Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 286

  • 41 516
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 477
Добро утро!
Ей, благодаря за превода! Чуднички сте!!!

Дали днес ще има трейче? Трябва да има, дано и подсказка пуснат....

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 34 235


Giya, за пост 682 и Dilemi, за пост 687 - от мен за вас, най-хубавият полицай - Йомер. Може и така.   newsm10 newsm10

# 692
  • Мнения: 20 905


Проверявам, но няма още нищо ново.Сигурно ще дойде накуп. Hug

# 693
  • Мнения: 716
  Още нещо се сетих.

Скрит текст:
  Слагам го в спойлер не заради вас (знам, че ще ви хареса), а заради прелетните птици, които зорко следят темата ни и само търсят поводи да се заяждат с нас.
   Спомних си как по времето на КВФ непрекъснато сравняваха Енгин с КТ. Колко мъжествен бил (не Енгин!), каква физика имал, колко бил секси и не знам какво си. И в същото време колко непохватен бил Енгин, как нямал плочки на корема, дори се появиха обиди, че бил женствен и прочие. Помня как се ядосвах тогава и си казвах, че само слепи хора може да говорят така. Сравненията понякога не се ограничаваха само до КТ, но се разпростираха и върху други турски звезди, и винаги сравнението беше в ущърб на Енгин. Но тъй като аз не бях гледала нито един от останалите, не ме засягаше толкова.
   Явно прекалено много хора са заразени от малоумната представа, че сексапилът е плочки, бицепс и голотия. А всъщност, сексапилът е в погледа и в поведението. Та с Йомер Енгин просто запокити плочкаджиите в контейнера за отпадъци. Търся израз, с който да опиша резултата, но освен нецензурните, се сещам само за "разби им носовете" с едно щракване на пръстите. Дори без неземната си коса и обрасъл с брада. Защото много казваха, че всъщност, ние се захласваме по косата на Керим и затова го смятаме за готин. Дори журналистката, която взе последното интервю от него, го пита нещо подобно - "Не те ли харесаха заради косата?" На което Енгин учтиво отговаря "Може би" и се смее. Защото наистина е смешно.
   Сякаш нарочно в Йомер той захвърли най-големия си "коз" - косата - за да покаже на всички, че тайната е другаде. И ей така - без плочки и мивки, без бицепси и сцени с лицеви опори - направо ни закова като пеперуди с карфици. Защото само един присмехулен поглед на Йомер и едно свиване на пръстите - "Съфър!" (3 серия в самолета) - е по-магнетично от всичките "секси" пози на някои.
   Та това си бая на клавиатурата... С Йомер Енгин постигна още една цел - да докаже на всички, че образът на секси мачо е най-лесното нещо на света, че онези, които играят само това, не правят нищо особено. Че ако поискат от него, той може да го направи, даже без да става от стола. Очевидно, човек, който може да бъде и Текин, и Йомер, може всичко. Ама буквално всичко!
   А на мен си ми е кеф. И адски ми се иска да се оплезя като дете на всички останали, дето мнооооого се напъват, ама малко постигат. И леко почвам да се надувам. Защото наистина разбирам от злато. Очевидно. smile3534 smile3534 smile3534

# 694
  • Мнения: 283
  Още нещо се сетих.

Скрит текст:
  Слагам го в спойлер не заради вас (знам, че ще ви хареса), а заради прелетните птици, които зорко следят темата ни и само търсят поводи да се заяждат с нас.
   Спомних си как по времето на КВФ непрекъснато сравняваха Енгин с КТ. Колко мъжествен бил (не Енгин!), каква физика имал, колко бил секси и не знам какво си. И в същото време колко непохватен бил Енгин, как нямал плочки на корема, дори се появиха обиди, че бил женствен и прочие. Помня как се ядосвах тогава и си казвах, че само слепи хора може да говорят така. Сравненията понякога не се ограничаваха само до КТ, но се разпростираха и върху други турски звезди, и винаги сравнението беше в ущърб на Енгин. Но тъй като аз не бях гледала нито един от останалите, не ме засягаше толкова.
   Явно прекалено много хора са заразени от малоумната представа, че сексапилът е плочки, бицепс и голотия. А всъщност, сексапилът е в погледа и в поведението. Та с Йомер Енгин просто запокити плочкаджиите в контейнера за отпадъци. Търся израз, с който да опиша резултата, но освен нецензурните, се сещам само за "разби им носовете" с едно щракване на пръстите. Дори без неземната си коса и обрасъл с брада. Защото много казваха, че всъщност, ние се захласваме по косата на Керим и затова го смятаме за готин. Дори журналистката, която взе последното интервю от него, го пита нещо подобно - "Не те ли харесаха заради косата?" На което Енгин учтиво отговаря "Може би" и се смее. Защото наистина е смешно.
   Сякаш нарочно в Йомер той захвърли най-големия си "коз" - косата - за да покаже на всички, че тайната е другаде. И ей така - без плочки и мивки, без бицепси и сцени с лицеви опори - направо ни закова като пеперуди с карфици. Защото само един присмехулен поглед на Йомер и едно свиване на пръстите - "Съфър!" (3 серия в самолета) - е по-магнетично от всичките "секси" пози на някои.
   Та това си бая на клавиатурата... С Йомер Енгин постигна още една цел - да докаже на всички, че образът на секси мачо е най-лесното нещо на света, че онези, които играят само това, не правят нищо особено. Че ако поискат от него, той може да го направи, даже без да става от стола. Очевидно, човек, който може да бъде и Текин, и Йомер, може всичко. Ама буквално всичко!
   А на мен си ми е кеф. И адски ми се иска да се оплезя като дете на всички останали, дето мнооооого се напъват, ама малко постигат. И леко почвам да се надувам. Защото наистина разбирам от злато. Очевидно. smile3534 smile3534 smile3534

А на мен ми се иска да имам твоето дар-слово и твоя речник!
Благодаря ти, че облече в думи обърканите ми мисли! Hug

# 695
  • Мнения: 20 905
  Още нещо се сетих.

Скрит текст:
  Слагам го в спойлер не заради вас (знам, че ще ви хареса), а заради прелетните птици, които зорко следят темата ни и само търсят поводи да се заяждат с нас.
   Спомних си как по времето на КВФ непрекъснато сравняваха Енгин с КТ. Колко мъжествен бил (не Енгин!), каква физика имал, колко бил секси и не знам какво си. И в същото време колко непохватен бил Енгин, как нямал плочки на корема, дори се появиха обиди, че бил женствен и прочие. Помня как се ядосвах тогава и си казвах, че само слепи хора може да говорят така. Сравненията понякога не се ограничаваха само до КТ, но се разпростираха и върху други турски звезди, и винаги сравнението беше в ущърб на Енгин. Но тъй като аз не бях гледала нито един от останалите, не ме засягаше толкова.
   Явно прекалено много хора са заразени от малоумната представа, че сексапилът е плочки, бицепс и голотия. А всъщност, сексапилът е в погледа и в поведението. Та с Йомер Енгин просто запокити плочкаджиите в контейнера за отпадъци. Търся израз, с който да опиша резултата, но освен нецензурните, се сещам само за "разби им носовете" с едно щракване на пръстите. Дори без неземната си коса и обрасъл с брада. Защото много казваха, че всъщност, ние се захласваме по косата на Керим и затова го смятаме за готин. Дори журналистката, която взе последното интервю от него, го пита нещо подобно - "Не те ли харесаха заради косата?" На което Енгин учтиво отговаря "Може би" и се смее. Защото наистина е смешно.
   Сякаш нарочно в Йомер той захвърли най-големия си "коз" - косата - за да покаже на всички, че тайната е другаде. И ей така - без плочки и мивки, без бицепси и сцени с лицеви опори - направо ни закова като пеперуди с карфици. Защото само един присмехулен поглед на Йомер и едно свиване на пръстите - "Съфър!" (3 серия в самолета) - е по-магнетично от всичките "секси" пози на някои.
   Та това си бая на клавиатурата... С Йомер Енгин постигна още една цел - да докаже на всички, че образът на секси мачо е най-лесното нещо на света, че онези, които играят само това, не правят нищо особено. Че ако поискат от него, той може да го направи, даже без да става от стола. Очевидно, човек, който може да бъде и Текин, и Йомер, може всичко. Ама буквално всичко!
   А на мен си ми е кеф. И адски ми се иска да се оплезя като дете на всички останали, дето мнооооого се напъват, ама малко постигат. И леко почвам да се надувам. Защото наистина разбирам от злато. Очевидно. smile3534 smile3534 smile3534

Е, най-после, да си дойдем на думата.Както каза Giya, актьорът трябва да играе..... txtloves

# 696
  • Мнения: 4 966


Привет.

Ами той си играе. И всеки път го прави точно както трябва. Simple Smile)) Да е жив и здрав и дано имаме късмет да му привлекат вниманието с нов проект след КРА, че...

# 697
  • Мнения: 858
marian-kaHug Heart Eyes

       

    barisea  Hug
Ей така вися на тези вериги(белезници) много преди Елиф! Сама се закопчах!
 
 

И все още не съм си отговорила -,,Защо?,, Очи,ръце ,глас,талант,но тук има нещо много  по-голямо неизразимо с думи и ние го усещаме!Дано Енгин не се плаши от това,защото редиците ни се увеличават  всеки час! Heart Eyes
   
   harmoni..  Heart Eyes Hug
   marytza
Hug Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 20 905


Винаги толкова различен, дори и режисьора, оператора не могат да го уловят....

marytza, не ми излиза от ума, след КРА. newsm12

Giya,  Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 4 966
КРА е само поредното... омагьосване за мен, Хармония. Simple Smile В ума ми се е настанил от 2011-а. Новото в КРА е освободения сексапил в образа на Йомер, който няма нужда да го подтиска у себе си поради съображения от най-различно естество. И веселите хулигански искрици в погледа му, за които така красиво писа Барисеа. Комбинацията от момчешка палавост и сексапил на зрял красив мъж е просто убийствена... няма как да и е устои. Излишно е да се съпротивяваме - белезниците са щракнати. Simple Smile)) Сега само си чакаме комисарят да реши какво точно ще прави с нас, зрителките. Simple Smile))

# 700
  • Мнения: 1 285



               Добър ден мили момичета! wavey

              Привет Марта, Джия, Дилеми, Хармония, Марианка, Диваойка, Марица, Ева.

Старта на новата седмица е повече от чудесен. Имаме превод , а очакваме подсказка и
трейлър. Какво повече да желае човек от виртуала.

Момичета, Бонобо, Бебо, Барисея, Марианка, Марта - благодаря ви
за всеотдайния и неоценим труд.
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Днес за мен има повече приятни изненади, защото сега виждам поста на Барисея.Първо - поздравления и второ да те попитам защо такова погрешно впечатление си
си създала за собствените си постове.Ей такива, критични постове за КРА е удоволствие да
се четат, защото са добронамерени, защото не огорчават никого, не обиждат ничии чувства,
не унизяват четящите. Нещо повече - за теб харесващите сериала не са първични и
елементарни, а дори преживяват една радост повече. Колко по мило и човешки да го кажеш,
че ти уважаваш пишещите различно, а не само Енгин.  newsm51
Затова те моля, пиши и знай, че повечето момичета обичат да те четат, заради
аргументираните  и добронамерени мисли, които споделяш. newsm10 newsm53
Съгласна съм 1:1 с Дилеми, Джия и другите.
Аз бях една от първите, които казаха, че Енгин не може да участва само в шедьоври. Просто
практически е невъзможно. Ще има участия и в по посредствени продукции, защото
предварително не знаеш завършения продукт ще се хареса ли или не. Ние, обаче, като негови
почитатели трябва да го приемем и да уважим избора му. newsm53
Аз така мисля. Да, вярно КРА не е чудо на чудесата, но аз се забавлявам и да си кажа със
17 епизод, повече от всякога. newsm09 newsm53 newsm44
Това е епизода на Йомер. Както веднъж споменах, той е в главната роля в пряк и преносен
смисъл.  За мен Йомер е един много интересен образ. Колкото сериозен, толкова и забавен и демонстрира едно приповдигнато настроение, а на моменти сякаш се шегува и иронизира
синьорината, което страшно ме кефи. Grinning Grinning Grinning
Йомер е много сериозен,  отговорен и всеотдаен към близките си.  Демонстрира уважение и
признателност към учителя си. Държи се открито и честно с приятелите си. Изобщо цялото
му поведение е достойно за уважение. Аз дори мисля, че тази роля се харесва на Енгин.
Той живее с образа на комисаря и му придава невероятен чар, а на моменти весели и дори
комични нотки.  Барисея каза образ на хулиган. Може и така са се каже.
Не съм се сетила, но това  прави образа още по забавен и харизматичен. newsm53
Спомнете си дръзкото му държание пред Таййяр. Толкова уверено и дръзко, че чак му
вдигна кръвното на чиче, че изгуби говор и не можа да държи речта си. Grinning Grinning Grinning
Ами отношението му към Елиф. Въпреки лъжите и дори престъпните деяния, тя стана
господарка на сърцето му и той проумя, че е подвластен на чувствата си.
Затова отиде при  Сами, затова й отправи телефонна покана, която тя е слушала многократно
заради топлия му и галещ глас. Hug Hug Hug
Йомер реши да не измъчва сеньорината, а да й каже всичко, пък тогава да се отдадат на
операцията. Да, обяснението му беше много приповдигнато, но той внесе такива, дори
хумористични нюанси, че беше по забавен от всякога. Joy Joy Joy
Елиф беше много красива докато го слушаше. Думите му обаче сякаш не стигнаха до
сърцето й, защото отговора беше готов от вечерта и нямаше да го продиктуват чувствата й.
Тъжно завърши тази не състояла се закуска, но по важно е как ще продължи в сряда.
Това  нестандартно  решение с белезниците не ми дава мира. newsm51/b]

Последна редакция: пн, 29 сеп 2014, 11:37 от komet

# 701
  • Мнения: 1 007
Да се сравнява Енгин Акюрек с КТ е нелепо и абсурдно, защото вторият е грозен и бездарен самодеец, а Енгин е другото име на съвършенството, както по отношение на красотата, така и на таланта.  yes

# 702
  • Мнения: 2 293
Да се сравнява Енгин Акюрек с КТ е нелепо и абсурдно, защото вторият е грозен и бездарен самодеец, а Енгин е другото име на съвършенството, както по отношение на красотата, така и на таланта.  yes
newsm51
Вярно е, Аурелия! Прекрасно казано...Да не говорим, че са коренно различни в начина си на живот и ценностна система...Допирни точки - съфър...зеро...

# 703
  • Мнения: 1 007
Да се сравнява Енгин Акюрек с КТ е нелепо и абсурдно, защото вторият е грозен и бездарен самодеец, а Енгин е другото име на съвършенството, както по отношение на красотата, така и на таланта.  yes
newsm51
Вярно е, Аурелия! Прекрасно казано...Да не говорим, че са коренно различни в начина си на живот и ценностна система...Допирни точки - съфър...зеро...

Ееее... те, това е!
Един да е съгласен с мен, че КТ е грозен и бездарен!  Обичам те, Любов!!!

# 704
  • Мнения: 716
Скрит текст:
КРА е само поредното... омагьосване за мен, Хармония. Simple Smile В ума ми се е настанил от 2011-а. Новото в КРА е освободения сексапил в образа на Йомер, който няма нужда да го подтиска у себе си поради съображения от най-различно естество. И веселите хулигански искрици в погледа му, за които така красиво писа Барисеа.
Комбинацията от момчешка палавост и сексапил на зрял красив мъж е просто убийствена... няма как да и е устои. Излишно е да се съпротивяваме - белезниците са щракнати. Simple Smile)) Сега само си чакаме комисарят да реши какво точно ще прави с нас, зрителките. Simple Smile))
Ох, + 1! И аз така. Не-у-сто-им! #Shocked #Shocked #Shocked

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт