Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 285

  • 37 542
  • 728
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 056




ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 












ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 


ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    







АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 056


Здравейте дами. В очакване съм на среща с вас.

# 2
  • Мнения: 23 220


Честита ни нова тема 285

# 3
  • Мнения: 4 966
Добре заварили. Simple Smile))



Да сложим и новата снимка с Енгин, открита от руски фенове. Simple Smile))

# 4
  • Мнения: 477


Здравейте в новата тема! Благодаря ти, Марианка!   bouquet

# 5
  • Мнения: 20 905


Благодаря за новата тема! newsm51

Дано ни пуснат обещания трейлър!

# 6
  • Мнения: 1 643
В старата тема направих коментар за играта на снахата.
Някой ще сподели и своето мнение за играта и.
Интересно ми е какво мислите

# 7
  • Мнения: 4 966
На мен ми харесва как играе Тувана. И "Левент" ми харесва и изобщо, към играта на актьорите в КРА аз забележки нямам. Даже много ми харесва как играят. Да не говорим за това, че мнозина от тях (а най-вече един  Simple Smile), са си в майсторския клас и това може само да ме радва.

# 8
  • Мнения: 599
На мен ми харесва как играе Тувана. И "Левент" ми харесва и изобщо, към играта на актьорите в КРА аз забележки нямам. Даже много ми харесва как играят. Да не говорим за това, че мнозина от тях (а най-вече един  Simple Smile), са си в майсторския клас и това може само да ме радва.
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 34 056


Страхотна реклама на продукта - лицето е Енгин Акюрек.






Али демир току-що я пусна в туитър - Йомер ще прегърне Елиф.

Последна редакция: сб, 13 сеп 2014, 22:59 от mariana51

# 10
  • Мнения: 477
В старата тема направих коментар за играта на снахата.
Някой ще сподели и своето мнение за играта и.
Интересно ми е какво мислите

Аааа, аз съм фен на йенгето. Много ми е естествена, реална и добронамерена. Това последното го казвам, ако ще сравняваме йенгетата в КПА и КВФ  Joy Иначе, до момента не съм видяла лоши черти в героинята, лоши помисли или намерения. А актрисата много ми допада. Създава натуралистичен образ, от ежедневието Simple Smile

Аз съм голям фен и на Еркан Джан. Тези двамата, заедно с Енгин (аф корс, на първо място) и Сайгън са ми фаворити по игра. За момента за други не се сещам.

# 11
  • Мнения: 1 007
На мен ми харесва как играе Тувана. И "Левент" ми харесва и изобщо, към играта на актьорите в КРА аз забележки нямам. Даже много ми харесва как играят. Да не говорим за това, че мнозина от тях (а най-вече един  Simple Smile), са си в майсторския клас и това може само да ме радва.

Напълно споделям, с много малки изключения - това, че Елиф не може да го докара откъм реване... Мисля, че ако плаче без глас, ще е по-красиво и убедително... не знам, така мисля. Ама то турски филм без яко реване сигурно няма, така че... някои го докарват, някои по-малко. Добре че тук поне не се плюят, както във "Фатмето", че всичко ми се обръща... предполагам затова толкова ми е противна тая.

# 12
  • Мнения: 599
Дива-ойка, благодаря ти, че сподели това хубаво мнение! С удоволствие го прочетох!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 20 905


И аз писах в предната тема за Бахар и Левент.И на двамата ми харесва играта.
Може би ще ги видим Левент и Елиф, Бахар и Йомер като двойки. newsm78

# 14
  • Мнения: 4 966


Да не го забравим.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт