Робувате ли на oпределена марка?

  • 22 112
  • 458
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 704
Държите ли дрехите,колата и всички неща,които ползвате и употребявате да са определена марка известна и да се парадира с това?Питането ми е породено от една приятелка ,която години наред ми казва какво си е купила като марката се споменава над десет пъти.Благодаря за мненията.  bouquet

Последна редакция: пт, 26 сеп 2014, 11:32 от Tatti

# 1
  • Мнения: 6 301
Признавам си,че поглеждам марката. Имам покупки и "куча марка", ако нещо много ми е харесало.

# 2
  • Мнения: 46 520
Ако съм пробвала и ми е харесала спрямо останалите аналогични продукти - да, тогава съм склонна да купувам само нея.
Но просто така заради марката не.

# 3
  • Мнения: 18 481
Сега се замислих. Единствено за парфюми, очила и часовници държа да са определена марка (всъщност няколко са, не е една). Всичко останало ако ми хареса може да е скъпа марка, куче марка, реплика и т.н.

# 4
  • Мнения: 29 390
Не държа на определени марки.

Харесва ми да имам маркови неща, защото са по-качествени, не заради самата марка.

Супер тъпо е, когато някой изтъква каква марка са му нещата. Все пак то се вижда и без да се подчертава допълнително.

# 5
  • Мнения: 3 122
Нямам определена марка, която предпочитам. Също не държа да е марково.

Обаче избягвам определени марки за някои неща. Например смартфоните Самсунг и компютрите HP за мен са пълни боклуци.

# 6
  • Мнения: 2 052
Държите ли дрехите,колата и всички неща,които ползвате и употребявате да са определена марка известна и да се парадира с това?Питането ми е породено от една приятелка ,която години наред ми казва какво си е купила като марката се споменава над десет пъти.Благодаря за мненията.  bouquet
Приятелката ти съобщава информация,  нищо повече.  Ако решиш да се подразниш,  значи нещо в тази информация те провокира.  Ако дразненето е "години наред" за такива неща,  премислете отношенията си,  защото явно те натоварват.

# 7
  • Мнения: 2 237
Да, това с "парадирането" най-вече е в чуждата глава.
Точно пък с кола например е дори невъзможно. Освен ако не сте видели някого с табелка на врата "Имам в гаража Ферари.".

# 8
  • София
  • Мнения: 4 878
Не робувам на определени марки, а ги предпочитам.

п. п. Оправи си правописните грешки.

# 9
  • Мнения: X
Какво общо имат делфините от снимката с марките?

# 10
  • Мнения: 2 052
Какво общо имат делфините от снимката с марките?

Изскачат над океана на човешката суета.

# 11
  • София
  • Мнения: 18 704
Не робувам на определени марки, а ги предпочитам.

п. п. Оправи си правописните грешки.
Посочи ми ги или ги поправи ако те смущава основно това.

# 12
  • Мнения: 336
Не робувам на определени марки, а ги предпочитам.

И аз това щях да напиша. Не "робувам", но понякога марката предполага по-високо качество. Едно яке Timberland е на светлинни години пред якетата от пазарните сергии например. От друга страна марките разочароват понякога - да кажем имам кецове Булдозер от три сезона и нямат едно конче скъсано, а съм късала найкове за два сезона (при положение че разликата в цената е четворна, за реномето да не говорим) В такива случаи се настройвам срещу цялата марка и не купувам нищо от нея повече.

За дрехи, предпочитам "маркови" заради качеството, но блузки, потници, поли и т.н. имам и гаражно производство и си вършат екстра работа. Държа на марката за връхни дрехи, зимни ботуши, сутиени и слънчеви очила, там не правя компромиси. Също така за техника, разбира се.

# 13
  • Мнения: 3 031
Не робувам на марки, но имам любими. Една за бельо, друга за обувки, трета за якета. Предпочитам да си купувам качествени дрехи и о, да, маркови. Не е парадиране с нищо обаче.

# 14
  • София
  • Мнения: 18 704
Смятам,че като ми се каже например-Аз си купих дънки марка .. взех си яке марка...и друго не си купувам щот са боклуци ,а тези са най-хубави проблема не е в моята глава май newsm78

Общи условия

Активация на акаунт