Нова Година 2015 на планина в България - къде?

  • 34 483
  • 124
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2
Към #106:Празнували сме във Франция и Австрия.Не очаквайте празнуване като у нас-там просто вечерят ,в полунощ излизат на улицата и има много фойерверки.В Париж бяхме в 4-звезден хотел и въпреки,че имаше ди-джей почти не разбрахме кога дойде Новата година.И в Австрия,и във Франция ,и в Германия е много студено по това време и ние сме стигнали до извода,че не си струва да се похарчат едни пари,като не може да се разхожда човек.Освен,ако не съчетаете със ски

# 106
  • United Kingdom
  • Мнения: 21
Здравейте. Ние резервирахме в Аспен голф, ски и спа резорт преди месец. Намира се м/у Банско и Разлог.
Ако някой е ходил или пък чувал, нека сподели мнение, препоръка. Мислим да се разходим максимално в околността, тъй като не живеем в България, така че ако някой може да препоръча приятни, красиви местенца, както за разходна/отдих така и за хапване и добро настроение, ще съм много благодарна. Simple Smile Simple Smile

# 107
  • Мнения: 6 352
Здравейте. Ние резервирахме в Аспен голф, ски и спа резорт преди месец. Намира се м/у Банско и Разлог.
Ако някой е ходил или пък чувал, нека сподели мнение, препоръка. Мислим да се разходим максимално в околността, тъй като не живеем в България, така че ако някой може да препоръча приятни, красиви местенца, както за разходна/отдих така и за хапване и добро настроение, ще съм много благодарна. Simple Smile Simple Smile
Препоръчвам Ви непременно да посетите църквата в село Добърско:
http://bulgariatravel.org/bg/object/86/Templo%20%E2%80%9CSveti%2 … obarsko%E2%80%9D;
Също така на около 50 км са Ковачевица, Лещен, Огняново. В Огняново са едни от най-топлите извори с минерална вода.

# 108
  • United Kingdom
  • Мнения: 21
Мерси, fatalina. Непременно ще ги посетим! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 109
  • Мнения: 12
Благодаря Daniela за съветите. Приятелите ми са намерили една добра оферта за Австрия и като гледам условията поне на хартия са доста добри. Тъй като планираме да покараме и ски не се притесняваме колко ще е студено, но въпреки това ще си поръчам на Дядо Коледа едно ново ски яке и съм готова Wink

# 110
  • Мнения: 1
Здравейте  Wink ще празнувам нова година в Боровец .Бихте ли ме посъветвали  коя от дискотеките там си заслужава ? Колебанията ми са между Айсберг и Опиум ? newsm78 newsm78 newsm78

# 111
  • Хасково
  • Мнения: 224
Здравейте, ние искаме да отидем в Банско или Пампорово, но искаме да е хотел който се посещава от по-млади хора и да е весело. Единствения вариянт за който се сетихме беше белмонт в Пампорово , но там всичко е заето вечв. Моля някой ако се сеща за такъв хотел да помага.

# 112
  • Мнения: 3
Здравейте, търся къща за Нова година, за две семейства със деца. Знам, че късно съм се сетила, но ако знае някои нещо свободно да пише.

# 113
  • Мнения: 6 352
Здравейте, търся къща за Нова година, за две семейства със деца. Знам, че късно съм се сетила, но ако знае някои нещо свободно да пише.
Виж това, ако е свободно http://kolektivni.bg/team.php?id=12204
Не съм го посещавала лично, но ми се стори добра оферта.
Въпреки, че не е къща виж и това ако те устройва http://www.eaglerock-bg.com/

Последна редакция: вт, 02 дек 2014, 14:44 от fatalina

# 114
  • Мнения: 5 178
Отзиви за НГ в Елени палас някой може ли да даде, гледах на сайта им преди малко няма обявена оферта.
От Варна сме и ще трябва да се ограничим до Арбанаси, Габрово, Елена, Трявна.. за по-далеко да пътуваме на 31.12 няма време Tired

# 115
  • Мнения: 10
Здравейте,
Някой да има инфо за места в Банско или някъде там наблизо за Нова година. Става дума за 2-ма души, без дете. Малко късно се сещам да търся ама... какво да се прави.
Та някой ако има информация, нека сподели

# 116
  • Мнения: 18 037
Отзиви за НГ в Елени палас някой може ли да даде, гледах на сайта им преди малко няма обявена оферта.
От Варна сме и ще трябва да се ограничим до Арбанаси, Габрово, Елена, Трявна.. за по-далеко да пътуваме на 31.12 няма време Tired

Празнувахме Коледа там миналата година, добре е, споко, а храната е просто супер  Peace
Не е нашия тип, защото ние обичаме на село, поляни, гори...но хотелчето  е добро, топло, вкусно, имаше жива музика..ние си правихме заря, супер беше

# 117
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Здравейте,
Някой да има инфо за места в Банско или някъде там наблизо за Нова година. Става дума за 2-ма души, без дете. Малко късно се сещам да търся ама... какво да се прави.
Та някой ако има информация, нека сподели
виж в Мацурев хан

# 118
  • Мнения: 308
3xi влез в нета и потърси. Ако има места където и да отседнете в Банско няма да съжалявате. Атмосферата е жестока.

# 119
  • Мнения: 100
Здравейте,много моля ако някой има информация за свободна къща за нова година(приблизително 29.12-03.01)да сподели.Вече сме ограничили изискванията до минимум,но все пак поне в началото на търсенето искахме да сме в къща по възможност без други празнуващи.Ние сме 6 възрастни(ужасна дума)2 големи и две малки деца!Отворени сме за всякакви идеи,само да не сме у дома! Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт