Нова Година 2015 на планина в България - къде?

  • 34 489
  • 124
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 272
Някой да е празнувал Нова година в Копривщица? Струва ми се много романтично да посрещна сред такава атмосфера Новата година Flutter И естествено, препоръчайте ми място за нощувка.

# 61
# 62
  • Мнения: 1 446
Записвам се да следя. Интересувам се от вили,които са подходящи за двама.
За момента намерих само вили Малина в Пампорово. Добър вариант са, но искам да събера още инфо евентуално.

# 63
  • София
  • Мнения: 12 284
Включвам се и аз в темата да я следя. Тази година искам да не сме семейно вкъщи или с приятели, а някъде във вила или в хотел. Отново стои и проблема с избор на подходящо място за настаняване на двама възрастни с три деца, без цените да са безумни.
Започвам да събирам информация и ще споделям, ако ми попадне нещо интересно.

Последна редакция: вт, 30 сеп 2014, 10:23 от Aila

# 64
  • Мнения: 122
Записвам се да следя. Интересувам се от вили,които са подходящи за двама.
За момента намерих само вили Малина в Пампорово. Добър вариант са, но искам да събера още инфо евентуално.

http://artemida.bg/ -ето едно предложение от мен

# 65
  • Мнения: 18 051
Май ще се откажа от планината, тук излиза по- евтино, а и ни е по- близо
http://www.visit.bg/oferti-pochivki/nova-godina-biala-biych-rizort-biala-22018

# 66
  • Мнения: 6 361
Май ще се откажа от планината, тук излиза по- евтино, а и ни е по- близо
http://www.visit.bg/oferti-pochivki/nova-godina-biala-biych-rizort-biala-22018

Хотелът е много хубав. Апартаментите са изключително луксозно обзаведени с всичко необходимо.Мното вкусно приготвена храна, много разнообразна и деликатесна. Не знам обаче през зимата как ще бъде отоплен. Ресторантите са два. Един по-голям, в който се сервира ОИ и един А ла карт. Дано и на НГ да са така нещата. Градчето е малко и в района е скучничко.

# 67
  • Мнения: 377
Записвам се да следя. Интересувам се от вили,които са подходящи за двама.
За момента намерих само вили Малина в Пампорово. Добър вариант са, но искам да събера още инфо евентуално.

http://artemida.bg/ -ето едно предложение от мен

Мястото е прекрасно, но не знам дали ще ни е по джоба.

# 68
# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Здравейте! Записвам се и аз в темата. Simple Smile
Днес се видяхме с едни приятели и решихме да се съберем за НГ. Проблема е, че те са от София и са 4-5 семейства и искат да не е много далеч от София. А ние сме 2 семейства от Пловдив.
И така, да кажа какво търсим-самостоятелна вила с механа и съответно поне 7 спални, но може и 8-10 (защото не е проблем да поканим още някое семейство). Всички семейства сме с деца. Не държим на детски кът, но да има възможност за допълнителни легла в стаите. И да не е далеч от София и Пловдив и да е в планината  #Crazy  Embarassed
Сега ще разгледам линковете на fatalina за вили, но ще се радвам на ако някой е бил някъде да сподели.

# 70
  • Мнения: 6 361
Здравейте! Записвам се и аз в темата. Simple Smile
Днес се видяхме с едни приятели и решихме да се съберем за НГ. Проблема е, че те са от София и са 4-5 семейства и искат да не е много далеч от София. А ние сме 2 семейства от Пловдив.
И така, да кажа какво търсим-самостоятелна вила с механа и съответно поне 7 спални, но може и 8-10 (защото не е проблем да поканим още някое семейство). Всички семейства сме с деца. Не държим на детски кът, но да има възможност за допълнителни легла в стаите. И да не е далеч от София и Пловдив и да е в планината  #Crazy  Embarassed
Сега ще разгледам линковете на fatalina за вили, но ще се радвам на ако някой е бил някъде да сподели.
Ето това става за голяма компания. Били сме там преди 4 години през месец октомври и много ни хареса. До София е близо но от Пловдив малко повечко ви излиза пътя. В къщите не е лукс, но е прилично. Всякъ къща обаче е с обща баня. Обща кухня има и битов кът за голяма компания. Хубав голям двор за игра на децата. Наблизо има три хубави манастира за посещение Клисурски, Лопошански и Чипровски. На нас не ни искаха пари за ползване на общата механа, но гледам сега в сайта им, че има такса от 50 лв.  Да добавя, че до Чипровци има и малка писта за ски.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 748
fatalina, благодаря за включването.
Май си пропуснала да сложиш линк към първия си пост.
А този хотел Андела не ни устройва, защото те искат самостоятелна механа, а така като гледах май хотела не предлага.  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 506
Здравейте,
и аз ще следя темата с интерес.Всяка година се настройвам за кратка почивка в планината по Нова година и всяка година по това време безумните цени ме отказват от идеята  Naughty
Сега пак се оглеждам за нещо изгодно и ето какво ми пратиха от Съни турс:
през желания от Вас период от 30-12-2014 до 01-01-2015 в Хотел Белмонт / Пампорово :
Обща пакетна цена за 3 възрастни и 1 дете настанени в 1 апартамент за 2 нощувки през периода - 900 лв.
*Цената включва: нощувки със закуска, вечеря на 30.12., Празнична Новогодишна вечеря на 31.12., Празнична Новогодишна програма, финландска сауна, инфраред сауна, парна баня, ползване на вътрешен басейн с джакузи зона, зона за релакс, фитнес център, достъп до интернет, охраняем паркинг, туристическа такса и застраховка.

Не че е много изгодно,но пък е една от малкото оферти с две нощувки  Sunglasses
Другата оферта,която ми пратиха от Съни е за хотел "Пампорово" в Пампорово,ако имате впечатления и за него,моля споделете  Peace

Някой с впечатления за този хотел?

# 73
  • Мнения: 15
Аз също си търся място за Нова година и съм се насочила към Боровец.
Някаква препоръка за хотел ?

# 74
  • Мнения: 6 361
fatalina, благодаря за включването.
Май си пропуснала да сложиш линк към първия си пост.
А този хотел Андела не ни устройва, защото те искат самостоятелна механа, а така като гледах май хотела не предлага.  Rolling Eyes
Да права си ето и линка www.bistrilitsa.com/

Общи условия

Активация на акаунт