Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 1 426
Щерко Heart Eyes Hug Мичке Heart Eyes Hug Лелче Heart Eyes Hug

Начи Мичке...за вас винаги Mr. Green
Бай дъ уей...Минка снощи ми завиде на букетите... Joy Joy hahaha
Сал вика...брейййй...кви хубави букети...сигур кай мноу те уважават ти земат такива скъпарски китки... Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

Направо НарцисизЪмЪт ми беше в апогея си... Party Party Party

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy,нека,нека.
Мерси за разясненията,Ирче ,и на теб  bouquet  bouquet.Хич няма и да го гледам май,че много мудно вървят нещата,те се гледат един друг по пет минути  и докато дадат физиономиите на присъстващите,па те са една дузина и заминали 10 минути:ooooh:.То като "Далас",докато в едната серия един отвори вратата и чак в следващата я затваря Mr. Green.
Наде, Hug

# 586
  • Мнения: 18 785
Щерко Heart Eyes Hug Мичке Heart Eyes Hug Лелче Heart Eyes Hug

Начи Мичке...за вас винаги Mr. Green
Бай дъ уей...Минка снощи ми завиде на букетите... Joy Joy hahaha
Сал вика...брейййй...кви хубави букети...сигур кай мноу те уважават ти земат такива скъпарски китки... Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

Направо НарцисизЪмЪт ми беше в апогея си... Party Party Party

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy,нека,нека.
Мерси за разясненията,Ирче ,и на теб  bouquet  bouquet.Хич няма и да го гледам май,че много мудно вървят нещата,те се гледат един друг по пет минути  и докато дадат физиономиите на присъстващите,па те са една дузина и заминали 10 минути:ooooh:.То като "Далас",докато в едната серия един отвори вратата и чак в следващата я затваря Mr. Green.
Наде, Hug
Joy Joy Joy Joy Joy

# 587
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 576

Лин, това е след партито от рождения му ден, казват кои са били там и за бившата на Мурат го питат.
Той им пожела лека вечер и другото го бях написала какво беше казал, че безпочвени слухове нямало да отговаря и тем подобни.
А тая излезе, че тя го е преследвала, и се е присъединила с нейната компания към тяхната  Peace

Ха-ха безпочвени слухове за муратовица Crazy А какво излиза на въпросите по които си мълчи, че не люби Сера и че всичко е ПР-  демек че не са безпочвени  и затова си трайка newsm53  smile3521
 
А черно бялата снимка е колаж, те винаги се получават по-успешни от тези в цвят!

Лини какво не можеш да повярваш- ми то всичко си е както трябва- Карагюла си води с почти 4,5 процента на Прилива, очакваше се! АБ -то хич не го гледай- наскоро писаха че вече е компрометирано и нищо не означават цифрите там, а и те са процент от тоталния процент на гледалите дадено нещо! Ако Аб все още има някакво значение то е за рекламодателите!

# 588
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лино, ти си откачена...кво гледаш НОВА ма...яз си изгледах сичко у нета....мудното действие го скролвах с мишока и грам не ми е муден... Party Party Party Party
Много си ми е хубав даже... Laughing

# 589
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Лин, докато отворели вратата и в другата я затваряли  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 590
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Мирка, в рекламата за Елидора  hahaha hahaha hahaha

# 591
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Скрит текст:
Профчето, като чака нещо интересно в ПО-то, снощи  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 592
  • Мнения: 21 201
Рекламата е....... Sick
Зизче леля, Hug Линче, Hug Ивче Hug мерси за разяснението, че снимката всъщност е колаж.
Тази зад нея с цайсите е майка й. Приличат си.
Скрит текст:

Профи, Ивче,  каква е тази сцена, реална ли е или е newsm78 нечий син, newsm78 че въобще не съм гледала серията и нямам намерение, само последните десетина минути мярнах?!
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 27 сеп 2014, 13:05 от Neidjal

# 593
  • Мнения: 18 785

Мирка, в рекламата за Елидора  hahaha hahaha hahaha
Нещо й е опаднало космето от Елидора Joy Joy 

# 594
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Мирка, в рекламата за Елидора  hahaha hahaha hahaha
Нещо й е опаднало космето от Елидора Joy Joy 
Еми който го ползва, да си направи сметката  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 595
  • Мнения: 27 922
 Здравейте  Hug   и днес дъждовно  време  ooooh!   Чачо  е хубав  от репортажа   , усмихнат  Heart Eyes  за тая  на Мурат  , мале ма тя  никва не  е    Sick че са слухове   и не ги коментира а за звездътъ мълчи кат пукел    . Ча  е различен  сега  щото  не се снима с звездътъ в ресторанти    по нощите  ,    тогова си беше   пиар  ,  когато ги снимаха   се изнервяше

# 596
  • Мнения: 27 922
 Наде  Hug Ирче  Hug Heart Eyes сладки котенца  Heart Eyes

# 597
  • Мнения: 18 785

Мирка, в рекламата за Елидора  hahaha hahaha hahaha
Нещо й е опаднало космето от Елидора Joy Joy 
Еми който го ползва, да си направи сметката  hahaha hahaha hahaha hahaha
Като гледам рекламното лице не ми се иска да го пробвам Joy

# 598
  • Мнения: 21 201
Здравейте  Hug   и днес дъждовно  време  ooooh!   Чачо  е хубав  от репортажа   , усмихнат  Heart Eyes за тая  на Мурат  , мале ма тя  никва не  е    Sick че са слухове   и не ги коментира а за звездътъ мълчи кат пукел    . Ча  е различен  сега  щото  не се снима с звездътъ в ресторанти    по нощите  ,    тогова си беше   пиар  ,  когато ги снимаха   се изнервяше
ГлеЙ сЯ да ти разясня ситуацията Laughing Феми. Hug
Като видят Ча с някоя или Сера с някой пишат, че са другарчета, Joy демек срещи по приятелски Mr. Green но щом фотнеха Чачко и Сиси преди то те бяха гаджета, tooth разбра ли сега!? Joy
Верче Grinning и аз не искам, че не ми се иска да се простя с гъстата ми коса.

# 599
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 576
Не е сън Наде- на Мерт-а татко му си беше пийнал и него го киснаха с главата надолу в басейна че белким изтрезнее и всички се смяха, та тези просто се погледнаха докато се смеят.....
Абе мореее, я да обърнат някой пиян човек с главата надолу в басейн.... Година ще им трябва после да го почистят ooooh! Още веднъж за историята за петокласници дето се радват на всяка простотия hahaha

Извънредно тъпа серия- разчитат не на история и игра, а на зрелища- зрелищата пък са щедро предоставени от задника, краката и циците на Сера- друго няма!
Само хубав Ча!

Забравих да кажа, че Сера беше със изсветлена коса- сега е една-две идеи по-руса!

Общи условия

Активация на акаунт