Препарати за съдомиялна - 7

  • 94 907
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 054
Не съм виждала феери по магазините. От къде го купувате?
Понеже виждам, че си от Пловдив, аз съм виждала в Лекси, както и в специализираните магазини за препарати.

# 16
  • Мнения: 6 022
Понеже виждам, че си от Пловдив, аз съм виждала в Лекси, както и в специализираните магазини за препарати.
Благодаря!

# 17
  • София
  • Мнения: 3 857
ММ търси в ДМ от техните еко таблетки и се оказало, че повече няма да ги продават, а на мен ми харесваха много, въпреки че ми идваха една идея по-скъпичики.

Доволна си от еко-таблетките им? Хм, аз съм точно на противоположното мнение - няма по-голям боклук. Радвам се, че са ги спряли.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Аз купувам Феърито от магазин за паралелен внос за около 40-41 ст.
Или поръчвам някъде от Англия, ако излезе изгодно. Сега в Асда има за 5 Р - 40 бр.

http://groceries.asda.com/asda-webstore/landing/home.shtml#/product/910001263739
http://groceries.asda.com/asda-webstore/landing/home.shtml#/product/910001263669

Та мислех от там да поръчам.
Не съм се сетила в емага да търся. Там какъв е по народност? Оттук съм купувала гръцки, холандски, някакъв още имаше. То няма да си струва да поръчвам от Англия.

Ооо, сега видях, големия пакет 65 бр не са Платинум, Платинима е скъп.

# 19
  • Мнения: 705
благодаря за темата  Hug

ползвам само финиш  Simple Smile

# 20
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Благодаря за темата.
Ползвала съм всякакви препарати, само от Медикс и едни на ДМ, тяхна марка мисля, че бяха не съм доволна.

# 21
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 699
И аз тук   bouquet.
За мен Феърито си е номер 1. Зависи обаче от степента на замърсяване на съдовете, ползвам и таблетки ГГ /ама трудно ги намирам/ и праха КК.

# 22
  • Мнения: 1 338
Аз пък откъде измислих да сипя отделно и гланц, като ползвам таблетки 3 в 1, стоят ми малко кофти сега, като с "гланц".... Да го източа не знам да може, освен да купя нещо, което не е комбинирано, без гланц и сол, какво ще ми препоръчате?

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 054
Really, миялната ти няма ли опция за контролиране на гланца, в смисъл, може да се увеличи или намали. При мен скалата е от 1 до 5.

# 24
  • Мнения: 1 338
Really, миялната ти няма ли опция за контролиране на гланца, в смисъл, може да се увеличи или намали. При мен скалата е от 1 до 5.

Ми няма... или аз не знам как. Но питах познати, има и други такива, при които не се настройва...

# 25
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Каква ти е миялната, не знаех, че има такива, на които не може да се гласи?

# 26
  • Мнения: 1 338
Каква ти е миялната, не знаех, че има такива, на които не може да се гласи?

Ми Аристон, мин. седмица я купихме, гаси.... може и аз нещо да не съм в час... newsm78

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 054
Не вярвам щом е нова да няма. Моята е на 7 години и има. Отваряш капачето където се сипва гланца, нали? Ако искаш ще снимам моето да видиш Peace

Ето:
Скрит текст:

В моя случай е стрелка, която завърташ, може при теб да е друго.

Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 14:39 от Ket_G

# 28
  • Мнения: 1 338
Не вярвам щом е нова да няма. Моята е на 7 години и има. Отваряш капачето където се сипва гланца, нали? Ако искаш ще снимам моето да видиш Peace

Снимай, моля те, че съм като индианец. Гледах го това пусто капаче, ама...

# 29
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Моето старото Беко беше на 8 г и си имаше, новата и тя. Наистина щом е нова не вярвам да няма. Под капачето стрелки са обикновено.

Общи условия

Активация на акаунт