"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-30 тема

  • 44 816
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 217
Меги,точно си го казала-отива си от него-на втората снимка се вижда,че той е седнал,я ть е права,което означава,че си отива.В трейлъра той я посрещна прав.

Сега като го пуснах като видео виждам,че май си е тръгнала и се връща. newsm78

# 61
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Ами каквото стане, ще го гледаме  Grinning
То не може концерт пожелание.
Сега поне ще си получи обяснението в прав текст, то не че не му личеше от 100 км, ама друго си в прав текст.  Wink
Ако пък реши да се фръцне, нямам нищо против едно дежавю от 13 ти епизод.  Joy
Много са готини двамата, хич не ми се иска да ги гледам многострадални и разделени и туй то.

# 62
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 63
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
след като Йо й се обяснява Ел има нужда да се освежи, да се охлади и тем подобни  Joy Joy Joy става и отива в тоалетната, на клип4ето се вижда 4е Йо седи на масата а Ел излиза от заведението и сяда на масата до него  Peace

оба4е докато й говори ми се струва 4е държи нещо вя ръцете си  newsm78
или може би просто едната му ръка прави компания на другата  Joy Joy Joy

# 64
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 65
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 66
  • Мнения: 1 277
  bouquet Прекрасен 3-ти трей! Лека нощ!
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 23 сеп 2014, 00:22 от campanula

# 67
  • Мнения: 2 195

Гледах видеото, врътнах кадрите, не забелязах Ел да си тръгва. Струва ми се, че са дубли на сцената, която гледахме в трея  newsm78) Или са от мобилната версия, цветовете и яркостта са различни  newsm78 А и се чудя защо на този стопкадър Йо не седи с лице  към нея newsm78

А може и Меги да е познала, че Ел е ходила да се освежи.

Вече писах защо ми е логично Ел да не приеме признанието.
Велияна, не е казано, че трябва с много думи да я омайва Peace Може едно две изречения, но точно казани. А иначе Йо си пада по словоизлиянията и признанията, а  и с италианския напредва. Няма да му е трудно Wink

Докато гледах как свърши целувката на Арда, си мислех, че след като  Арда и Пенин са ми  копие на Йо и Ел, дали реакцията на Пелин не е подсказка за реакцията на Ел Thinking Не че ще е толкова бурна, напротив само няколко думи, казани и тихо и може би с леден тон newsm78

# 68
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 69
  • Мнения: 33 397
A дали няма да тръгне да си ходи и да се върне  Thinking
Обърках се и аз  Joy Joy Joy

# 70
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
и аз забелязах, 4е Йо е обърнат настрани във видеото, незнам дали това виде не е зад кадър  newsm78

# 71
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                                         Здравейте, Диамантчета!  Hug

        РИНКА, Hug СТРАХОТНА СИНЯ ТЕМА! 

Момичета, направо сте включили на скорост. Цял ден не съм влизала и сте изписали 10 страници. Дори в нова теме сте се преместили!   

благодаря ви за инфото, трейовете, преводите, снимките , коментариите.

                                    Остана само един ден до КПА!!!

       

                                    Да се подкрепите сутринта.

   

                                          Желая ви приятен ден!

# 72
  • Мнения: 10 240
Здравейте елмазчета!  Hug

Приятен вторник!  Hug

Докато всички се вълнуват от признанието на Йомер и предполагат как ще реагира Елиф в-к "Сабах" напомня на читателите си моменти от 16 епизод.  Joy Joy Joy Дано ни предложат и нещо ново!  Peace   




http://www.sabah.com.tr/Magazin/2014/09/23/elif-ile-omerin-aski- … gi-romana-tasindi

# 73
  • Мнения: 41 680
Добро утро! Hug wavey Hug

След наситения с емоции вчерашен ден от предложеното инфо, днес да си починем и подготвим за утрешната доза КПА! Laughing

Бояна HugРинка Hug

Ринка, сменила си подписа с настъпване на астрономическата есен! Grinning 



Лек и спорен ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 74
  • Мнения: 33 397
Комисарчето хубаво ще се обяснява, ама дали няма да й види художествения гръб  Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт