 6 313
Разбира се това не се отнася ако си на ОИ.
И това не е съвсем така.Гледах оферта в Гърция с ОИ,където с малки букви беше отбелязано,че на 31 след 20 ч. ОИ не важи и всичко е за твоя сметка.Хаха,голям майтап.Ние за сега сме се спрели на Мацурев хан в Банско.
Това имах предвид, че трябва добре да се огледа офертата,защото понякога е подвеждаща. Дори е най-добре да се попита специално какво точно включва НГ вечерята. В някои оферти видях, че вечерята започва в 22 часа, а до тогава какво ще правят хората, особено ако са със малки деца.

# 104
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен. И аз съм се замислила на този вариант - ски и нова година в едно. Правили сме го преди 4-5 години на Банско и беше много забавно, но тогава имаше и много сняг и бяхме голяма банда. За Пампорово не знам дали ще е пълно с хора и какви ще са условията. Аз гледам сега оферти за чужбина и цените не са никак зле, но не знам къде си заслужава и къде не. Ако някой е ходил в Австрия или Франция и е доволен ще се радвам да сподели впечатленията си Simple Smile

# 105
  • Мнения: 2
Към #106:Празнували сме във Франция и Австрия.Не очаквайте празнуване като у нас-там просто вечерят ,в полунощ излизат на улицата и има много фойерверки.В Париж бяхме в 4-звезден хотел и въпреки,че имаше ди-джей почти не разбрахме кога дойде Новата година.И в Австрия,и във Франция ,и в Германия е много студено по това време и ние сме стигнали до извода,че не си струва да се похарчат едни пари,като не може да се разхожда човек.Освен,ако не съчетаете със ски

# 106
  • United Kingdom
  • Мнения: 21
Здравейте. Ние резервирахме в Аспен голф, ски и спа резорт преди месец. Намира се м/у Банско и Разлог.
Ако някой е ходил или пък чувал, нека сподели мнение, препоръка. Мислим да се разходим максимално в околността, тъй като не живеем в България, така че ако някой може да препоръча приятни, красиви местенца, както за разходна/отдих така и за хапване и добро настроение, ще съм много благодарна. Simple Smile Simple Smile

# 107
  • Мнения: 6 313
Здравейте. Ние резервирахме в Аспен голф, ски и спа резорт преди месец. Намира се м/у Банско и Разлог.
Ако някой е ходил или пък чувал, нека сподели мнение, препоръка. Мислим да се разходим максимално в околността, тъй като не живеем в България, така че ако някой може да препоръча приятни, красиви местенца, както за разходна/отдих така и за хапване и добро настроение, ще съм много благодарна. Simple Smile Simple Smile
Препоръчвам Ви непременно да посетите църквата в село Добърско:
http://bulgariatravel.org/bg/object/86/Templo%20%E2%80%9CSveti%2 … obarsko%E2%80%9D;
Също така на около 50 км са Ковачевица, Лещен, Огняново. В Огняново са едни от най-топлите извори с минерална вода.

# 108
  • United Kingdom
  • Мнения: 21
Мерси, fatalina. Непременно ще ги посетим! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 109
  • Мнения: 12
Благодаря Daniela за съветите. Приятелите ми са намерили една добра оферта за Австрия и като гледам условията поне на хартия са доста добри. Тъй като планираме да покараме и ски не се притесняваме колко ще е студено, но въпреки това ще си поръчам на Дядо Коледа едно ново ски яке и съм готова Wink

# 110
  • Мнения: 1
Здравейте  Wink ще празнувам нова година в Боровец .Бихте ли ме посъветвали  коя от дискотеките там си заслужава ? Колебанията ми са между Айсберг и Опиум ? newsm78 newsm78 newsm78

# 111
  • Хасково
  • Мнения: 224
Здравейте, ние искаме да отидем в Банско или Пампорово, но искаме да е хотел който се посещава от по-млади хора и да е весело. Единствения вариянт за който се сетихме беше белмонт в Пампорово , но там всичко е заето вечв. Моля някой ако се сеща за такъв хотел да помага.

# 112
  • Мнения: 3
Здравейте, търся къща за Нова година, за две семейства със деца. Знам, че късно съм се сетила, но ако знае някои нещо свободно да пише.

# 113
  • Мнения: 6 313
Здравейте, търся къща за Нова година, за две семейства със деца. Знам, че късно съм се сетила, но ако знае някои нещо свободно да пише.
Виж това, ако е свободно http://kolektivni.bg/team.php?id=12204
Не съм го посещавала лично, но ми се стори добра оферта.
Въпреки, че не е къща виж и това ако те устройва http://www.eaglerock-bg.com/

Последна редакция: вт, 02 дек 2014, 14:44 от fatalina

# 114
  • Мнения: 5 178
Отзиви за НГ в Елени палас някой може ли да даде, гледах на сайта им преди малко няма обявена оферта.
От Варна сме и ще трябва да се ограничим до Арбанаси, Габрово, Елена, Трявна.. за по-далеко да пътуваме на 31.12 няма време Tired

# 115
  • Мнения: 10
Здравейте,
Някой да има инфо за места в Банско или някъде там наблизо за Нова година. Става дума за 2-ма души, без дете. Малко късно се сещам да търся ама... какво да се прави.
Та някой ако има информация, нека сподели

# 116
  • Мнения: 18 010
Отзиви за НГ в Елени палас някой може ли да даде, гледах на сайта им преди малко няма обявена оферта.
От Варна сме и ще трябва да се ограничим до Арбанаси, Габрово, Елена, Трявна.. за по-далеко да пътуваме на 31.12 няма време Tired

Празнувахме Коледа там миналата година, добре е, споко, а храната е просто супер  Peace
Не е нашия тип, защото ние обичаме на село, поляни, гори...но хотелчето  е добро, топло, вкусно, имаше жива музика..ние си правихме заря, супер беше

# 117
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Здравейте,
Някой да има инфо за места в Банско или някъде там наблизо за Нова година. Става дума за 2-ма души, без дете. Малко късно се сещам да търся ама... какво да се прави.
Та някой ако има информация, нека сподели
виж в Мацурев хан

# 118
  • Мнения: 308
3xi влез в нета и потърси. Ако има места където и да отседнете в Банско няма да съжалявате. Атмосферата е жестока.

# 119
  • Мнения: 100
Здравейте,много моля ако някой има информация за свободна къща за нова година(приблизително 29.12-03.01)да сподели.Вече сме ограничили изискванията до минимум,но все пак поне в началото на търсенето искахме да сме в къща по възможност без други празнуващи.Ние сме 6 възрастни(ужасна дума)2 големи и две малки деца!Отворени сме за всякакви идеи,само да не сме у дома! Hug

# 120
# 121
  • Мнения: 1
ТОП ОФЕРТА !!! СВОБОДНА ВИЛА ЗА НОВА ГОДИНА !!! Предлагаме вила за новогодишните празници- за 3 нощувки,13 човека -1100лв. !! Запазихме я, дадохме капаро, но поради неочаквани обстоятелсва, няма да можем да отидем... АКО НЯКОЙ СЕ ИНТЕРЕСУВА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНО!!

http://www.bgvakancia.com/offer/3041/
МОЛЯ ПИШЕТЕ ИЛИ ЗВЪННЕТЕ АКО СЕ ИНТЕРЕСУВАТЕ !!! 0878529030(ПО ВСЯКО ВРЕМЕ)

!!! за цената можем да се договорим допълнително Simple Smile

Последна редакция: пн, 29 дек 2014, 19:50 от evi4ka96

# 122
  • Мнения: 8
Ако сте в гр.Велико Търново за нова година и още не сте решили къде да отидете, мога да ви препоръчам едно ново клубче.
Едни приятели от скоро го отвориха и все още имат свободни места за нова година.
Клубчето е готино и цените му са доста добри.Има и кухня.

Ето това му е страничката :

https://www.facebook.com/ClubBrejk



# 123
  • Мнения: 904
Някой, който е карал Нова година в РИУ Правец да каже как е  СПА-то по това време. Въобще повече инфо за СПА комплекса, не съм била там и искам да знам какво да очаквам. Препоръчайте масажист, ако въобще намеря свободен, какво да пробвам от СПА комплекса. Благодаря!
Малко в последния момент ,ама това е положението. На всички четящи и потребители на форума весела новогодишна нощ!

# 124
  • Мнения: 3
Здравейте,

Давам апартамент под наем за Новогодишната вечер - 31ви както и за 1ви Януари.
Апаратамента се намира в високопланинската местност Чаира, община Белово - на час и малко от София.
Доста е високо и е много красиво.
Тук може да видите повече информация:

http://www.booking.com/hotel/bg/chaira-guesthouse-belmeken.bg.ht … total;ucfs=1&

Телефон: 0887224323
Цената е по договаряне.

Поздрави!

 

Общи условия

Активация на акаунт