podut korem i leki bolki v korema

  • 6 834
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Zdraveite,mami. Bremenna sam v 5-ta sedmica i o6te ne sam hodila na parva konsultaciq. Chakam da navlqza v 6-ta i togaca da posetq ag-to. Bremenna sam za vtori pyt,za sajalenie polu4ih spontanen abort predi nqkolko meseseca v 9-ta sedmica. Vaprosat mi e slwdniqt: na vas poduva li vi se korema i imate li bolki ot vreme na vreme. Ne se peitesnqvam osobeno mn,za6toto mislq 4e bolkite sa ot gazovete,no bih iskala da spidelite i va6eto mnenie. Blagodarq  Hug

Моля, пишете на кирилица!
Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми.

Последна редакция: пт, 05 сеп 2014, 13:26 от bubanka

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
na vas poduva li vi se korema i imate li bolki ot vreme na vreme.

Нормално е

# 2
  • Мнения: 3
O mila.. az sam v 7-ma sedmica, i sam s postoqnna tejest i potdut korem.. imam 4esti bolki.. i napravo ne izdarjamm ot nerazpolojenieto. Povrashta mi se ot vsi4ko... napravo sam neponosima.. tolkova sa mi primeseni 4uvstvata 4esto si poplakvam i se 4udq.. dali vaobshte iskam da zadarja deteto.. emocionalnoto mi sastoqnie e palenn ujas...v sledstvie na bolkite i nerazpolojenieto.. pobarkvam se  #Cussing out Sad ooooh! Pri tebe kak e ?

# 3
  • Мнения: 300
Нормално е
болки и придърпвания в яйчниците също са често срещани и нормани явления
пий повече вода и избягвай храните, които ти предизвикват газове (невъзможно е, но някои неща предизвикват повече газове и подуване от други)
на мен в 6-та седмица ми стискаха дрехите и ми беше дискомфортно да ми стиска, каквото и да е около корема, а свалях уж килограми
след първия тримесец ще мине това неразположение
лека и безпроблемна бременност

# 4
  • Мнения: 22
Здравейте, искам да ви кажа, че досадните болки и подуването на корема преминаха. Подуването беше само първите 2 месеца, а гаденето и повръщането до към четвъртия месец. Скоро влизам в петия месец и съм изключително щастлива, че периодът с досадното гадене отмина. А към 
keitytoo, дтъж се миличка, всичко отминава. Първите 2 месеца аз изкарах на легло зараи непрестанно повръщане и гадене, но както казва майка ми: " не се става лесно мама" хиххиии, разбирасе, че ще задържиш бебето,тези твои мисли да не го задържаш се дължат на бушуващите хормони в теб. Аз се смея постоянно и след малко избухвам в плач или започвам да викам на половинката си без причина, но той не ми обръща внимание хахахах. Горе главата, ще видиш, че след месец, няма да си спомняш за дискомфорта :* :* :*

# 5
  • Мнения: 3
Владислава Радева, много ти благодаря за емоционалната подкрепа  Heart Eyes Вече се чувствам доста по добре и рядко изпадам в нервни кризи Simple Smile)))   Grinning  .. гаденето ми помина и приятеля ми най накрая видя бял ден с мен хахахха , издържах на напъна.. направо не знам как .. Simple Smile)))) Много ми беше тежко.. сега ще видим как ще е занапред всичко ! Целувам те .. лека и щастлива бременност :*  Hug

# 6
  • Мнения: 50
здравейте искам да ви помоля да ми отговорите на 1 въпрос преди почти 2 седмици маят съпруг свърши в мен 6 дни след това си наприх тест за бременност шуре чек и излезе отрицателен , това е вече 10 или 11 ден и имам главоболие , световартеш (рятко но го има) ходя доста често до тоалетната по малка нужда през 30 минути започнах доста често да си похапвам и понякога кото си помисля за храна ми се повдига една приятелка каза че и тя е правили теста шуре чек когато е била бременна и той и е показал отрицателно и е опитала със содата и и се е получило вие как мислите ? спорет вас имали нещо или се заблуждавам ?
БЛАГОДАРЯ ВИ ! newsm78 Praynig

# 7
  • Мнения: 300
Домашен тест за бременност отчита след закъснение или минимум 12-14 дни след О, т.е. направила си го твърде рано (пътят на оплодената яйцеклетка отнема от 6 до 10 дни по тръбите до имплнтирането й, едва след това започва да се отделя чхг, което отчита теста). За по-сигурно винаги можеш да пуснеш кръвен тест, при него няма грешка (ако не пиеш хормонални препарати). Има значение в кой период е бил половият акт (спрямо О). Имаш ли закъсение? Ако да - направи си спокойно тест. Стискам ти палци  Peace

# 8
  • Мнения: 50
това е вече 14 ден  и имам болки  в корема  и в яйчниците   постоянно ходене по малка нужда  чудя се дали  е наистина ще изчакам  7 или 8 искам тогава да разбера

# 9
  • Мнения: 300
няма смисъл от гадаене. За сериозни симптоми е рано. По принцип ранните симптоми се препокриват с ПМС. Най-сигурният и единствен начин е кръвен тест.

# 10
  • Мнения: 6 764
здравейте искам да ви помоля да ми отговорите на 1 въпрос преди почти 2 седмици маят съпруг свърши в мен 6 дни след това си наприх тест за бременност шуре чек и излезе отрицателен , това е вече 10 или 11 ден и имам главоболие , световартеш (рятко но го има) ходя доста често до тоалетната по малка нужда през 30 минути започнах доста често да си похапвам и понякога кото си помисля за храна ми се повдига една приятелка каза че и тя е правили теста шуре чек когато е била бременна и той и е показал отрицателно и е опитала със содата и и се е получило вие как мислите ? спорет вас имали нещо или се заблуждавам ?
БЛАГОДАРЯ ВИ ! newsm78 Praynig

На самият тест Шуър чек ясно е написано: Тестът отчита след закъснение на цикъла. Не можеш да го направиш по-рано и да очакваш коректен резултат.

# 11
  • Мнения: 50
днес станаха вече 15 дни  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 6 764
15 дни от акта предполагам. Кога трябва да ти дойде, закъснение на цикъла имаш ли? За да направиш теста трябва да има закъснение на цикъла. Колко дни са минали от акта не е от значение.

# 13
  • Мнения: 14
Здравейте момичета.. искам да попитчм нормално ли е да ме боли корема така сякаш ще ми идва а се предполага че съм бременна тъй като си направих два теста на които излиза втора бледа чертичка... Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 50
последния ми цикъл беше на 10.01.2015

Общи условия

Активация на акаунт