Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 56

  • 30 484
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 296
Мерси, Мери!

Не смогнах да се разпиша в края на предишната тема, ако прецениш, в секцията "други треньори" да добавиш и плейлистата на Tiffany Rothe за талия, паласки и долната част на гърба, понеже няколко момичета я правим от време на време и има приятни упражнения. Ако е прекалено късно, ще се постарая следващия път да го кажа навреме. Simple Smile

Аз за днес вече съм с изпълнена тренировка (Румяна), доста трудна беше за мен. sweating Сега тепърва трябва да обядвам, но по-късно може да разкърша с една Тифани, така или иначе я споменавам, а всъщност поне от 10 дена не съм я правила.

Чак сега забелязах, че имаме линк към блог на Бобченка. Simple Smile Беше ми приятно да надникна, макар че аз съм много посредствен кулинар и изобщо не бих се захванала с тези рецепти. Но, виж, с голямо любопитство бих опитала всичко. Wink Grinning Видях и снимките на Бобченка - комплименти, страхотна форма!!!

# 16
  • Мнения: 247
Запис и от мен на 2 страница чак Simple Smile

Мери,  bouquet, страхотно оформление!

# 17
  • Мнения: 1 194
Присламчвам се и аз - мерси за темата! Мадамата на скрипеца действително изпотява очила. Wink

Вив, ако имаш време да се включиш, дали може да споделиш твоята рецепта за домашна извара? Тук при нас няма такова животно по магазините, а разновидностите й не съм сигурна, че са подобни.

Също за любителите на яйцата, вчера ми попадна тази фасулска рецепта. Тази девойка я харесвам напоследък какви идеи дава.



Тинка, може ли да споделиш резултати в цифри от Юли?

Къде се загуби Ljoli?

За отчет: отчитам още един широчък панталон.  Flutter

# 18
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Да се запиша и аз - прекрасно оформена тема, Мери,   bouquet
yulinga , браво за чудно изкараната почивка и за намалените обиколки.
D_ana, поздравления за станалия ти голям панталон  Hug
Моята хрема се задълбочава, но поне не ме боли вече глава и ще успея довечера с тренировката. Имам и да обличам тетрадки и учебници, т.е. ще е натоварена вечер вкъщи  Laughing
Хубав следобед  Hug

# 19
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
yulinga на мен тези пони4ки винаги ми миришат страшно апетитно и слЮноотделям, но никог ане съм ги яла  Crazy. Не, 4е нещо, но при дилемата пони4ки или бира, избирам все бирата  Crazy

Barbabeau благодаря, рецептите всъщност са мнооого по- лесни отколкото зву4ат  Peace

Ох, имам още 30 мин на работа и следват 2,5 4аса в басейна  Crazy

# 20
  • Мнения: 452
: D_ana  Рецептата изглежда много красива и много вкусна , само не разбрах този белия крем които слага какво е ? А накрая слага и хайвер , нали ?

# 21
  • София
  • Мнения: 10 858
Мерка, благодаря за темата  Hug
Онзи ден гледах тази снимка на Зузка и много ми хареса, а мацката на скрипеца е направо  Crazy
Онази пък с дупето  Heart Eyes

Дана, обикновено изварта я правя като пресичам прясното мляко с лъжичка кисело и прецеждам. Не знам дали тази технология се ползва от професионалистите кулинари, но на мен много ми харесва крайният резултат, става много вкусна извара  Embarassed

Юлче, добре завърнала се от почивката  Hug

# 22
  • Мнения: 1 194
РоксиHug

Vesi_mir, това е creme fraiche, за предпочитане пълномаслено. Предполагам, че е нещо като заквасена сметана на български. По принцип е с 30% масленост. Отново навлизаме в дебрите на млечните продукти и техните еквиваленти по света и у нас. Crazy
Накрая слага и хайвер от сьомга, който е по-евтиничък.

Аз пробвах досега да направя кисело мляко от прясно, но хич ме няма с терминологията кое е цвик, пресечено, суроватка. Затова и изварата ми е мъгла.

# 23
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Забравих да поздравя всички с  първокласници и ученици - по вода да им върви на дечицата!  Hug
Скрит текст:
А това е моята първокласничка:
 
И една миналогодишна, тук официално почват училище от... предучилищната,  а моето чаве скача в полятата за късмет вода  Mr. Green

Загледах се в куклата на Мерида и в безкрайно фините и ръчички и крачета (ген от мама!) и оттам се сетих за статиите. Моите собствени също са с моята структура - сериозно мускулести и тежки като торби с цимент, дребният има квадрицепси на професионалист  Thinking
Скрит текст:


Отчитам Тифани за талия, моделската х2, ББ + сериозно ядене на крафиол, броколи и гречка (мням!)

# 24
  • Мнения: 6 296
Barbabeau благодаря, рецептите всъщност са мнооого по- лесни отколкото зву4ат  Peace
Мхмм... Харесах си тази като много лесна и подходяща, ако трябва да предвидя ядене навън!

Льоли си пече грациозните форми някъде по гръцките острови, мисля. Ако си спомняте, преди да замине, обеща да се върне със снимки по бански. Twisted Evil

Хаха, Агент, а моят син се потресе, като му ливнах вода пред краката. Май бях пропуснала да му обясня предварително и много искрено се възмути. Иди после да разправяш на 6-годишен за традициите от Родината.
Абе, каква е тази "моделска" тренировка? Може ли линк? Не мога аз да пропусна такова нещо - то "божествени тела", то "моделски"... - само за мен! Laughing

# 25
  • Мнения: 2 883
Привет в новата тема, мерси, Мери  Hug

И аз на опашката за моделската тренировка. Някоя за добавяне на см. във височината няма ли?  Thinking

D_ana тези ми приличат на яйца по панагюрски  Grinning И тоя хляб накрая много разваля дисциплината  Naughty

Вивиан беше права за ръцете  Party вече нищо ми няма и сега скачам да направя 6-ти уоркаут от БР и малко йога, че нещо взех да скърцам  Laughing а ми се отразява много добре

# 26
  • Мнения: 2 149
Πривет и от мен Hug
Да се запиша в новата тема, да не ви загубя  bouquet
При мен нищо ново, имам поражения от последната почивка на морето, голямо ядене и пиене на ъзо падна.
От днес се върнах в залата.
В очакване на предизвикателството на Руми съм Wink
Хайде до-после Hug

# 27
  • Мнения: 5 405
В очакване на предизвикателството на Руми съм Wink
И аз  Crazy
http://fitnesinstruktor.com/podgotovka-za-90-dni/

# 28
  • Canada
  • Мнения: 3 358
  Мери,  Hug   bouquet

Да са ви живи и здрави първокласниците и много да им върви в училище!

Агент, страхотни сними, както винаги  Simple Smile

Някой да ме нарита по гъза, че да се взема в ръце вече! Желаещи?

# 29
  • Мнения: 5 405
Някой да ме нарита по гъза, че да се взема в ръце вече! Желаещи?
Пратила съм 2 ритника - единия в крака, другия по гъза и 1 юмрук в корема, пътуват към теб  Naughty
Да се стягаш бързо!

Общи условия

Активация на акаунт