Отговори
# 735
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 539

Айдеее и тъпанджията и певицата hahaha

Проф, аз говоря за тука последователни 3-4 серии, точно в този период, като във всяка се променяше в лице и излъчване- не става въпрос за веждите, щото те си бяха оправени... Имаше нещо цялостно но не си го обяснявам! Ето сега в По-то не е така, почне си с една визия и излъчване и даваййй.... А тук катастрофира един Емир в залата за рехабилитации беше мамооууу хем надран и без прическа... После на пейката друг и някак много смел в сцената, а преди това чакаше Хазал да го целува, а нали уж Емко е пича и трябва да е смел с Ферка... И с балоните в следващата серия пак един такъв....Абе голяма динамика имаше в излъчване и визия!

# 736
  • Мнения: 30 820
Ретуит  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Наде, то по едно време гостите бяха 10, а балконските китки бяхме 18. Laughing Peace

Ще го напиша и в новата тема, но го казвам и тук. В сряда има мач и затова няма да има КС! Naughty Стей тюн за да разберете, кога ще направим следващото КС!  Peace
То това ясно Mr. Green

# 737
  • Мнения: 5 591
КС битти.
Лека нощ.  sleepuu

# 738
  • Мнения: 30 820
Лека Hug и тук бързо оправяне hug

# 739
  • Мнения: 11 820
Сис нещо не ме грабна и го превъртях набързо да видя за кво иде реч  Peace
значи дъртия ага се занимава с наркотици и има едни вманиачен полицай да го хване (този от Кузей дето се жени за Джемре ). Той пък си има гадже само че не разбрах съдийка ли е адвокатка ли е  newsm78 та тя не живее в Мардин,но я назначават там а тя се разделя с полицая щото й изневери( и май тази ще се забърка с Берки та каша ще стане). по натам дъртия много иска Базан(доколкото разбрах името на героя на Берк) да се върне в Мардин а не да работи в компания в Англия  Peace брат му на Базан си има приятелка която не е одобрявана от дъртия ага за него,а тя май работи  по някакво дело срещу  агата  Peace друго друго някаква братовчедка на Базан  ( другата дето ще се бори за него) е влюбена в него и само чака да се върне  Grinning ама ми е голям отврат таи с една голяма уста и очи като на онази Руя от ОС  Joy

та това е Сис доколкото разбрах от тия 15 мин  Joy
туй от 1 епизод ли  newsm78

# 740
  • Мнения: 30 820
Аз ше гласувам за Господарите rotfImao обещават летни температури през зимата Mr. Green Party

# 741
  • Мнения: 21 201

Айдеее и тъпанджията и певицата hahaha

Проф, аз говоря за тука последователни 3-4 серии, точно в този период, като във всяка се променяше в лице и излъчване- не става въпрос за веждите, щото те си бяха оправени... Имаше нещо цялостно но не си го обяснявам! Ето сега в По-то не е така, почне си с една визия и излъчване и даваййй.... А тук катастрофира един Емир в залата за рехабилитации беше мамооууу хем надран и без прическа... После на пейката друг и някак много смел в сцената, а преди това чакаше Хазал да го целува, а нали уж Емко е пича и трябва да е смел с Ферка... И с балоните в следващата серия пак един такъв....Абе голяма динамика имаше в излъчване и визия!
За музикантите,  rotfImao rotfImbo Верче леля направо ги взимай и двамцата за механата. Joy
Ивче точно така, променяше се като хамелеон пред очите ни Peace а сега е статичен. Tired

# 742
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз ше гласувам за Господарите rotfImao обещават летни температури през зимата Mr. Green Party
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

# 743
  • Мнения: 30 820
Как го разпнаха Барозу Joy

# 744

Общи условия

Активация на акаунт