Робувате ли на oпределена марка?

  • 22 130
  • 458
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 031
И защо се впечатляваш толкова? Казала ти, много важно.

# 16
  • София
  • Мнения: 18 717
И защо се впечатляваш толкова? Казала ти, много важно.
И ти си права,аз обикновено не го споменавам затова ми направи впечатление може би,защото както казах е от години.няма да се впрягам няма смисъл дребнаво е.

# 17
  • Мнения: 7 006
Смятам,че като ми се каже например-Аз си купих дънки марка .. взех си яке марка...и друго не си купувам щот са боклуци ,а тези са най-хубави проблема не е в моята глава май newsm78

Определено е само в твоята глава,щото проблем изобщо няма..Всеки има право да си харесва квото си иска

Какъв  е проблема човек да харесва само една марка дънки?
Какъв е проблема човек да ползва една марка козметика?
Какъв е проблема човекът да яде салам произведен само от една фирма?


По темата..
не робувам на никоя марка,но си имам предпочитани

# 18
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Що се отнася до дрехи, обувки, ботуши и бяла техника - и аз предпочитам определени брандове. Което не мога да си позволя, набавям си го от "втора ръка". Защото ми е важно да е здраво, материалите да са качествени, краката ми да са сухи и топли и единият крачол да не е по-къс от другия.
Не робувам на тенденции, може би затова не ме и коментират, или поне не съм чула.
Ама и аз избягвам разговори на такива теми, скучни са ми.

# 19
  • София
  • Мнения: 18 717
АЗ не оспорвам това всеки да си харесва каквото иска,а това че задължително се напомня на коя фирма е въпросния продукт и видиш ли е най-хубавия от всички други.И аз нося една марка дънки,защото ми стоят добре,но не споменавам навсякъде какви са.

# 20
  • Мнения: 2 099
Аз пък повече държа да ми хареса дрехата-материята,шева,кройката да легне добре.За това избягвам онлайн покупките.А най ме побъркват криви тегели или нескопосен шев.Даже и да ми е харесала дрехата и да стои супер,накриво ли е шита не купувам  Crazy откачена работа тя мойта Tired

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 598
Обувките ми са от две марки,за които знам,че грешка няма!Обувам и мога поход да направя същия ден.Не искам да експерементирам с друго.
Иначе чак да съм робиня! Grinning
Само за обувките. Peace

# 22
  • Мнения: 35
Саламите и сежуците задължително са на Житница Simple Smile особено телешкия сежук мммм Simple Smile Другите неща няма значение ква марка са, щом сежука е отбран Simple Smile Ако требе да посоча нещо за Дрехи Colcci не е лоша марка. Киселото мляко Лазарова. Усилватели Marantz, audio Beosound,

# 23
  • Мнения: 2 140
На качество - да, на марки -не, но двете често вървят ръка за ръка.  Peace

# 24
  • Мнения: 8 905
Да, имам предпочитания към определени брандове и ценя продуктите им  Peace

А, пък за спортните ми екипи и обувки съм направо фанатична сектантка  Laughing

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не робувам на  марки.
Но пък някои са много
пристрастяващи.

# 26
  • Мнения: X
Какво разбирате под "Робувам на марки."? За мен е например да предпочетеш винаги дънки Армани пред Дизел. Вторите са не по-малко качествени от първите и не са евтини никак, но първите са дизайнерски и в общия случай доста скъпи. Аз го правя за някои неща. Например очила. Никой не може да ме убеди, че трябва да си купя Полароид вместо Прада или нещо подобно, защото видиш ли и двете предпазват еднакво очите.

# 27
  • София
  • Мнения: 18 717
Аз разбирам не зависимо от качество,цена понякога дефектен артикул човек продължава да хвали и да купува само защото е нещо от дадената марка.Да се купуват всички  продукти само защото носят определено лого.

# 28
  • София
  • Мнения: 16 203
Имам предпочитания към определени марки за определени продукти - предпочитания натрупани на база опит, отделно силно не вярвам на родните ни "импортьори" (убедена съм , че се продават много фейкове), затова дрехи, козметика и обувки пазарувам основно, когато съм в чужбина (в Щатите, че там пък е и доста по-евтино). За нищо и с нищо не парадирам, но пък с възрастта и с успехите в професията и живота придобих самочувствие - ако това може да се нарече "парадиране".  Каква марка купувам зависи само и единствено от мен (като за мен качеството е над всичко), а не как ще я възприемат околните. Всъщност при мен винаги "съдържанието" е пред "формата", като не смятам, че "формата определя съдържанието" Wink. Иначе отчитам, че липсата ми на суета е една "идея" над здравословното равнище. Лошото че, че дъщеря ми още сега прекалено много прилича на мен в тази липса на суета.  

Пред мен никой не може да парадира, било то приятелка или не, ignore-а ми е доста явен. Парадирането е глупост.

# 29
  • Мнения: 8 905
Аз разбирам не зависимо от качество,цена понякога дефектен артикул човек продължава да хвали и да купува само защото е нещо от дадената марка.Да се купуват всички  продукти само защото носят определено лого.

Изборът ми на марка е заради качеството и дизайна - комбинацията от двете. Не купувам нещо, само защото е дадена марка - излъгах, купувам всъщност маратонки  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт