Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 286

  • 41 487
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 097
Аурелия има една много подходяща снимка на ревящия К,която веднага ще разреши спора.
Джия,веднага отиде в папката-плезенки,благодаря.
Имам клюка,донесена от едно птиченце от комшиите,че Туба ще кара байряма в Италия и сигурно ще съчетаят снимките.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143

Привет  Hug
Една снимка от сета ,май не съм я виждала до сега newsm78
Благодарности на екипа ,момичета  txtloves

Нова е. Ето как показват уважението си като колеги. Един до друг в паузите, а не като бивши партньорки - веднага на телефоните. Стайлингът на Елиф - страхотен. Йомер - знаем си, съвършен.

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 405


Скрит текст:


Много нови снимки от 18 епизод ,значи трейлъра идва  Laughing

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143












Кой кого ще арестува.... Снимките са от 18 епизод.

# 724
  • Мнения: 1 285
О, колко много нови снимки. Благодаря, Хаяско, Марианка. newsm51 newsm51
Милка, не споделям на 100% казаното, но уважавам мнението ти. newsm51

# 725
  • Мнения: 2 293


 newsm51
Кой къде сяда в паузите между снимките няма нищо общо с таланта, нито пък с уважението. Енгин също обича да говори по телефона в почивките. Това значи ли, че не уважава Х или У? Разбира се, че не.
Най-голямото уважение към партньора е да си на една вълна с него, да канализираш мислите, чувствата и жестовете си в общата посока, а не да играеш сам за себе си, да бъдеш в съзвучие с колегата до себе си, а не обсебен от собственото си величие…
ПП. Е, друго нещо е Енгин...Той се раздава, но дава този, който има какво да даде...



Я, какъв тъмен облак се е задал...

Последна редакция: пн, 29 сеп 2014, 13:39 от loveofmine

# 726
  • Мнения: 858
Разбира се,всеки има право на лично мнение!
Всеки е уникален и сам определя възгледите и вкусовете си!
А тук ги споделяме!



Нови снимки-Благодаря!

  haqsko
wavey
..И за всички,поздрав!

http://vbox7.com/play:100ef383

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143




 newsm51
Кой къде сяда в паузите между снимките няма нищо общо с таланта, нито пък с уважението. Енгин също обича да говори по телефона в почивките. Това значи ли, че не уважава Х или У? Разбира се, че не.
Най-голямото уважение към партньора е да си на една вълна с него, да канализираш мислите, чувствата и жестовете си в общата посока, а не да играеш сам за себе си, да бъдеш в съзвучие с колегата до себе си, а не обсебен от собственото си величие…
ПП. Е, друго нещо е Енгин...Той се раздава, но дава този, който има какво да даде...


Съвсем не съм съгласна. Имам предвид Енгин и Берен - почти нямат такива снимки като Туба и Енгин. Позволи ми да знам. Твоето мнение си е твое, моето - мое. Има значение - със сценария в ръце, заедно са един до друг. И двамата говорят по телефони - но са и заедно. Това, че някой не харесва Туба - няма нищо общо с колегиалността. Таланта - виждат се възможностите на актьорите - никой не е сляп.

# 728
  • Мнения: 1 097

Днес сме в движенив

# 729
  • Мнения: 20 905

Нови снимки! Hug
Ще ги разгледам......

# 730
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт