Лятото отмина,тук е вече есента,надежда всяка има за мечтаната 2-ра черта - 163

  • 28 917
  • 715
  •   1
Отговори
# 570
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Шоки - по-добре ли си?

# 571
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Май съм по-добре.

# 572
  • София
  • Мнения: 5 193
И от мен тихичко честито на Шушулчето!  bouquet
Шокич, а така!  Hug

Много нови момичета видях последните няколко страници. Добре дошли, представете се с няколко думи.

# 573
  • Мнения: 161
Кашмирче, На 26 съм от Ямбол. 55 Приятно ми е. С ММ много искаме да си имаме бебче Simple Smile Чета ви с най-голям интерес, пиша в различни теми, но не смея много да се включвам, защото вие се познавате от доста време, а аз новобранеца тепърва ви опознавам. Всички сте много готини.
На Шушулчето пожелавам от все сърце късмет  newsm17. Малко и аз да се отприщя и да взема да контактувам с вас.  Hug

# 574
  • София
  • Мнения: 5 193
Добре дошла, Ели!  Hug От колко време бебеправите?

# 575
  • Мнения: 161
Благодаря! Вече десет месеца!  Wink Аз съм писала и в друга тема.

# 576
  • София
  • Мнения: 5 193
 Blush Извинявай, малко ме нямаше мен. Желая ви скорошен успех.

# 577
  • Мнения: 161
Е, няма нищо. Благодаря ти, Дай Боже всекиму  

Последна редакция: чт, 30 окт 2014, 16:25 от Елица Господинова

# 578
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Добре дошли на новите момичета Ели и mariqpb  Hug
Ели - следиш ли овулацията по някакъв начин?

ПП: С прашец ръсят само бременните момичета  Wink

# 579
  • Мнения: 161
 Grinning оле, така ли се изложих  Embarassed Да, следя я с тестове за овулация от 3 месеца, но досега само веднъж я хванах миналия месец и след това имах проблеми с яйчниците и бях на АБ. Мисля, ако и този месец не стане да започна да меря БТ. И през новата година, ако все още няма резултат, да тръгваме по изследвания.

# 580
  • София
  • Мнения: 9 117
Шушулче, тихичко честито   bouquet

# 581
  • Мнения: 888
Шушулче, тихичко честито, мила.  Hug

Добре дошли на новите момичета, пишете смело, не хапем   bouquet

Пънче, благодаря ти за инфото за листериозата - живо ме интересува, ма да видя кога ще се престраша да отида да ме бодат...

Шоко, радвам се, че си по-добре  Hug

Момичета, да ви питам - пия метилирана фолиева, заради мутацията, която имам. Това, което ме вълнува обаче е, че заради тази мутация, не усвоявам добре и Б12,абе въобще Б-групата е слаба работа... освен с храната има ли някаква преработена форма, коато мога да пия... чета в англоезични източници, че в такива случаи се предписва активно Б12... ама не мога да намеря инфо продава ли се в Бг или само инжекции са варианта?

# 582
  • Мнения: 11 489
Еее, Шушулко, да поздравиш Шушул, че правилно е изчислил кога да играе на компа  Mr. Green Честито, честито!
Сигме, аз по принцип блондини не харесвам, та се надявам да му потъмнее косичката по някое време  Whistling

# 583
  • Германия
  • Мнения: 1 214
Еха, хайде бе Шушулче, от кога те чакаме. Стискам палци всичко да върви по план.
Добре дошли на новите попълнения в темичката.
Агарче: за съжаление не съм запозната как стоят нещата в БГ. Тук има хапчета за тези, които не я усвояват.
Аз се опитвам да се разболявам. Боли ме главата цял ден, една кашлица ме е хванала. А от другата седмица трябва да съм на работа. Намрънках се.

# 584
  • София
  • Мнения: 5 193
Агарче и аз съм с тази мутация. Аз в момента пия метилиран Б12, но заупен от ай хърб. Не съм търсила тук. Ако искаш мога да ти покажа кой, дъвче се по една таблетка дневно.  Peace

П.П. Ето го : http://www.iherb.com/ZOI-Research-Vitamin-B12-Methylcobalamin-5- … ;sr=null&ic=3

Общи условия

Активация на акаунт