Отговори
# 735
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 410
Релаксче,  Hug Heart Eyes тенкю! Hug

Профи, Hug Heart Eyes в тяхната АВ група, ако ще да е с 20 % рейтинг, ТОТАЛА е важен... Laughing

Наде, Hug Heart Eyes Курето и Шурето взеха да ме нервят, това бързо влюбване в Мурка нещо ми идва сякаш в повече ...а да не казвам за мустаците на Сеид... ooooh!

Така е- и който няма цифра в тотала се радва на по-високото АБ hahaha То е като мижи да те лажем- пише че начина на образуването на АБ бил променен но вече било съвсем компрометирано като проучване и дори нямало смисъл от съществуването на групата! Та някои нека си се радват на това и приказките - други го правят на истинския рейтинг!Интересно като свалят дизита защо не им дреме за Аб-то а за тотала  Whistling

пп И на мен това което е облякла Хазал ми изглежда с два номера по-малко в бюста и затова изглеждат притиснати, а не липсващи Peace


Мдааам, учителят и по танци е! Да не би да влиза в някакво шоу за танци-манци... Нали сега септември започват повечето newsm78

# 736
  • Мнения: 30 820
Къв вратар си имаме ooooh! Joy Joy Joy


И аз  Mr. Green Party Party Party

Ама много са ти хубави гащурките и шапката Hug Heart Eyes
Party Party Party

# 737
  • Мнения: 30 820
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Моя ше го бием Mr. Green да изгубели точки Лудогорец заради чорбата #Cussing out

# 738
  • Мнения: 6 105
Моцито ми вкарва положителни еМОЦИи Mr. Green

# 739
  • Мнения: 30 820
Моцито ми вкарва положителни еМОЦИи Mr. Green
newsm47

http://vbox7.com/play:7be849283f КПА Joy

# 740
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Моя ше го бием Mr. Green да изгубели точки Лудогорец заради чорбата #Cussing out

То и аз съм върла цесекарка, ама не може да не искам Левски да паднат  Mr. Green Party Party Party

А ЦСКА-то да си бие в неговите срещи, да не чака много-много другите да падат Grinning Peace

Общи условия

Активация на акаунт