На кое място по красота се нарежда българката според вас?

  • 30 967
  • 784
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 410
Има все повече разплути или метросексуални, което мен ме отблъсква.

А аз си мислех, че жените харесват метросексуалните мъже.
?? Че те нямат нищо мъжко. Не знам какво им харесват. newsm78
Може и аз да имам грешно разбиране за думата. Метросексуален не е ли поддържан мъж както физически, така и козметично? newsm78
Точно така. Но когато веждите на мъжа ти са по-засукани от твоите и маникюрът му е по-лъскав е някак странно, или не?

# 211
  • Мнения: 8 911
Аз харесвам метросексуални мъже. Но не и феминизирани  Peace
Такива космести отвсякъде, с ужасни коси и прически тип 0 номер, безвкусни дрехи, шкембести - тц, не, мерси

# 212
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
   Малко неща ме отвращават така, както съвременният български метросексуален мъж. Sick Такова нещо в чужбина (Слава Богу) не съм виждала.

# 213
  • Мнения: 410
Аз харесвам метросексуални мъже. Но не и феминизирани  Peace
Такива космести отвсякъде, с ужасни коси и прически тип 0 номер, безвкусни дрехи, шкембести - тц, не, мерси
Е като са ми изскубани веждите и има безцветен лак на ноктите не го ли прави женствен?

# 214
  • Мнения: 4 199
Аз харесвам метросексуални мъже. Но не и феминизирани  Peace

Както и немалко други неща в България и метросексуалността е криворазбрана и кривоприложена.

# 215
  • Мнения: 273
Е като са ми изскубани веждите и има безцветен лак на ноктите не го ли прави женствен?
Изскубаните вежди и на мен са ми малко в повече, но пък ако има една вежда е по-добре да си я изскубе. Или не? Т.е. има изключения от правилото.

Последна редакция: ср, 01 окт 2014, 16:38 от БайБрадър

# 216
  • Мнения: 8 911
Аз харесвам метросексуални мъже. Но не и феминизирани  Peace
Такива космести отвсякъде, с ужасни коси и прически тип 0 номер, безвкусни дрехи, шкембести - тц, не, мерси
Е като са ми изскубани веждите и има безцветен лак на ноктите не го ли прави женствен?

Нямам нищо против почистени вежди и оформени нокти - даже предпочитам и държа. Но пак казвам - не феминизиран

# 217
  • Мнения: 410
Е като са ми изскубани веждите и има безцветен лак на ноктите не го ли прави женствен?
Изскубаните вежди и на мен са ми малко в повече, но пък ако има една вежда е по-добре да си я изскубе. Или не? Т.е. има изключения от правилото.
[/quote]
За мен принципът е, че мъжът ми не трябва да е по-суетен от мен. Ако ми седи по 40 минути пред огледалото преди излизане и си сменя дрехите като кифла за мен не е мъж:) Малко старомодно, но пък така ми се струва по-правилно

# 218
  • Мнения: 8 911
Е като са ми изскубани веждите и има безцветен лак на ноктите не го ли прави женствен?
Изскубаните вежди и на мен са ми малко в повече, но пък ако има една вежда е по-добре да си я изскубе. Или не? Т.е. има изключения от правилото.
За мен принципът е, че мъжът ми не трябва да е по-суетен от мен. Ако ми седи по 40 минути пред огледалото преди излизане и си сменя дрехите като кифла за мен не е мъж:) Малко старомодно, но пък така ми се струва по-правилно
[/quote]

Та то аз не седя по 40 мин. пред огледалото и повярвай ми, изглеждам повече от прилично  Wink
За мен е достатъчно да спортуваш редовно - стегнатото тяло с нормални килограми винаги изглежда по-младо и атрактивно, да имаш добра лична хигиена, хубава усмивка - разбирай поддържани зъби, редовно поддържана прическа и това е. Дрехите са въпрос на стил

# 219
  • Мнения: 410
Е като са ми изскубани веждите и има безцветен лак на ноктите не го ли прави женствен?
Изскубаните вежди и на мен са ми малко в повече, но пък ако има една вежда е по-добре да си я изскубе. Или не? Т.е. има изключения от правилото.
За мен принципът е, че мъжът ми не трябва да е по-суетен от мен. Ако ми седи по 40 минути пред огледалото преди излизане и си сменя дрехите като кифла за мен не е мъж:) Малко старомодно, но пък така ми се струва по-правилно

Та то аз не седя по 40 мин. пред огледалото и повярвай ми, изглеждам повече от прилично  Wink
За мен е достатъчно да спортуваш редовно - стегнатото тяло с нормални килограми винаги изглежда по-младо и атрактивно, да имаш добра лична хигиена, хубава усмивка - разбирай поддържани зъби, редовно поддържана прическа и това е. Дрехите са въпрос на стил
[/quote]
Според мен това, което казваш си е просто добре поддържан нормален мъж, а не метросексуален.

# 220
  • Мнения: 2 457
Като каза това, се сетих една близка  около 40-те ми се оплака скоро, някаква жена я попитала за спирка или нещо и след като моята позната и отговорила, жената тръгвайки по пътя си весело изчуруликала : "Ама вие отзад сте като момиченце,  аз чак като ви настигнах видях че сте.....".и не довършила изречението си, защото явно се усетила, че няма да прозвучи добре.
 ooooh! Laughing

# 221
  • Мнения: 273
Според мен това, което казваш си е просто добре поддържан нормален мъж, а не метросексуален.
Проблема в днешно време идва от много тънката разлика между гей и метросексуален, защото последната група има мого подгрупи, т.е. метросексуален, по-метросексуален и най-метросексуален. Като споредмен най-метросексуален си е почти гей, с което не искам да обидя никого. Да не ме обвините сега в нещо  #Crazy. Това го казвам от мъжка гледна точка.

# 222
  • Мнения: 2 457
Аз да ви призная мене в пъти повече ме дразнят тея гъсти бради които виждам доста често напоследък при млади мъже, мода  залитане към джихадисти ли е, но е бля  Rolling Eyes Sick

# 223
  • Мнения: 273
Аз да ви призная мене в пъти повече ме дразнят тея гъсти бради които виждам доста често напоследък при млади мъже, мода  залитане към джихадисти ли е, но е бля  Rolling Eyes Sick

И в офиса от 20 мъжОВЕ 4 с бради и то не малки, а на цялото лице. Не е за мене тая работа...  Stop

# 224
  • Мнения: 2 265
Според мен това, което казваш си е просто добре поддържан нормален мъж, а не метросексуален.
Проблема в днешно време идва от много тънката разлика между гей и метросексуален, защото последната група има мого подгрупи, т.е. метросексуален, по-метросексуален и най-метросексуален. Като споредмен най-метросексуален си е почти гей, с което не искам да обидя никого. Да не ме обвините сега в нещо  #Crazy. Това го казвам от мъжка гледна точка.

По какъв начин обезкосмяването прави някого гей ? От всички гейове които познавам, а те са доста, се обезкосмяват най-вече тези, които са танцьори или модели.

Честно казано тези с изписаните вежди, по-тънки от моите, по-често се оказват хетеро Confused .

Общи условия

Активация на акаунт