Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 286

  • 41 477
  • 730
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058




ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 












ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 


ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    







АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Здравейте мили дами. Да знаете, ако не знаете - около вас съм. Нека се обичаме.

# 2
  • Мнения: 1 285


Да ни е честита новата тема. Марианка newsm51
Да имаме превод и всякакви приятни изненади. На добър час и щастливо плаване в нея.
Помните ли промо трейлъра с годежния пръстен на ферибота? Явно ще бъде на финала.
А дано.  newsm51

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Всичко ще има Комет - ще има.

# 4
  • Мнения: 858
Пак -Честито и добре заварила!
Системата ми е секвестирала постта! Wink
Но пожеланията не ги променям,все са нaй-хубави... Two Hearts

  
  Ей така ще си седим и ще си ги редим!Сладки приказки без край!
   Two Hearts Two Hearts

Последна редакция: сб, 20 сеп 2014, 20:22 от Giya

# 5
  • Мнения: 23 222


Честита нова тема момичета



# 6
  • Мнения: 3 233
Giya
Цитат
Сега си даван сметка,че след 3 седмици имаме рожден ден-12 октомври!
 .........................За първи път ще съм тук на този празник.
Сигурно ще е пълно с чувства,емоции и пожелания!Ретроспекции!

Винаги има място за надежда, че нещата ще се изменят към по-добро, но досега рождените дни на Енгин показват само колко много фенове има той и как не иска или не умее да отговори на тяхната любов.

Към него от всички соц. мрежи се стича лавина от любовни писма, колажи, клипове, поеми,
а той мълчи. 

# 7
  • Мнения: 477
Привет, дами! Чеситита ни нова темичка и нека е пълна с добро настроение!

# 8
  • Мнения: 20 905


mariana51, благодаря за новата тема!

Нека да има само приятни изненади!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058
Giya
Цитат
Сега си даван сметка,че след 3 седмици имаме рожден ден-12 октомври!
 .........................За първи път ще съм тук на този празник.
Сигурно ще е пълно с чувства,емоции и пожелания!Ретроспекции!

Винаги има място за надежда, че нещата ще се изменят към по-добро, но досега рождените дни на Енгин показват само колко много фенове има той и как не иска или не умее да отговори на тяхната любов.

Към него от всички соц. мрежи се стича лавина от любовни писма, колажи, клипове, поеми,
а той мълчи.  

Ако на теб не е благодарил - не знам дали нещо си му пожелала, то аз имам лична благодарност. А феновете са получили такава от ПР агенцията му за последните два РД. Така че... не се ядосвай. Слагала съм ги в темата - май си забравила.

Последна редакция: сб, 20 сеп 2014, 19:40 от mariana51

# 10
  • Мнения: 20 905


Елиф поиска от Йомер да я освободи от Метин и...., щом я подкрепя, за да започне тя отново живота си със сестрите.Йомер ще го направи, но с цената на какво...., не ми дава мира.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Тук се вижда колко добре е оформена брадата на Йомер.
................
В туитър пишат, утре да чакаме подсказки - а в понеделник вечер - втори трейлър към епизод 17.

# 12
  • Мнения: 1 097

Вече сме в нова тема. БЛАГОДАРЯ на домакинята за неуморния труд и ентусиазма. Благодаря на всички момичета за творческия дух , който ни гарантира доброто настроение  и пълната осведоменост на тези ,които обичаме актьора Енгин Акюрек и творческите му изяви.

# 13
  • Мнения: 858
Valentina...,
 Аз съм голямо момиче и не очаквам нищо,особено лично!За мен е достатъчно да се потопя в общата еуфория на този ден!Да бъда в компанията на момичетата с ,които общувам и с,които Енгин ме събра!
А възхищението ,което изпитвам спрямо него е постоянно и няма нужда от празници.
Освен това уважавам личното му пространство и му се възхищавам ,че все още се снима с почитатели ,когато го ,,хванат в крачка ,, и той търпеливо откликва.Имайки пред вид,колко много някои,,фенки,, натвориха,, -....цяло чудо е ,че не се е захванал законово с нещата. Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Да ни е здрав,щастлив и преизпълнен с творческа енергия!
Да обича и да бъде обичан там ,където е сърцето му!


  

# 14
  • Мнения: 599
Здравейте Simple Smile
Не се въздържах и реших да драсна две думи Simple Smile
Уникален е на тази снимка Giya!!! Какъв поглед! Ей, това е жар, мъж, любов!!!
Благодаря за всичко! Мариянка   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт