Лидл ::48::

  • 79 454
  • 749
  •   1
Отговори
# 360
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Видях написаните ватове в последния пост и ще споделя нещо, макар и извън темата. Приели са закон, според който се забранява производство и продажба на мощни уреди в ЕС с цел пестене на енергия. През 2015г. най-мощните уреди ще са 1600W, а след няколко години - 900W. Ta се запасявайте докато е време.  Wink  Ще стане като с крушките.

Скоро го слушах това и се зарадвах, че си взех мощна прахосмукачка навреме  Mr. Green

# 361
  • Мнения: 51
най-после пробвах хлебопекарната,но не ми изпече добре хляба,остана малко тестян и коричка хич нямаше,само отдолу,а настроих да е с средно припечена кората,не знам защо.....струва ми се че капакът на пекарната малко не се затваря плътно и мисля след малко да отида да я заменя...

# 362
  • София
  • Мнения: 44 142
Видях написаните ватове в последния пост и ще споделя нещо, макар и извън темата. Приели са закон, според който се забранява производство и продажба на мощни уреди в ЕС с цел пестене на енергия. През 2015г. най-мощните уреди ще са 1600W, а след няколко години - 900W. Ta се запасявайте докато е време.  Wink  Ще стане като с крушките.

Скоро го слушах това и се зарадвах, че си взех мощна прахосмукачка навреме  Mr. Green

не го бях чувала, но уж трябва да е влязло в сила от 1 септ. 2014 пък уреди над тези ватове още се продават.
За прахосмукачките не го мисля, там е без значение, тези ватове са  потреблението, всмукателната мощност, която е важна за чистенето при хубавите е 350-450 вата.
Но се замислих за ютии, готверски печки и подобни уреди...
Ми ел. отоплителни уреди, бойлери и т.н. там как ще ги направят такива маломощни???

Не че е по темата това, но понеже за сефте го чувам ме впечатли.

Последна редакция: сб, 20 сеп 2014, 14:18 от Angel_Dust

# 363
  • София
  • Мнения: 16 070
Благодаря за отзивите - явно и минифритюрника отпада. Имаме подобен, но за 0.200 кг мазнина.
Скъпия ще си пържи картофки в него.
И аман от тези еврочиновници - само простотии измислят.  Crossing Arms

# 364
  • Мнения: 1 809
Благодаря за отзивите - явно и минифритюрника отпада. Имаме подобен, но за 0.200 кг мазнина.
Скъпия ще си пържи картофки в него.
И аман от тези еврочиновници - само простотии измислят.  Crossing Arms

Има ли в  Лидл боя за коса и на Гарние ли беше? newsm78

# 365
  • София
  • Мнения: 4 052
Видях написаните ватове в последния пост и ще споделя нещо, макар и извън темата. Приели са закон, според който се забранява производство и продажба на мощни уреди в ЕС с цел пестене на енергия. През 2015г. най-мощните уреди ще са 1600W, а след няколко години - 900W. Ta се запасявайте докато е време.  Wink  Ще стане като с крушките.
"Експерти: По-мощната прахосмукачка не чисти непременно по-добре"
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4293368

# 366
  • Мнения: 2 100
най-после пробвах хлебопекарната,но не ми изпече добре хляба,остана малко тестян и коричка хич нямаше,само отдолу,а настроих да е с средно припечена кората,не знам защо.....струва ми се че капакът на пекарната малко не се затваря плътно и мисля след малко да отида да я заменя...

 И аз вчера я ползвах. Хлебчето стана със съвсем бледа кора на средната степен, допичах още половин час ..........и пак беше бледа а отдолу и встрани доста дебела. И при мен някак не е съвсем плътно атворен капака.

Може ли някой , който си купи сега хлебопекарна да даде мнение при него как е?
Ако трябва да я връщам или сменям на верме  Confused

Фритюрника е и супер малък- като за една порция и се отказах.

# 367
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Видях написаните ватове в последния пост и ще споделя нещо, макар и извън темата. Приели са закон, според който се забранява производство и продажба на мощни уреди в ЕС с цел пестене на енергия. През 2015г. най-мощните уреди ще са 1600W, а след няколко години - 900W. Ta се запасявайте докато е време.  Wink  Ще стане като с крушките.

Скоро го слушах това и се зарадвах, че си взех мощна прахосмукачка навреме  Mr. Green
Моята е 2500, яко извън закона ще съм. Mr. Green
Иначе сериозно - за прахосмукачките не гледайте ватовете, а всмукателната мощност.  Wink Понякога с по-малко се оказват по силни и в същото време по-икономични. Не навсякъде обаче, тая всмукателна мощност е обявена.

# 368
  • Мнения: 51
най-после пробвах хлебопекарната,но не ми изпече добре хляба,остана малко тестян и коричка хич нямаше,само отдолу,а настроих да е с средно припечена кората,не знам защо.....струва ми се че капакът на пекарната малко не се затваря плътно и мисля след малко да отида да я заменя...

 И аз вчера я ползвах. Хлебчето стана със съвсем бледа кора на средната степен, допичах още половин час ..........и пак беше бледа а отдолу и встрани доста дебела. И при мен някак не е съвсем плътно атворен капака.

Може ли някой , който си купи сега хлебопекарна да даде мнение при него как е?
Ако трябва да я връщам или сменям на верме  Confused

Фритюрника е и супер малък- като за една порция и се отказах.
смених я аз,но сега изпекох нов хляб и пак блед стана....отдолу и отстрани добре изпечен но отгоре допичам,не знам защо така ....на сестра ми  е друга но изпича по-добре..от ватовете ли  зависи?.....

# 369
  • Мнения: 3 020
Много сте ми полезни с инфото за прахосмукачките, скоро трябва да купувам. Simple Smile
Да не се окаже така и за пералня, че днес се развали, а е 2-ра година от купуването й.  Sad

Момичетата по-горе с хлебопекарните - съмнявам се, че има проблем, капакът си е такъв, по-"хлабав", още не сте хванали "цаката", то не става от първия път.  Peace

# 370
  • Мнения: 5 207
смених я аз,но сега изпекох нов хляб и пак блед стана....отдолу и отстрани добре изпечен но отгоре допичам,не знам защо така ....на сестра ми  е друга но изпича по-добре..от ватовете ли  зависи?.....
Нормално е отгоре да е по-блед, защото реотанът е отстрани. Отрежи едно парче алуминиево фолио и го сложи отвън върху стъклото със лъскавата страна надолу. Ще се зачервява повече отгоре:

Скрит текст:

6tastliva е права. Аз хем съм ползвала хлебопекарна и пак не ми се получава съвсем както аз искам.

На горната снимка освен лидълски хляб можете да видите вода от Лидл, хаван от Лидл, дъска за рязане от Лидл и сироп ягода от Лидл. Фенка съм. Joy Индукционният котлон е от Карфур обаче. Embarassed

Последна редакция: сб, 20 сеп 2014, 16:50 от Guess Who

# 371
  • Мнения: 1 144
Хлябът на снимката от готова смес ли е?

# 372
  • Мнения: 5 207
Не, по рецепта.

# 373
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И моят става блед на средната степен, довечера на най-силната ще пробвам, ако не това с фолиото. Мерси много.

Само не мога да разбера къде ще се събере 1250 гр хляб, като със 750 гр пекарната е почти пълна. Simple Smile.

# 374
  • Мнения: 2 453



Има ли в  Лидл боя за коса и на Гарние ли беше? newsm78

Да, и на двата въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт