Най-после да си купя свестни препарати за чистене-8

  • 95 897
  • 769
  •   1
Отговори
# 495
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 823
Благодаря!

# 496
  • Мнения: 20 174
На мен в темата ми бяха препоръчали този препарат и останах доволна.
Някак с обезмаслител не ме кефи идеята да си пръскам всички дрехи под мишниците...



+1 за този препарат. Изкарвал ми е дори петно от очна линия от бяла пола.

# 497
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 823
Само върху бели дрехи ли се ползва?

# 498
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Петна от дезодоранти махам супер успешно (дори и стари) със зелената бутилка Окси гел от Лидл. Не кисна, слагам и размазвам директно върху петното. Струва пет лева, а количеството е голямо и стига за дълго време. Даже и на промоция съм го засичала за два и 50. Mr. Green С него изпрах и огромни петна от кръв от дънки, които нон стоп киснех и въртях в пералнята, и не можех да ги изкарам с нищо. От първият път в пералнята, намазани с гела, петната изчезнаха. Препоръчвам горещо! Peace

# 499
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Знаете ли как да премахна драсканици с химикал от гуменки, от бялата гумена част отпред?

# 500
  • Мнения: 20 174
Само върху бели дрехи ли се ползва?
Аз го ползвам за всякакви дрехи.
http://www.preparati.bg/products.php?id=3336#sthash.DhH11a0z.dpbs

# 501
  • Мнения: 1 481
На мен в темата ми бяха препоръчали този препарат и останах доволна.
Някак с обезмаслител не ме кефи идеята да си пръскам всички дрехи под мишниците...



+1 за този препарат. Изкарвал ми е дори петно от очна линия от бяла пола.
От къде успявате да си го закупите?

# 502
  • Мнения: 20 174
Аз съм го взимала от магазини за прахове и почистващи препарати, също го има и в тези с паралелен внос.

# 503
  • Мнения: 5 976
Здравейте! Дано да е правилното място тук за въпросът ми, че не се сещам другаде къде да попитам  Rolling Eyes
Имам проблем с дограмата - нова е и по нея има изцапано от латекс, мазилка, от самото лепило на лентите с надписите, с които си пристига - не мога да ги махна. Пробвах с оцет, с препарат за стъкла, с всичко, което имам вкъщи и нямат махане гадовете... Идеи някакви  Praynig   bouquet

# 504
  • Русе
  • Мнения: 7 060
Циф? Аз с такова съм търкала бялата ми дограма в апартамента. Миналата година в къщата на село, където сложихме дограма венге, търках с мокри кърпички изцапаното и боята и шпакловането на прозорците.

# 505
  • София
  • Мнения: 3 851
Здравейте! Дано да е правилното място тук за въпросът ми, че не се сещам другаде къде да попитам  Rolling Eyes
Имам проблем с дограмата - нова е и по нея има изцапано от латекс, мазилка, от самото лепило на лентите с надписите, с които си пристига - не мога да ги махна. Пробвах с оцет, с препарат за стъкла, с всичко, което имам вкъщи и нямат махане гадовете... Идеи някакви  Praynig   bouquet

При мен се махнаха единствено с препарат за почистване на пластмаса.

# 506
  • Мнения: 2 820
В нас ги махнах с препарат за чистене на ПВЦ дограма. Дадоха ни го подарък от фирмата, която ни слагаше дограмата, но после видях на промоции в магазини такива препарати.

# 507
  • Мнения: 5 976
Благодаря ви много   bouquet! А някаква марка на конкретния препарат, за да знам как да търся?
Циф? Аз с такова съм търкала бялата ми дограма в апартамента. Миналата година в къщата на село, където сложихме дограма венге, търках с мокри кърпички изцапаното и боята и шпакловането на прозорците.

Нашата е кафява и не е гладка като бялата, а е релефна и точно в този релеф са най-големите напластявания  Cry

# 508
  • Мнения: 94
Здравейте ,имам бели кецове от плат и след като са изпрани и изсъхнат остават кафяви петна...НЯКАКВИ ИДЕИ С КАКВО ДА ГИ ПРЕМАХНА newsm78?

# 509
  • Русе
  • Мнения: 7 060
Циф? Аз с такова съм търкала бялата ми дограма в апартамента. Миналата година в къщата на село, където сложихме дограма венге, търках с мокри кърпички изцапаното и боята и шпакловането на прозорците.
Нашата е кафява и не е гладка като бялата, а е релефна и точно в този релеф са най-големите напластявания  Cry
Същата е и нашата - релефна. Търках със стара четка за зъби. Сгъвах мократа кърпичка на няколко ката, слагах я на главата на четката и така търках. Мъчение си беше.

Общи условия

Активация на акаунт