Лидл ::48::

  • 79 385
  • 749
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 325
Цитат
И аз му бях хвърлила око, но така като гледам и в интернет, и в брошурата няма - няма черен.  Sad Не са особено практични тези ярки цветове за клин и то през есента. А относно дължината как е? Аз съм 168 см и винаги клинове, които се водят дълги ми стоят като 7/8-ми.  Tired

Аз съм 1.64 см. и си взех 40/42 размер и не сбърках,точен ми е.
Хм ... аз съм 1,74, и обикновено си купувам 40/42 чоропогащници и са ми ОК, явно клина ще ми е къс.



С увеличаването на размера не се ли увеличава като цяло клина? В смисъл такъв, че ако си купя по-голям размер да ми е добре на дължина, няма ли да ми е широк? По принцип в дрехите на Лидъл съм 36, защото нещата им обикновено са уголемени. newsm78 Дори понякога и най-малкия размер ми е доста голям и примерно S отговаря повече на M/L.

# 91
  • велико търново
  • Мнения: 585
Момичета ще разменяме ли Стиикита ?/ако искате в отделна тема да на правим само за размяна/
Купих от белите момичешки кецове 30 номер ,но не си отговарят според мен защото носим 32 номер .Довечера като се прибере от детската градина ще видя как е играла с тях днес на двора? Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 92
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Стикитата като ги дават на касата могат ли да се избират , или каквото се падне?
Дават ги на касата, но са запечатани в станиолови пликчета. И са МНОГО малки  Sad
Да, наистина са много малки, обаче детето се побърка с тези стикита и само дебне кога ще похарча повече от 15 лв заради тях. А какви големи реклами с тях висят в магазина....
Иначе грабнах последния черен чорапогащник 44-46, видяха ми се доста стегнати, затова препочето по-голям.
В Търново ще има такава разпродажба каквато е имало в Добрич. Ще е само в единия магазин.

# 93
  • София
  • Мнения: 313
Тарталета, аз взех 27ми номер кецове, но още не съм ги пробвала и са бели. Изглеждат ми големи и май трябваше да взема 26, но за да ги намеря извадих и прибрах половината кош, а случайно бях там още в деня, в който ги пуснаха.

# 94
  • Мнения: 1 325
Стикитата като ги дават на касата могат ли да се избират , или каквото се падне?
Дават ги на касата, но са запечатани в станиолови пликчета. И са МНОГО малки  Sad
Да, наистина са много малки, обаче детето се побърка с тези стикита и само дебне кога ще похарча повече от 15 лв заради тях. А какви големи реклами с тях висят в магазина....
Иначе грабнах последния черен чорапогащник 44-46, видяха ми се доста стегнати, затова препочето по-голям.
В Търново ще има такава разпродажба каквато е имало в Добрич. Ще е само в единия магазин.

В кой магазин в Търново и знае ли се кога ще е?  Simple Smile Благодаря предварително!

# 95
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Тарталета, аз взех 27ми номер кецове, но още не съм ги пробвала и са бели. Изглеждат ми големи и май трябваше да взема 26, но за да ги намеря извадих и прибрах половината кош, а случайно бях там още в деня, в който ги пуснаха.

При нас имаше само розови, чудни са, но бяха останали днес десетина чифта, всичките 28 и 30 номер, никакъв друг!

# 96
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
В Търново ще е на 19.09 - на стария Лидъл, който е в страни от Практикер.

# 97
  • Мнения: 485
http://www.lidl.de/de/pepperts-maedchen-dirndl/p181963

Ако и тук пуснат такива, веднага тръгвам с халбите :DD

# 98
  • София
  • Мнения: 10 309
http://www.lidl.de/de/pepperts-maedchen-dirndl/p181963

Ако и тук пуснат такива, веднага тръгвам с халбите :DD
О.... такава и аз искам, детето е в немско училище, ще ни свърши страхотна работа за техния fasching Joy Joy Joy

# 99
  • Мнения: 3 675
Находката ми от днес,като се има какво е дъждовно времето-детски чадър с мини мауз за 4,20.Беше в сектора с намаленията.И ние сме луднали по стикитата имаме играта,но явно ги дават само при сметка над 15лв.А аз такава сметка в Лидл рядко правя.

# 100
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Над 15 лв са, да. Днес се разписах с първото от колекцията. Аз пък с влизането си оставям толкова  Rolling Eyes

# 101
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Днес ми дадоха 3 такива дребосъка  Laughing

Последна редакция: вт, 16 сеп 2014, 19:54 от prinzesata

# 102
  • Мнения: 1 883
Два пъти ходих да гледам дънките и не се престраших да си купя. Whistling

Но пък от първото ходене имаме 4 стикита. Mr. Green

# 103
  • Варна
  • Мнения: 320
аз взех 6 стикита и сега се чудя какво да ги правя Laughing Laughing

да ви питам за синьото сирене /горгонзола/ - видях, че има два вида, на едната опаковка пише мисля класик, с картинка на препечена филия, а на другата пише пикант, пък на картинката има нар??? сега не разбрах налютява ли, или какво newsm78

# 104
  • Мнения: 8 218
аз взех 6 стикита и сега се чудя какво да ги правя Laughing Laughing


Аз имам две. Ако някой иска ...  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт