E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil & A.Enver~нови и стари проекти и партньори~209

  • 25 225
  • 572
  •   2
Отговори
  • Мнения: 36 751

Нашите любими актьори   които ни събраха




Видео клипове на Морски бриз и други автори с БГ субтитри

















 Ayça VarlıErkan Petekkaya
най - успешната  двойка -
стари участия и нови проекти
 на актьорите



Любов назаем - Son Bahar






Erkan Petekkaya  






Това момиче - O Kiz




Sana Söz




Vurgun




Извън протокола







Paramparça





Дила - Dila hanım

“Дила - Dila hanım”



"Sessiz Fırtına"  


“Тиха буря/Sessiz Fırtına”



"Beyaz Gelıncık"

“Памуковата принцеса - Beyaz gelincik”

“Памуковата принцеса”



"Öyle bir geçer zaman ki"



“Скитникът -  Serseri 2003”

Игрални филми    


„Крилете на нощта“  

Крилете на нощта - Gecenin Kanatlari



Нов свят - Yeni Dünya


Yeni Dünya - Нов свят


Erkan Petekkaya -музика  






Ayça Varlıer  



"Kehribar"





"Zeytin Tepesi"




"Kalbim 4 Mevsim"



"Перла - Gümüş"


Ayça  Varlıer - музика  







Özcan Deniz    

Сериали  



Seni Çok Bekledim



Kaderimin Yazıldığı Gün

Колекция "Денят,в който е написана съдбата ми"



Черна роза - Karagül




Юнска нощ -  Haziran gecesi  




Млечния път - Samanyolu




Имението с лозите - Asmalı konak




Изгаряща любов Ask Yakar - 2009 г.




Kader - Съдба



Игрални филми  























Özcan Deniz - Музика























Hatice Şendil  в



“Kaderimin Yazıldığı Gün ”

Kaderimin Yazıldığı Gün




Дила - Dila hanım

“Дила - Dila hanım”



"Черни планини - Karadağlar"




"Kurtlar Vadisi Pusu"






Aslı Enver    



"Istanbullu gelin"



"Babil - Вавилон"



"Ти продължавай да живееш"



"Kayip  - Тайни "



"Suskunlar - Безмълвните"



"Мечтатели"



Последна редакция: ср, 13 сеп 2023, 11:55 от MAMA-AN

# 1
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 810
3дравейте момичета,
Ани, прекрасна тема.Благодаря.Heart
За теб...


# 2
  • Мнения: 41 684
Добро утро в новата тема,момичета!



Честит Кръстовден!Нека всяка молитва бъде чута,
всяко желаниесбъднато!Бъдете здрави и благословени
и изпълнете душите и сърцата си с любов и вяра!
HeartHands Pray

Ани Heart,благодаря за прекрасно оформената нова тема! Flowers Maple LeafFlowers SunflowerFlowers Fallen Leaf



Гости Purple Heart

От ВК...
Днес се навършват 20 години от съвместния живот на Еркан с Дидем Петеккая!  
Поздравяваме ги за този прекрасен и забележителен ден, желаем им да бъдат
винаги щастливи и бракът им да продължи до последния ден! HeartBlue Heart
...И от мен честита годишнина на сем.Петеккая!Много щастие и любов им желая! Flowers Four Leaf CloverRevolving Hearts

и клип,в който са вмъкнати думи на  Еркан за брака...видеото може да е направено
 от Mara Mar,която поддържа групата във ВК...
https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-58520450_456241123%2F1e … pl_wall_-58520450

Желая ви приятен ден!

Последна редакция: чт, 14 сеп 2023, 09:28 от Zlatina3

# 3
  • Мнения: 36 751
Здравейте момичета Hug

Гости, Злати, радвам се,че темата ви е харесала. Бях се насочила към жълто- зелена тема. Дори бях направила част от колажите. АмаЗлати като писа за есенна тема реших да я направя есенна. Едва днес забелязах, че съм пропуснала в частта на Ози да запиша Истанбулската невеста. Не можах да редактирам, защото лаптопа остана на село.
Днес е Кръстовден - нека да бъдем живи здрави и благословени



Благодаря за цветята и почерпката

Операцията мина благополучно.





Желая на Еркан и Дидем здраве, обич и щастие още 2х20 Heart

# 4
  • Мнения: 41 684
Добро утро,момичета!



 Да ни е сладко кафенцето и усмихнато на лицата.
Честит първи учебен ден на всички деца, учители и родители!
  Успешна учебна година!Здраве,късмет и сполука!
Books

Ани,аз видях,че няма надпис най-отгоре,където са първите колажи и песните на ИН,когато още пусна новата тема и я разгледах.Но тъй като писах поста на др.ден сутринта и забравих да попитам!Нищо да сме здрави.Дано да имат успешни сериали Йозджан и Еркан.Аслъ е в майчинство,а Хатидже не се снима постоянно както преди.

Скрит текст:
Радвам се,че операцията на приятелката ти е успешна.

Имаме нови снимки и видеа от празненството на Еркан и Дидем по случай 20 год. от сватбата им!
Явно с гостите са били на яхта ...





https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-58520450_456241126%2Ff1 … pl_wall_-58520450
https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-58520450_456241125%2F71 … pl_wall_-58520450

Желая ви приятен ден!

# 5
  • Мнения: 36 751
Здравейте прекрасни Hug
Аз още съм болногледачка.
Злати и аз видях снимките които си сложила на Еркан и Дидем. Браво,че двамата преодоляха проблемите и останаха заедно





Големи суперлативи за Салих Бадемджи във фейсбук за играта на актьора в последния му сериал - не запомних името.

До утре момичета

# 6
  • Мнения: 41 684
Здравейте,момичета!



Ани, за Салих Б. и аз четох мнения тук във форума.Но си имам започнати сериали и няма да го гледам.

Скрит текст:
Днес заминавам при дъщерята и утре се връщам.Отново съм баба на повикване.Понеже е за кратко няма да взимам лаптопа.Така,че утре като се върна ще пиша.

от вчера....
Днес Eда Едже беше забелязана от репортери в един от търговските центрове. Тя каза, че ще посети Аслъ Енвер и ще купи подарък за дъщеря й. Тази вечер(за нас снощи) ще гледат заедно сериала "Борвинков шербет".



видеото с Еда Едже...
https://vk.com/aslienver_love?z=video-87501705_456241977%2Fffbd42a8a9daeccda7



Желая ви приятна събота!

# 7
  • Мнения: 36 751
Добро утро прекрасни Hug

Вяра, Надежда, Любов - три неща, които трябва да ни бъдат спътници през живота ни People Baby Flowers Palm Tree Heart
Честит празник на всички, които празнуват днес Animal Ant

Злати, ще чакаме когато се върнеш да ни сервираш кафето, защото от телефона не става.
Не знаех, че Еда Едже и Аслъ са близки. Може би защото и Еда ще става майка.

Аслъ и Беркай като деца



Щастлив и усмихнат неделен ден Flowers Mushroom

# 8
  • Мнения: 41 684
Здравейте следобедно!



Честит празник на всички,които празнуват днес! Flowers RoseFlowers Four Leaf CloverFlowers Sunflower

Ани,прибрах се и пускам кафенцето! Simple Smile За Аслъ и Еда Едже не се е писало преди,че са близки.За Аслъ знаем близка приятелка и е Нилай и Долунай С.от актрисите.Еда се сближи доста с Шеввал Сам покрай снимките в ''Забранената ябълка/Опасно изкушение''.Има и две по-големи сестри,женени с деца.Но може би покрай Дисни + снимаха реклама с участниците са се сближили.После Аслъ се снима във филм и го пуснаха.Трябваше и Еда да се снима,но спряха излъчванията в Т-я на техни сериали.Няма такава гледаемост както по света.

А пресата и днес е писала...
На 21 юни Еда Едже се омъжи за баскетболиста Буурахан Тунджер, с когото са заедно от 4 години. Наскоро се появи новина, че актрисата е бременна в първия месец. Едже, която наскоро беше видяна в Акмеркез, каза: „От тук ще отида при Аслъ Енвер. Взимам уроци по майчинство от нея и търся подарък за Елай. Аслъ Енвер роди дъщеря си Елай на 4 юли.


нова


Приятен следобед!

# 9
  • Мнения: 36 751
Добра вечер

Злати и аз се прибрах....на село....

На снимката с Еркан, Джано ли е...Ако е той много се е променил.....

Нормално е Еда Едже да иска да контактува с майки, които наскоро са родили... И на нея й предстои раждане, живот и здраве...
На мен героинятай Йълдъз не ми харесва, еле пък екранната й майка Асуман...Но героинята в сериала е едно, актрисата като човек е друго...





Днес пропуснах да честитя празника на столичани...Бъдете здрави и щастливи HeartFlowers Four Leaf Clover

Хубава вечер

# 10
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 810
Здравейте момичета,
Респект към Еда Едже, че с героинята си в ЗЯ беше 6 сезона на екран с добър рейтинг при това... Дизи индустрията в момента изкарва сериали повече отколкото маже да покаже седмично и не успее ли да " грабне" зрителя много бързо приключват.

# 11
  • Мнения: 41 684
Добро утро,момичета!



Да се настроим позитивно и с усмивка започнем деня!

Ани,на снимката с Еркан не е Джано!

Гости,аз и за това ги намалих сериалите.Не започнах никой от летните,защото си имам 4,които очаквам с нови сезони.

🆕 от Aслъ...
Две красавици мама и дъщеря Heart 🧿

https://vk.com/aslienver_love?z=video-87501705_456241979%2Ff65f474fff5a5cc06b




Приятен ден и лека седмица!

# 12
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 810
Здравейте момичета,
Днес отново имам повод да почерпя...
Скрит текст:
Мама става н а79 години...Да ми е жива и здрава....
Злати, Ани скоро Аслъ няма да я видим на екран. Вярвам, че ще се наслади максимално на майчинството....
Айча отдавна не е в дизи индустрията....За Хатидже не съм чела да обмисля участие в сериал. На хоризонта може би се задава сериал с Йозджан Дениз...Да видим...

# 13
  • Мнения: 36 751
Здравейте прекрасни

Злати, Гости благодаря за споделеното Hug

В един от постовете, които писах от телефона, уж исках да сложа едни усмивки, пък те излязоха други. Надявам се да сте забелязали разминаването между текста и усмивките...Но толкова мога....

Гости да ти е жива и здрава майчето

Вече не гледам сериали в оригинал. Не разбирам езика, а да гледам само картинки не си струва. Гледам сериали, които се излъчват по нашите телевизии...
Четох, че от 2024 година БТВ спира да излъчва турски сериали. Интересно с какви измислици ще си запълват програмата...



Арас Булут  ще играе ролята на Кемал Ататюрк в сериала "Ататюрк". Сериала  ще се излъчва на платформите от началото на октомври...

Приятна вечер 

# 14
  • Мнения: 41 684
Добро утро във вторник!



"Светът е пълен с ежедневни чудеса. И в него
 има достатъчно любов и надежда за всички."


Гости ,да е жива и здрава майка ти още много години,със закъснение!

Ани, видях емотиконите и се досетих.За БТВ и аз срещнах инфо,че няма да пускат турски сериали,но се отнася за праймтайма от 20 ч.,а следобед ще си излъчват!Предполагам ще ги преместят по БТВ Лейди.
Сериалът ''Ататюрк'' с Арас Булут ще го пуснат първо на 29 октомври по случай 100 г. от създаването на турската република.Снимани са още филми за този ден!





Желая ви приятен ден!

Общи условия

Активация на акаунт