Отговори
# 720
  • Мнения: 30 820
Гале аз щял ден рипам Joy  днеска ми е като празник с тая новина Joy

Въъъх залепила съм се до един радиатор и не мож ме мръднат тия от тука Joy
Честито Laughing

Илде Hug

Ирко Hug

# 721
  • Мнения: 16 079
Мераба ти, Ренка  Grinning Hug Heart Eyes Heart Eyes

Дидока болна, ама се беше запътила към шкафчето Mr. Green, добре, че систъра го заключи  Mr. Green hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Дидолино, ми то и в Бг има кафява захар  Joy Joy Joy
Ренку  Heart Eyes Hug
Ирко ,не е същата (у БГ-то на боя само са я докарали  кафява)..таз е специална за кайве  Peace

Илденце Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

Линче ,малко ми е шеметно ама то шЪ да е от прибирането с багарчето щот Мичонка си позна колулото  Mr. Green

# 722
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

РенУ Heart Eyes Hug мераба лар... Grinning Mr. Green

# 723
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Клоди, Hug Heart Eyes Диде, Hug Heart Eyes Ирче, Hug Heart Eyes Зиз, Hug Heart Eyes



Новата серия на Харбието в колко часа започва?... newsm78

# 724
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ЙенитУ


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=801987.new#new

Екип:

РомантикЪ - Жозефина
Балонти- Щерката Нарцисчева


чичеци... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 725
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
Гледам някои цял ден мислили за мен докато броИли  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Скрит текст:
Профчето, като чака нещо интересно в ПО-то, снощи  hahaha hahaha hahaha hahaha
Точно тъй бях, Ирче  Hug. hahaha hahaha hahaha
 
Да кажа и аз за кафето! Peace Яко еспресо с кафява захар, по бучка на двойно кафе, но от моя си сорт на народни цени "Мадагаскар". По заведения - каквото донесат, а количеството захар зависи от горчивината на кафето. Установих, че не правят никаква разлика в приготвянето между двойно и дълго, правят в цената  Mr. Green. От тогава, ако ще се застоявам, си поръчвам дълго кафе.  hahaha

Нова Хазал, много готина  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ама от какво и що още не съм разбрала  Laughing



Ха, ама де са й балконите Whistling, ко са й ги стиснали така  Shocked
Просто е прекалила с отслабването, а то там удря най-лошо. Wink
Гологлавият на снимката е партньорът й в танго танците, нещо с А му беше името  newsm78, Али или Ахмет. Другият не го знам кой е. Peace

Оф, майкоуууу...рипат за някакъв рейтинг и ме шашкат тукЯ...па той Карагюла направо ги е сразил... Grinning Другата седмица ще ги вкара в девета глуха... Mr. Green

Ха, сега...ЗдравейтИ! Hug
То, който няма мозък да му тежи, лесно рипа Илде, не се шашкай! hahaha
Серията на ПО беше скучна и логично рейтингът й е още надолу. За малко и под 6 да падне. Резултатите в АВ групата са им малко по-добри, но и те са с единица по-ниски от предния път, да не говорим, че са просто извадка от цялото и не са от съществено значение. Peace


Бетоновозът от сабахлем заседна на компютъра и затова чак сега се появявам. Гушки на всички  Hug Hug Hug Hug Hug

# 726
  • Мнения: 11 820
Клоди, Hug Heart Eyes Диде, Hug Heart Eyes Ирче, Hug Heart Eyes Зиз, Hug Heart Eyes



Новата серия на Харбието в колко часа започва?... newsm78
9  newsm78

# 727
# 728
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
кво червило,    кви вежди  Sick
Мани, мани, като се наклепят като клоуни с кармазъ и като си оставят рунтави веждаците, или пък ги рисуват с молив, и да ти се отще...... Sick де да беше единствена но не е. Mr. Green
Звездичке Hug какво, ще кажеш за Курето и Шурето? Мен ме сви под лъжичката, битти на Шурето. Rolling Eyes
Точно така Профи, АВ пък сега и нова група имало са просто едни извадки от цялото а именно от Тотала, който си е най-важен.
Дреме им дали ги гледат висшисти с едно образование, с две, или среднисти, важна е общата гледаемост, Peace всички други извадки са просто информативни.

# 729
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Релаксче,  Hug Heart Eyes тенкю! Hug

Профи, Hug Heart Eyes в тяхната АВ група, ако ще да е с 20 % рейтинг, ТОТАЛА е важен... Laughing

Наде, Hug Heart Eyes Курето и Шурето взеха да ме нервят, това бързо влюбване в Мурка нещо ми идва сякаш в повече ...а да не казвам за мустаците на Сеид... ooooh!

# 730
  • Мнения: 16 079
Профчееее Heart Eyes Heart Eyes Hug

фтивъм да апна че да имам сила за превода на ум  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 30 820
ЛУДОГОРЕЦ newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 732
  • Мнения: 6 105
Рени и аз съм с теб  Mr. Green

# 733
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Нова Хазал, много готина  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ама от какво и що още не съм разбрала  Laughing



Ха, ама де са й балконите Whistling, ко са й ги стиснали така  Shocked
Просто е прекалила с отслабването, а то там удря най-лошо. Wink
Гологлавият на снимката е партньорът й в танго танците, нещо с А му беше името  newsm78, Али или Ахмет. Другият не го знам кой е. Peace

Ха, сега...ЗдравейтИ! Hug


Брех, ми да зема да надебелея, да ми се явят по-големи балкони Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy

Иначе знам, че влияят килцата Laughing Peace, но чак толкова Whistling, на мен ми изглеждат малко стиснати, щото с онова деколте до пъпа, с което беше на сватбата на Емир, си ги имаше Wink Grinning

Профче  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 734
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

И аз  Mr. Green Party Party Party

Ама много са ти хубави гащурките и шапката Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт