Нова Година 2015 на планина в България - къде?

  • 34 485
  • 124
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 18 037
Записвам се и аз да следя. Ние търсим нещо на планина, с басейн, подходящо за деца. Гледам, че по българските курорти отново са се изхвърлили с цени за НГ /и не само/, така че може и за Коледа да остане нашето пътуване, а може и за чужбина. 3 дни със закуски и празнична вечеря /доста оскъдна при това/ за 900 + лв. ми се струва доста нереално, но вероятно този сезон ще трябва да компенсира миналогодишния. 

Препоръчвам ти СПА Планината  Рибарица, вече имат пакети  Peace
Много ми хареса на мен, но ние отново ще си бъдем в любимата Елена /т.е. селата около нея, да не обидим някое  Mr. Green/

# 91
  • Мнения: 25
Някой да е празнувал Нова година в Копривщица? Струва ми се много романтично да посрещна сред такава атмосфера Новата година Flutter И естествено, препоръчайте ми място за нощувка.

На мен много ми харесва в Копривщица. За там трябва да сте весела компания и да не ви трябват много други екстри понеже градчето е малко и освен ядене и пиене и кратка разходка няма какво друго да се прави. Аз съм отсядала в хотел панорама, беше добре.

# 92
  • Мнения: 78
Здравейте, искам да попитам дали някой е бил в хотел Чифлика село Чифлика за нова година, защото чета противоречиви мнения и се колебая дали да резервирам.Благодаря ви предварително.

# 93
  • Мнения: 1 401
Здравейте, искам да попитам дали някой е бил в хотел Чифлика село Чифлика за нова година, защото чета противоречиви мнения и се колебая дали да резервирам.Благодаря ви предварително.
Била съм многократно в Чифлика. Обаче повечето хотели имат в името си Чифлика и не знам, за кой говориш точно.
Чифлика Палас Хотел Ризорт § Спа аз съм била в този. Не очаквай велики неща. То всеки индивидуално си прекарва, зависи от компания, от твоите изисквания. Ако очакваш лукс и супер добро обслужване - забрави. Но моите изисквания и претенции са много високи.  Blush 

# 94
  • Мнения: 124
На нас много ни се иска тази година да посрещнем Нова година в зимен курорт. Някой много доволен от хотел във Велинград или Банско и на сравнително добра цена?

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 1 467
Здравейте, и аз се записвам да следя темата, но търся някакви препоръки и отзиви за Паничище или Сапарева баня. Там сме се спрели засега, защото има и минерална вода, а също разбрах, че има и външен басейн. Благодаря предварително.

# 96
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
да се запиша и аз-толкова съм раздвоена между Бг. и някъде извън Бг.Тук цените ми се струват страшно надути/не,че на вън не е така/ newsm78

# 97
  • Мнения: 904
да се запиша и аз-толкова съм раздвоена между Бг. и някъде извън Бг.Тук цените ми се струват страшно надути/не,че на вън не е така/ newsm78


Но поне е  навън, нали?  Grinning

# 98
  • Мнения: 6 352
да се запиша и аз-толкова съм раздвоена между Бг. и някъде извън Бг.Тук цените ми се струват страшно надути/не,че на вън не е така/ newsm78


Но поне е  навън, нали?  Grinning
Навън, обаче поне в офертите за Гърция си или без алкохол или с по 1 чаша вино и толкоз. Или пък в цената изобщо няма НГ вечеря. Разбира се това не се отнася ако си на ОИ. Така, че като сравняваме да гледаме и какво точно е включено в дадената цена.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Ще бъдем в хотел Севтополис, Павел баня.

Миналата година бяхме в хотел Хисар. Ако някой го интересува как е минала Новогодишната дандания ще пиша каквото си спомням.

# 100
  • софия
  • Мнения: 25 782
Днес се присетих една моя хрумка от преди няколко години - някой да е празнувал в хижа на Витоша и да препоръча? Бях си вадила списък на прилични хижи, но не мога да намеря файла.

# 101
  • Мнения: 6 352
Днес се присетих една моя хрумка от преди няколко години - някой да е празнувал в хижа на Витоша и да препоръча? Бях си вадила списък на прилични хижи, но не мога да намеря файла.
За НГ не съм била на хижа, но една година празнувах Св. Валентин мисля, че беше на хижа Белите брези. Като цяло беше приятно изкарване, т.к. бяхме голяма компания, но условията в стаите не бяха добри. В стаите беше студено. В общата баня с тоалетна на етажа нямаше топла вода, а само на първия етаж. Бяхме за една нощувка и за толкова се изтрайва, но за повече не. Аз лично не бих потворила.

# 102
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Разбира се това не се отнася ако си на ОИ.
И това не е съвсем така.Гледах оферта в Гърция с ОИ,където с малки букви беше отбелязано,че на 31 след 20 ч. ОИ не важи и всичко е за твоя сметка.Хаха,голям майтап.Ние за сега сме се спрели на Мацурев хан в Банско.

# 103
  • Мнения: 6 352
Разбира се това не се отнася ако си на ОИ.
И това не е съвсем така.Гледах оферта в Гърция с ОИ,където с малки букви беше отбелязано,че на 31 след 20 ч. ОИ не важи и всичко е за твоя сметка.Хаха,голям майтап.Ние за сега сме се спрели на Мацурев хан в Банско.
Това имах предвид, че трябва добре да се огледа офертата,защото понякога е подвеждаща. Дори е най-добре да се попита специално какво точно включва НГ вечерята. В някои оферти видях, че вечерята започва в 22 часа, а до тогава какво ще правят хората, особено ако са със малки деца.

# 104
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен. И аз съм се замислила на този вариант - ски и нова година в едно. Правили сме го преди 4-5 години на Банско и беше много забавно, но тогава имаше и много сняг и бяхме голяма банда. За Пампорово не знам дали ще е пълно с хора и какви ще са условията. Аз гледам сега оферти за чужбина и цените не са никак зле, но не знам къде си заслужава и къде не. Ако някой е ходил в Австрия или Франция и е доволен ще се радвам да сподели впечатленията си Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт