Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 286

  • 41 514
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 20 905

Енгин като Йомер.
Много срещи са се събрали, с фенове.

# 706
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 631
Здравейте,сладурки.Мисля си едно нещо и реших да споделя.Имаше една подсказка на Бисена,че Елиф и Йомер ще се карат здраво на брега и че сдобряването ще е красиво ...или нещо подобно.Та аз като романтичка и отявлен оптимист,се надявам да изяснят нещата помежду си,да се борят срещу лошите,не помежду си.Сцената с белезниците много ми хареса,интересно хрумване.
Барисеа,Хулиган като определение за Йомер много ми хареса.Ха,ха ми той си е точно такъв.Благородно ти завиждам за умението да боравишс думите като жонгл1ор!
Благодаря на всички момичета за преведената серия Бебо,Бонобо,Барисеа,Марианка,Марта  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Лек и усмихнат ден ви пожелавам!

# 707
  • Мнения: 4 966
Боже мили... ЦРУ просто може да се учи от разузнавателната мрежа на фенките на Енгин. Simple SmileJoy Joy Joy От гръцки фенове пристига съобщение: Kara para ask's team, today is in Kandili.
Also, according to informations, next week the series's team will travel in Rome. --- Демек, днес се снимало в Кандили, а в серията от 8 октомври сме щели да посетим отново Рим. Simple Smile)
Нерде ги събират тез рецепти от куФнята, бре? Simple Smile))

# 708
  • Мнения: 477
Да се сравнява Енгин Акюрек с КТ е нелепо и абсурдно, защото вторият е грозен и бездарен самодеец, а Енгин е другото име на съвършенството, както по отношение на красотата, така и на таланта.  yes
newsm51
Вярно е, Аурелия! Прекрасно казано...Да не говорим, че са коренно различни в начина си на живот и ценностна система...Допирни точки - съфър...зеро...

Ееее... те, това е!
Един да е съгласен с мен, че КТ е грозен и бездарен!  Обичам те, Любов!!!


 Как един бре!!! Повече сме!  smile3521 newsm48

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 34 234






Скрит текст:
             Добър ден мили момичета! wavey

              Привет Марта, Джия, Дилеми, Хармония, Марианка, Диваойка, Марица, Ева.

Старта на новата седмица е повече от чудесен. Имаме превод , а очакваме подсказка и
трейлър. Какво повече да желае човек от виртуала.

Момичета, Бонобо, Бебо, Барисея, Марианка, Марта - благодаря ви
за всеотдайния и неоценим труд.
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Днес за мен има повече приятни изненади, защото сега виждам поста на Барисея.Първо - поздравления и второ да те попитам защо такова погрешно впечатление си
си създала за собствените си постове.Ей такива, критични постове за КРА е удоволствие да
се четат, защото са добронамерени, защото не огорчават никого, не обиждат ничии чувства,
не унизяват четящите. Нещо повече - за теб харесващите сериала не са първични и
елементарни, а дори преживяват една радост повече. Колко по мило и човешки да го кажеш,
че ти уважаваш пишещите различно, а не само Енгин.  newsm51
Затова те моля, пиши и знай, че повечето момичета обичат да те четат, заради
аргументираните  и добронамерени мисли, които споделяш. newsm10 newsm53
Съгласна съм 1:1 с Дилеми, Джия и другите.
Аз бях една от първите, които казаха, че Енгин не може да участва само в шедьоври. Просто
практически е невъзможно. Ще има участия и в по посредствени продукции, защото
предварително не знаеш завършения продукт ще се хареса ли или не. Ние, обаче, като негови
почитатели трябва да го приемем и да уважим избора му. newsm53
Аз така мисля. Да, вярно КРА не е чудо на чудесата, но аз се забавлявам и да си кажа със
17 епизод, повече от всякога. newsm09 newsm53 newsm44
Това е епизода на Йомер. Както веднъж споменах, той е в главната роля в пряк и преносен
смисъл.  За мен Йомер е един много интересен образ. Колкото сериозен, толкова и забавен и демонстрира едно приповдигнато настроение, а на моменти сякаш се шегува и иронизира
синьорината, което страшно ме кефи. Grinning Grinning Grinning
Йомер е много сериозен,  отговорен и всеотдаен към близките си.  Демонстрира уважение и
признателност към учителя си. Държи се открито и честно с приятелите си. Изобщо цялото
му поведение е достойно за уважение. Аз дори мисля, че тази роля се харесва на Енгин.
Той живее с образа на комисаря и му придава невероятен чар, а на моменти весели и дори
комични нотки.  Барисея каза образ на хулиган. Може и така са се каже.
Не съм се сетила, но това  прави образа още по забавен и харизматичен. newsm53
Спомнете си дръзкото му държание пред Таййяр. Толкова уверено и дръзко, че чак му
вдигна кръвното на чиче, че изгуби говор и не можа да държи речта си. Grinning Grinning Grinning
Ами отношението му към Елиф. Въпреки лъжите и дори престъпните деяния, тя стана
господарка на сърцето му и той проумя, че е подвластен на чувствата си.
Затова отиде при  Сами, затова й отправи телефонна покана, която тя е слушала многократно
заради топлия му и галещ глас. Hug Hug Hug
Йомер реши да не измъчва сеньорината, а да й каже всичко, пък тогава да се отдадат на
операцията. Да, обяснението му беше много приповдигнато, но той внесе такива, дори
хумористични нюанси, че беше по забавен от всякога. Joy Joy Joy
Елиф беше много красива докато го слушаше. Думите му обаче сякаш не стигнаха до
сърцето й, защото отговора беше готов от вечерта и нямаше да го продиктуват чувствата й.
Тъжно завърши тази не състояла се закуска, но по важно е как ще продължи в сряда.
Това  нестандартно  решение с белезниците не ми дава мира. newsm51/b]

Благодаря за поста ти Комет.  txtloves

# 710
  • Мнения: 1 007
Боже мили... ЦРУ просто може да се учи от разузнавателната мрежа на фенките на Енгин. Simple SmileJoy Joy Joy От гръцки фенове пристига съобщение: Kara para ask's team, today is in Kandili.
Also, according to informations, next week the series's team will travel in Rome. --- Демек, днес се снимало в Кандили, а в серията от 8 октомври сме щели да посетим отново Рим. Simple Smile)
Нерде ги събират тез рецепти от куФнята, бре? Simple Smile))

Абсолютно! Гъркините и най-вече рускините, нямат равни по скорост на откриване и идентифициране на обекта.  Чудя се, ако им дам няколко снимки, ще ли установят местоположението на апартамента на Ерен Акюрек. 

# 711
  • Мнения: 858
Как какво?marytza,
Ние ще си висим ,,безусловно,,  на колана !Той да е здрав и да играе, а ние да се радваме или терзаем -според зависи... Wink
Но да е в ефир,че както потъва в паузите(някоя от нас писа,,на дъното на морето)!
 Улавям се ,че епизодите от новият сезон имам желание да гледам отново.Предишните си прехвърлях само определени моменти.
Сигурно е заради любовите!Нали ще спаси света-Любовта! Two Hearts


   

 Комисаря обича нещата да са ясни,без обяснение   или разяснение не се минава.... Wink
   Да си припомним Рим....

Скрит текст:


 

  Не харесвам КТ,но не мога да кажа ,че е грозен!И ,  като актьор не ми е убедителен ,но и той си има почитатели!

     п.п.Ясно пътуването до Рим ще е скоро!Новини...
marytza,
Талантливи хора ,той таланта има много лица!


 

# 712
  • Мнения: 1 007
Как един бре!!! Повече сме!  smile3521 newsm48

Ще ви открия аз, моите любими хора!
 newsm51 Дива-ойка!

# 713
  • Мнения: 4 966

 Как един бре!!! Повече сме!  smile3521 newsm48

Много сме. Абсолютно съм съгласна, че е грозен и бездарен...
Скрит текст:
освен това видът му президвиква у мен желание да повърна. Заради непоносимостта си към него не можах да погледам как се справи Фара в КиШ... Sad

# 714
  • Мнения: 858
milka
Дали си има  тази снимка?!


  

  За колекцията.

Последна редакция: пн, 29 сеп 2014, 13:14 от Giya

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 405

Привет  Hug
Една снимка от сета ,май не съм я виждала до сега newsm78
Благодарности на екипа ,момичета  txtloves

# 716
  • Мнения: 4 966
Ей това е то качественото разузнаване, Хаяско. Simple Smile Дорде стана ясно, че днес са в Кандили и веднага "сателитите" бяха пренасочени за наблюдение на сета. Simple Smile)))

# 717
  • Мнения: 1 097
Привет,момичета. Седмицата е започнала с изненади и вярвам ще продължи с още. Едно голямо БЛАГОДАРЯ на момичетата, които пак са намерили време да ни зарадват.
Барисея,Лав прекрасни постове.Всяка с нейното красноречие и темперамент е изразила и моето мнение за сериала. За съжаление възприятията ми са настроени така,че не мога да виждам всичко в розово. През живота си съм видяла всички цветове на дъгата и мога да ги разграничавам. Аз чета и пиша само в тази тема,единствено привлечена от таланта на Енгин. Е, и заради  компанията, разбира се,въпреки  неучтивите намеци и подигравки на някои момичета, които искат да ме накарат да не се застоявам много и да не дразня слуха им с фалшивото си  (според тях) пеене. Та,Енгин е прекрасен, чаровен,магнетичен,като добавим и изключително интелигентното му излъчване и това леко срамежливо поведение, няма начин да не го заобичаш завинаги. Достатъчно е да погледна коя и да е от хилядите снимки,които класирам в папки и виждам всички тези негови дадености. Затова искам,когато го гледам в сериал,образът му да има скелет,който той да изгражда постепенно и в крайна сметка да се оформи завършена личност. Още в предишните си постове,писах,че в този сериал (поради факта, в който вече съм напълно убедена),СЦ дори в съзнанието си нямат ясна представа как ще развият действието, Енгин-Йомер трябва да изгражда образа си като съвкупност от етюди и да се гърчи като човека-каучук,да вади от ръкава си все нови и нови умения,които крие огромния му талант,  за да избегне въздушните ями,които му залагат и да  държи вниманието ни приковано към екрана.Извинете ме,но не мога да не се дразня като виждам крадени идеи и похвати. Не мога да не сравнявам репликите на Елиф при стрелбата "Да си толкова близо и едновременно толкова далечен" с думите на Керим,когато се обясни за пръв път в любов на Фатма  или у Салих от Карадаи горят едновременно два пожара и у Йомер горят два пожара. Това аз го наричам бедна фантазия или подценяване интелекта на зрителя. Въпреки всичко, аз се наслаждавам на прекрасната игра на Енгин и ще догледам филма единствено и само заради нвго,но не мога винаги като мажоретка да крещя неистово БРАВО, независимо че фаворита ми е вкарал блестящ гол,а отборът като цяло е направил слаб мач. В потвърждение,че го харесвам всякак:

Прекрасна походка.

# 718
  • Мнения: 4 966
Много ми хареса това, Миле:

Цитат
фаворита ми е вкарал блестящ гол,а отборът като цяло е направил слаб мач.

Има страхотни изпълнения и на съотборниците в този мач, ако продължа твоята метафора, но, уви, това в случая не е достатъчно. Както и да е, радвам се да те прочета.

# 719
  • Мнения: 2 293
Привет,момичета. Седмицата е започнала с изненади и вярвам ще продължи с още. Едно голямо БЛАГОДАРЯ на момичетата, които пак са намерили време да ни зарадват.
Барисея,Лав прекрасни постове.Всяка с нейното красноречие и темперамент е изразила и моето мнение за сериала. За съжаление възприятията ми са настроени така,че не мога да виждам всичко в розово. През живота си съм видяла всички цветове на дъгата и мога да ги разграничавам. Аз чета и пиша само в тази тема,единствено привлечена от таланта на Енгин. Е, и заради  компанията, разбира се,въпреки  неучтивите намеци и подигравки на някои момичета, които искат да ме накарат да не се застоявам много и да не дразня слуха им с фалшивото си  (според тях) пеене. Та,Енгин е прекрасен, чаровен,магнетичен,като добавим и изключително интелигентното му излъчване и това леко срамежливо поведение, няма начин да не го заобичаш завинаги. Достатъчно е да погледна коя и да е от хилядите снимки,които класирам в папки и виждам всички тези негови дадености. Затова искам,когато го гледам в сериал,образът му да има скелет,който той да изгражда постепенно и в крайна сметка да се оформи завършена личност. Още в предишните си постове,писах,че в този сериал (поради факта, в който вече съм напълно убедена),СЦ дори в съзнанието си нямат ясна представа как ще развият действието, Енгин-Йомер трябва да изгражда образа си като съвкупност от етюди и да се гърчи като човека-каучук,да вади от ръкава си все нови и нови умения,които крие огромния му талант,  за да избегне въздушните ями,които му залагат и да  държи вниманието ни приковано към екрана.Извинете ме,но не мога да не се дразня като виждам крадени идеи и похвати. Не мога да не сравнявам репликите на Елиф при стрелбата "Да си толкова близо и едновременно толкова далечен" с думите на Керим,когато се обясни за пръв път в любов на Фатма  или у Салих от Карадаи горят едновременно два пожара и у Йомер горят два пожара. Това аз го наричам бедна фантазия или подценяване интелекта на зрителя. Въпреки всичко, аз се наслаждавам на прекрасната игра на Енгин и ще догледам филма единствено и само заради нвго,но не мога винаги като мажоретка да крещя неистово БРАВО, независимо че фаворита ми е вкарал блестящ гол,а отборът като цяло е направил слаб мач. В потвърждение,че го харесвам всякак:

Прекрасна походка.

newsm51
Е, напълни ми душата, Милка! С удоволствие те чета...Точно така разбирам подкрепата към любимия ни актьор и човек Енгин Акюрек...

Последна редакция: пн, 29 сеп 2014, 12:44 от loveofmine

Общи условия

Активация на акаунт