Ако има две черти, ЮЛЧЕ май ще бъдеш ти!!! :)

  • 31 243
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 874

 fertilization EFP Two Hearts

baloni
 preggo stork-boy stork-girl  ylinfant
Ние, юлки'2014, ви приветстваме във вашата първа тема! newsm51

Предстоят ви прекрасни 9 месеца,
изпълнени с много трепети и вълнения,
които ще споделяте в тази и в следващите теми.
Бъдете много задружни и си помагайте,
изживейте заедно приключението
и се наслаждавайте на всеки миг!
Чака ви най-голямата радост в живота,
която мнозина от вас ще изпитат за първи път.
Пожелаваме ви много късмет, лека бременност
и прекрасни пухкави бебчета!
Ще видите колко прекрасно е да си лятна мама, особено през юли. newsm76

# 1
  • Мнения: 212
Да ви пожелая  EFP и искам да следя темичката, че ми става много мило!

# 2
  • Мнения: 1 857
Късмет на бъдещите юлски мами! Дано темичката ви е от полза, както ни беше на нас. Аз лично намерих много отговори в нея и много мили момичета!

# 3
  • Мнения: 770
И аз пожелавам много бебета през юли 2015!  С нетърпение чакам първите мами!!!

Ей, що трепети, що чудо беше миналата година - наистина много мило!

# 4
# 5
  • Мнения: 92
Късмет на бъдещите юлски мами  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 556
Да е щастлива здрава и оборотна новата тема! Много щастие и прекрасни вълнения на всички бъдещи Юлки 2015. Предстоят ви най-емоционалните и вълнуващи месеци, споделете ги тук и се радвайте заедно на новия живот който всички вие ще носите!
А ние чакаме с нетърпение първия положителен тест
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 421
Честита темичка мами   bouquet
Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 500
Добре дошли, юлки 2015, най-хубавият месец за бебета, изживейте тези 9 месеца с трепетите и вълненията, споделяйте и си помагйте и винаги може да разчитате на нас за съвет и подкрепа, защото с тези момичета прекарах най-готината бременност

Последна редакция: пт, 10 окт 2014, 23:13 от yulianka

# 9
  • Мнения: 256
Ох толкова мило ми стана като се сетя ние колко трепети и какво очакване изживяхме, споделяне на всяка една покупка или усещане на бебето  Heart Eyes Толкова бързо минаха тези 9 месеца  preggo Пожелавам на всички бъдещи юлки само положителни емоции през следващите месеци.
Ние ще ви следим и ще се радваме заедно с вас на вашите емоции и трепети   love001

# 10
  • Там някъде
  • Мнения: 122
Добре дошли бъдещи юлски мами 2015!!!! Лека и безпроблемна бременност и пухкави бебоци на финала! Толкова мило ми стана като си спомня миналата година по това време какви трепети, какви вълнения бяха - дали ще видя двете чертички, дали ще е само едно, дали ще тупа сърчице.....  и още и още....толкова прекрасни моменти  Heart Eyes
Коя ли ще е първата записала се юлска мама  Grinning

# 11
  • Мнения: 10 874
И на мен ми е любопитно коя ще е първата бъдеща юлска мама. Heart Eyes
Леле, не мога да повярвам, че мина близо година, откакто разбрах, че съм бременна и видях една малка точица, след това тупкащо сърце. Прекрасни емоции, несравними с нищо друго! Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 613
Здравейте и от мен бъдещи тумбачета !

Следват 9 прекрасни месеца изпълнени с трепети и хубави емоции! Желая на всички ви лека и успешна бременност и здраво бебче на финала.
Ние сме тук, ако имате въпроси и ще ви помагаме с удоволствие. Ние сме една много сплотена 2014 та юлска групичка и пожелаваме същото на вас !   bouquet

# 13
  • Мнения: 17
Добре дошли, бъдещи юлски мами 2015!
Нека бременността ви бъде лека, емоциите приятни, а резултатът здравичък, сладък и пухкав! stork-boy stork-girl

# 14
  • Мнения: 62
Здравейте!
Аз мислех засега само да чета, тъй като е прекалено рано, но ще се запиша, пък дано това ми донесе късмет! Praynig
Отдавна правим опити за бебе, следим овулацията и т.н.... Този период за този месец отмина, та силно се надявам, че сме успели вече  Praynig Praynig
Първи тест ще мога да направя чак след 11- 12 дни, а дотогава.. стискайте палчета! Hug

Общи условия

Активация на акаунт