Пазаруване от miniprix.bg - 32

  • 54 161
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 727
Уффф,на мен много ми харесват тези последните Флай..и като знам колко са удобни...,ама добре,че са ми скъпи тук.
labrex, евтинийките и аз много ги  заглеждам за племенницата,мисля,че ще ги хареса. Моля те,сподели как са като дойдат!

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Еее, хайде помагайте. Да ги пускам ли тези последните флайки на 74 лв http://www.miniprix.bg/produkt/1122124  newsm78
Може ли някой притежател и на Катарина да ми ги сравни  Rolling Eyes
Отказвам ги.... Пускат нови и нови - ей този цвят ме очарова

# 692
  • Мнения: 3 727
Наистина страхотен цвят! И червеното ме кефи също. От къде ги вадят тия хора толкова цветове! В Амазон този модел съм го виждала само в черно и тъмно кафяво,а тук какви интересни цветове.

# 693
  • Мнения: 22 867
labrex, евтинийките и аз много ги  заглеждам за племенницата,мисля,че ще ги хареса. Моля те,сподели как са като дойдат!
sasi6, щом пристигнат, разбира се!  bouquet

# 694
  • Мнения: 1 350
Привет на всички!
Включвам се по повод  на новите Флай Лондон! Понеже са ми любима марка, ще мога да ви помогна с лична информация. Марката е скъпа и рядко цената пада средно до 20 паунда за обувки и около 30 паунда за боти и ботуши. В момента е леко завишена с около 20 лв. Много са ефектни, изпипани са, но не са универсални, в смисъла че няма как да се фръцкате с тях на работа или на заведение и да изкачвате Еверест напр. Имам и Катарина -1 чифт, бота, купени с колекционерска страст от съфорумка мин. година. Добри са, но не ми легнаха на сърце. Не бих казала, че Катарината ги превъзхожда. Въпрос на вкус и нужда. 

# 695
  • Popovo
  • Мнения: 1 630
Привет на всички!
Включвам се по повод  на новите Флай Лондон! Понеже са ми любима марка, ще мога да ви помогна с лична информация. Марката е скъпа и рядко цената пада средно до 20 паунда за обувки и около 30 паунда за боти и ботуши. В момента е леко завишена с около 20 лв. Много са ефектни, изпипани са, но не са универсални, в смисъла че няма как да се фръцкате с тях на работа или на заведение и да изкачвате Еверест напр. Имам и Катарина -1 чифт, бота, купени с колекционерска страст от съфорумка мин. година. Добри са, но не ми легнаха на сърце. Не бих казала, че Катарината ги превъзхожда. Въпрос на вкус и нужда.  
[/quote

+1 глас и от мен.Поръчах миналата година един чифт Катарина , но ги върнах.Тежки ми бяха и неудобни.На Флай имам обувки ,боти и ботуши.Чудесни са.Качеството няма нужда от коментар.
Пуснатите в Миниприкс , не знам с какво качество са обаче.И размерите , които са дали на различните модели , са много объркващи ,лично за мен.Аз съм между 37 и 38 ,но на Флай съм твърдо 37.А тук не мога да се ориентирам. newsm78
Но все пак има различни предпочитания и вкусове Peace Peace
каквото му харесва , това си и поръчва.
Успех на всички в покупките. Hug Hug

# 696
  • Мнения: 1 350


Пуснатите в Миниприкс , не знам с какво качество са обаче.И размерите , които са дали на различните модели , са много объркващи ,лично за мен.Аз съм между 37 и 38 ,но на Флай съм твърдо 37.А тук не мога да се ориентирам.
Да, не бива да се забравя, че това е Миниприкс и никога не може да бъдеш сигурен какво ще получиш. На тези цени не смятам да поръчвам. Но ако паднат на мин 30% и остане номер, може и да се изкуша. А и все пак може да се връща, което е супер.
Минито ги няма в размерите затова ще си карам както си знам - по пр. отговарят, само лачените като по-твърди може да са умалени.

# 697
  • Мнения: 456
Момичета, дайте предложение за хубав, качествен, дамски пуловер. Държа един Оливер с остро деколте, дали отговаря на размера, за ръкавите разбрах, че са дълги, което ме устройва.

# 698
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Веселушке, ето този е добър и си го задържах - http://www.miniprix.bg/produkt/1118725

То не , че има избор....

# 699
  • Мнения: 456
Акеа, мерси много!  bouquet

# 700
  • Мнения: 4 390
Момичета, търся такава риза /изображението е активен линк/:

Да сте я виждали в сайта? Rolling Eyes


# 701
# 702
  • Бургас
  • Мнения: 3 580
да вметна, че е уголемена с номер-два, имам в червения вариант,то си е видно и от мерките де...

# 703
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Момичета, предлага ли сайта боя за обувки? Мисля, че из партньорските имаше, ама не мога да ги намеря  ooooh!

# 704
  • София
  • Мнения: 5 547
Момичета, предлага ли сайта боя за обувки? Мисля, че из партньорските имаше, ама не мога да ги намеря  ooooh!
Не съм виждала, а скоро рових за други неща, доста са изпразнили партньорските - преди имаше парфюми - сега е празно.

Общи условия

Активация на акаунт