Юнак или мадама шава във коремчето на МАРТЕНСКАТА мама?! - тема 3

  • 35 900
  • 736
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 93
АЗ само ви чета, при мен нищо интересно, освен едно яко събуждане преди две сутрини със силни болки от лявата страна около яйчника. Май беше някакъв нерв защото ми мина за 5-6 минути и съм заспала пак.
denisimo количките Britax са много популярни в Америка, в топ 10 са на най- ползваните колички. Само че аз се двоумя за Britax Be Ready това е следващия модел или за тази http://www.target.com/p/britax-b-ready-stroller/-/A-14069924?ref … 67UmrEaAk478P8HAQ
http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=31968956& … parentPage=family
МНого исках на Куини, но тук не са много популярни, този модел който обсъждате даже го няма и харесах тази, ако някой може да даде отзиви: http://www.quinny.com/us-en/strollers-buggy/buzz-xtra/
Малко дълъг пост, съжалявам за което. Аз отивам на преглед, но едва ли ще ми кажат нещо съществено днес. Така или иначе съм в 18 та седмица , няма да ме гледат и за пола Sad все още ще се чака

# 301
  • Мнения: 127
Здравейте момичета  Hug
Золи, радвам се че си по-добре. Кофти е това с хранителния режим, но и аз твърдо се ограничавам, че килограмите ми се качват от въздуха  Confused
Мини, успешни изследвания и никакви болници.  Hug
Денисимо, за крампите и контракциите ще ти помогне магнезии. Поискай си ако не ти изпишат.
Радвам се за всички хубави новини, нека да ни спохождат само такива  Heart Eyes
Давам отчет след вчерашната ФМ.
Момичета всичко е наред. newsm44 newsm44 newsm44
Понеже пропуснах първата ФМ, от БХС се отказах на 1000 %, едвам оцелях до снощи.
Ходих при др. Троянчев. През целия преглед човека обясняваше какво гледа, каква е нормата, и всъщност при бебо колко е. Той също ми потвърди, че е момченце. Тежи 462 гр и е 27 см, според доктора ще е висок. Имаме снимки, диск и документи. Всичко 80 лв. Снощи имаше кино вечер, Ива обаче прецени, че дължината на брат и не е проблем, за нея по-скоро главата му е много голяма  hahaha Щастлива съм! Успокоих се! Препоръча ми още една ФМ да мина през 32 г.с. Това е засега от мен!
Успех на всички! Стискам ви палчета!

Последна редакция: вт, 21 окт 2014, 18:21 от * Albena*

# 302
  • Мнения: 207
Гледам за колички си говорите  Flutter
Ние искахме да е нещо по-мъничко и по-леко, че сме на втория етаж без асансиор  Crazy и ако може и да не е толкова скъпо... Та се спряхме на тази:
http://bebe1.bg/%D0%91%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B0-%D0%B … Luna-2%D0%B21-689
Лека е, има добър амортисиор и колела и за тоя клас е на сравнително ниска цена. Все пак някой ако е ползвал ще се радвам да чуя мнения .
Радвам се за всички добри новини.
Гушки от мен и ще докладвам след прегледите  Hug

# 303
  • Мнения: 131
Аз съм се спряла на тази http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/bebeshki-kolichki/sis … 3v1-shopper-35964
цената е добра, покарах я в магазина и е доста лека и удобна. За мен триколка би била малко неудобна и не ми допадат особено.

# 304
  • Мнения: 134
Отворили сме темата за количките  Simple Smile Това е моят избор http://www.boots.com/en/Maclaren-Quest-Pushchair-Black-Champagne_1290949/
Ще споделя моят опит досега. Първата ми количка беше тип триколка, харесвах количката, но за моята физика и ежедневие теглото и беше голям проблем. 12-13 килограма количка, плюс бебето, целия багаж, постоянното сглобяване и разглобяване в един момент  ми дойдоха в повече и взех  макларъна, от които съм изключително доволна, и възнамерявам да ползвам отново. За мен теглото на количката, колко усилие изисква да върви и да се управлява, колко лесно се почиства, компактността и начина на сгъване/разгъване са най-съществените характеристики, които определят избора ми, но за някоя друга мама това може да са несъществени подробности.

# 305
  • Мнения: 475
този макларън има ли пълно легнало? аз сега бутам един летен, ама има полулегнало положение и определено не става за новородено, още повече, че се препоръчво до 6м. детето да е изцяло легнало, за да не се криви гръбначето.

# 306
  • Мнения: 1 359
   Вчера бях на ФМ и  резултатите са добри, много добри даже. Никакви съмнения за нередности, бебето е здраво и размерите му отговарят на седмицата. Имам 100% уверение, че е момиче.  newsm44  За което съм много доволна, хареса ми да отглеждам девойка.  Blush

  Аз си имам колички - 2 бр  - комбинирана и лятна от каката , които са в отлично състояние и изобщо не се оглеждам за нови. Комбинираната ( препоръчвам я,  комбинацията качество+ екстри+ цена е супер  Peace )
Скрит текст:
 Лятната е много компактна и маневрена, а за килограмите си  има и кош за багаж и сенник..
Скрит текст:
 
  Ограничавах се в бюджет до 700-800 лв и прецених, че е по-добре  вместо тежка комбинирана количка на известна марка , да заложа на по-евтина комбинирана ( по-леката Baby Design) и удобна лятна количка.  Peace  Може за някои това също да е по-удачния вариант, ако разполагат с ограничен бюджет за тази покупка.
  Само , че сега  си търся  някоя по-голяма чанта за комбинираната количка,  не ми стигаше пространството , а предпочитам "багажника" да е празен, за да имам повече място за покупки.

# 307
  • Мнения: 113
Малко новини от мен.Вчера разбрах за резултата от амниоцентезата-всичко е ОК с бебето,отхвърлят се всички съмнения за Даун и др.  Grinning  Grinning Толкова съм щастлива..сега чакам разширеното изследване,но вече не ме е страх.Даже ми казаха,че е момиче  Grinning  4470 Баткото е много щастлив  LaughingПожелавам на всички само хубави новини!
Имам час за ФМ във МЦ Фемина при доц.Димитров на 31.10,ако имате отзиви от него-споделяйте Simple Smile

# 308
  • Мнения: 134
този макларън има ли пълно легнало? аз сега бутам един летен, ама има полулегнало положение и определено не става за новородено, още повече, че се препоръчва до 6м. детето да е изцяло легнало, за да не се криви гръбначето.

Този има пълно легнало положение. Макларън имат доста модели, които стават за новородени.
 Elitza1981, ShySun честито за добрите резултати  Simple Smile

# 309
  • Мнения: 232
Привет. На мен са ми обещали да ми дадат ето тази количка Bugaboo chameleon  : http://m.ebay.com/itm/221562760682
Имам от каката, но няма да я ползвам защото ми беше тежка-направо голяма мъка  #Crazy
Иначе с бебка сме добре-и аз се сополивя от време на време, но удържам фронта  ooooh!
Лошото е, че от 44кг вече съм 50кг  #Cussing out май ще настигна мъжо в 9 месец  Cry
Ами това е, оплаках се   bouquet

# 310
  • Мнения: 173
Радвам ce с вас, момичета за хубавите резултати Simple Smile

ShySun,мерси за споделеното мнение относно твоя опит с количките. Аз започвам да се настройвам на вълна покупки, но за сега само проучвам.

Вчера хапнах нещо сладко и имам един зъб, който от време на време ме наболява... пак се обади... дано да премине. Бяха ми казали, че не се вижда нищо, трябваше обаче преди да забременея да си направя снимка, защото ми се струва, че може да има нещо под пломбата. А сега снимка не може... ако продължи да ме боли ще отида на зъболекар да видим какво ще посъветва.

Някоя от вас ходила ли е да си лекува зъб по време на бременност? Знам, че най-доброто време е между 4-ти и 7-ми месец. Имало и упокойки специални за бременни.

# 311
  • Мнения: 232
Радвам ce с вас, момичета за хубавите резултати Simple Smile

ShySun,мерси за споделеното мнение относно твоя опит с количките. Аз започвам да се настройвам на вълна покупки, но за сега само проучвам.

Вчера хапнах нещо сладко и имам един зъб, който от време на време ме наболява... пак се обади... дано да премине. Бяха ми казали, че не се вижда нищо, трябваше обаче преди да забременея да си направя снимка, защото ми се струва, че може да има нещо под пломбата. А сега снимка не може... ако продължи да ме боли ще отида на зъболекар да видим какво ще посъветва.

Някоя от вас ходила ли е да си лекува зъб по време на бременност? Знам, че най-доброто време е между 4-ти и 7-ми месец. Имало и упокойки специални за бременни.
Zoline, аз имам 1 спешен зъб за правене. Зъболекарят искаше са ми прави снимка, но като чу че съм в третия месец ме посъветва да търпя и като родя да ида. Да ама не се търпи вече и пак ще си запиша час за събота-да видим в 5 месец какво ще предприеме. Дано може упойка да се сложи, че .... Praynig

# 312
  • Мнения: 173
bube, ,на мен ми казаха, че лечение в 4-7 месец на зъб е добре. Но разбира се снимка не трябва да се прави...аз ако отида, най-вероятно ще махнат пломбата, за да видят какъв е проблемът...
от началото на бремеността ме боли на няколко пъти, но минава. Сега след повече от 2 месеца пак се обади пффф... Дано да устискаме. Но ако боли, нямаме избор.

# 313
  • Мнения: 326
Здравейте момичета не съм писала отдавна ,ама няма и с какво да се похваля.Вчера бях на ЖК и ми източиха кръвчицата за 2 изследвания+за антитела.Качила съм 3,5кг за което съм много щастлива защото с предната бременност по това време бях +10кг ако не и повече,кръвното ми беше малко ниско 80/55.Малко се ядосах ,защото имах час за УЗ на 31.10.14 ,ама ми го изместиха за 7.11.14.Моята докторка смята че щом съм нямала проблем с предната бременност и сегашната върви добре може да ме гледа на ехограф на 2 месеца,ама на мене ми се вижда много това време склонна съм най-много на 1 и половина.Вие как мислите?

# 314
  • Мнения: 173
valari, аз не бих издържала 2 месеца, затова и ходя на частно. На ЖК ми казаха, че имам право само на две ехографски изследвания, ако искам по-често се заплаща допълнително. Добре е да се следи плацента, шийка, околоплодни води, не само развитието на плода.

Общи условия

Активация на акаунт