Коледни подаръци 2014 :)

  • 150 887
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Liliq_Zlatna, благодаря!
И аз предположих, че Фърбито в Алито за тези пари няма да е оригинал.
И още един глупав въпрос. Всяко от изброените модели Фърби различни неща ли прави? Буум с какво е по добро?
Извинявам се за въпросите, но сега от вас научих за тези Фърбита и изобщо не съм запозната. Интересно, че и детето ги е пропуснала, но мисля, че ще й харесат.
Не искам сега да пускам клипа в youtube и да го гледам, защото Марина веднага ще се лепне за компютъра и ще започне да иска Simple Smile За това изчаквам.

xAngelx, да, в нашето семейство се купуват няколко подаръка. Един за под нашата елха, два за под елхите на двете баби и дядовци, един под на леля елхата, един за градината. Всичките тези подаръци аз ги купувам, после бабите и леля ми ги осребряват. За наша сметка остава подаръка в къщи и в градината.  Peace

# 361
  • Мнения: 1 103
Поръчката за Бейби Аморето го поемаме ние,останалите са за сметка на семейството,кънки от баба и дядо,люлка-стол от другата баба,от лелите още не съм измислила,а и за тях нямам нищо набелязано,винаги купувам поне 2 подаръка,един за градината и един за вкъщи,което ми напомня,че втория не съм измислила! newsm78  Буума е по-забавен,по-готино му е приложението,къпе се,храни се,ходи до тоалетната,има разни яйца,гледа се малко фърби,абе по-хубаво е определено,ноооо пак да кажа,това,че се харесва на моето дете,не означава,че ще се хареса на всички деца! Peace Буума се различават цветово,правят едно и също,просто шарката е различна,обикновенните са си обикновенни,едно и също правят и тези с косата и тези без косата!Според мен над 4г,иначе го дават за над 6г,Приложението ни е на таблета и на телефона,безплатно е!

Последна редакция: пт, 24 окт 2014, 21:23 от Liliq_Zlatna

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 6 644
xAngelx, да, в нашето семейство се купуват няколко подаръка. Един за под нашата елха, два за под елхите на двете баби и дядовци, един под на леля елхата, един за градината. Всичките тези подаръци аз ги купувам, после бабите и леля ми ги осребряват. За наша сметка остава подаръка в къщи и в градината.  Peace

Да и вкъщи е така - обикновено ние купуваме подаръците с определен от тях бюджет, а после ни ги осребряват Simple Smile
Предпочитам този вариант, пред това да се купи нещо, с което детето изобщо не си играе, да не говорим, че остава разочарован Sad Малката все още се вълнува май повече от опаковката hahaha

А за колко голямо дете е подходящо това Фърби? Хич не съм запозната - само съм го мяркала по онлайн магазини... И за какви приложения става въпрос? Това не е ли някаква бръщолевеща плюшка?

# 363
  • Sofia
  • Мнения: 4 712
В нас пък към Фърбито интерес никакъв. Въпреки това мисля да /си/ купя и едно бебе, много са ми симпатични  Whistling
Напоследък на мода са  Zelfs и купуваме всякакви цветове и размери.

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 6 644
ооооу, тролчетата от нашето детство Heart Eyes

# 365
  • Мнения: 322
Vtech toot toot сетовете за каква възраст са ? Как мислите заслужават ли си с тези цени на днешната амазонска сделка ?
Ако някой има наблюдения за конкретни Vtech играчки за момче , моля да сподели .
мерси Simple Smile

# 366
  • София
  • Мнения: 44 200
 някъде за 1 до 3 годинки са тези, по принцип ми се струват хубави цените, а играчките им са здрави и хубави.

# 367
  • Мнения: 5 173
Играчките им са разкошни! Имаме топката и микрофон, мн са здрави, красиви, а гласът, който пее е мн хубав.

# 368
  • Разград
  • Мнения: 377
И ние вземаме два подаръка - един за в нас под елхата и един за детската градина. Получават по един от всяка двойка баби и дядовци, по един от чичото и от кръстниците. Ето, точно по 6 подаръка. Много са, наистина, но, пък, през другото време играчки не купувам. По рождените дни е, още, по-страшно. Там, всички тези + от останалите гости. Та, няма как да получат по един и това е. Помня една Коледа от моето детство. Някъде през, далечната, 1985 година - получих цял чувал с подаръци. Та, щом не стигам до това количество, смятам, че не прекаляваме.  Peace

# 369
  • Мнения: 4 841
В нас играчките до скоро се чупеха на 90% и гледах да купуваме нещо по практично. В началото едните баба и дядо купуваха каквото те преценят, но видяха че играчките им се чупят още докато се отворят (ужасно качество). Подаряваха и дрехи (ужасно качество). Накрая решиха да им избираме ние нещата, а те да осребряват. Другите баба и дядо дават парички и не държат под елахата им да има задължително подарък. Аз така съм най доволна, понеже събираме парите и така купуваме нещо голямо след време. По Коледа подаръците при нас до тази година бяха повече от тези за рожденния ден. Сега май ще стане обратното. Аз вече купих една палатка за Коледа и незнам дали ще е за в нас или за в градината, но там си зависи от детето какво ще си поръча. Общо взето не искам да купувам играчки, па камо ли много.

Ето днес купих ел острилка за моливи. Цял ден стърже едни калпави моливи и му е голямо забавление. С играчка толкова време не е откарвал. А дадох само 3лв за острилката...
Като се замисля май таблет ще му е най интересен, но е прекалено рано по мое мнение. Въпреки, че колкото по рано станат на ТИ с техниката, толкова по добре.

# 370
  • Мнения: 322
Благодаря за отговорите Ви  Hug ! Снощи поръчах гаража, летището и полицейската станция ,подаръците от вуйчо и баба ги уредихме . Дано им се зарадват .
хубав ден на всички  Simple Smile

# 371
  • Мнения: 814
Vtech toot toot сетовете за каква възраст са ? Как мислите заслужават ли си с тези цени на днешната амазонска сделка ?
Ако някой има наблюдения за конкретни Vtech играчки за момче , моля да сподели .
мерси Simple Smile
Ние имаме доста от тях струват си парите,малкият е на годинка и 
пет месеца и са му интересни,а и доста са здрави.

# 372
  • UK
  • Мнения: 4 310
И при нас се събират много подаръци, един вкъщи за под елхата, един от Дядо Коледа в градината, от едните баба и дядо, от другите, за Нова година нещо дребно, хубаво ги научихме ние да избираме и купуваме подаръците, те да осребряват, но с подаръците за племенниците и още две-три близки деца в квартала сумата става направо баснословна. Аз поръчавам и купувам по-рано, а бабите и дядовците осребряват по празниците, когато видят децата и им подарят подаръците, а сега вече децата са две и направо не ми се мисли.  Confused Имам някои неща купени и прибрани по-рано, вече така действам, като видя нещо инцидентно и много ми хареса, намалено или не, купувам и прибирам за по-близкия наближаващ празник Коледа или рожден ден. Иначе сега имаме и рожденичка вече през декември, циркът е пълен. Честно, не знам оттук нататък как ще се справям. Въобще и не мисля за Фърбита и подобни по 100 лв бройката, като знам, че трябва купувам още 10 подаръка.

# 373
  • Мнения: 1 103
Аз харесах за племенника този Уолкър http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3479865.htm,сега ще изчакам понеделника,до тогава ще поровя,ако го намеря на по-добра цена и ще поръчвам!Ние сме имали такъв,после го дадох на приятелка и не ми го върна и така,харесва ми,това ще е! Peace

# 374
  • Майничка
  • Мнения: 12 611
http://www.amazon.co.uk/LEGO-Juniors-10668-Princess-Castle/dp/B0 … RRQE7V8B2KTJ2AFB3 замъкът за игра на принцесата пак е намален

Общи условия

Активация на акаунт