Ако има две черти, ЮЛЧЕ май ще бъдеш ти!!! :)

  • 31 255
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 62
Благодаря Hug
Хайде, стискам палци и чакам с нетърпение да кажеш какво става! Hug Hug

# 31
  • Мнения: 208
mama stefi аз също не чаках да ми закъснее и 2 дена преди датата на цикъла си направих тест и беше  EFP с бледа втора чертичка  newsm44. Пожелавам и на двете ви с Бени да сте първите юлски мами  Hug

# 32
  • Мнения: 770
Стискам ви палци, момичета  Praynig

# 33
  • Мнения: 505
Хайде, момичета, нямам търпение да кажете резултатите  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 10 874
Силно стиснати палци и от мен да почват да валят вече положителните тестове!!! Heart Eyes EFP fingerscrossed

# 35
  • Paris, France
  • Мнения: 285
Вижте какво, записвам се при вас, пък каквото ще да става!   smile3533

Имам 5 дни закъснение, мисля да не се залъгвам с тестове, че миналия път видях два положителни, а нещата се разсъхнаха след няма и 2 месеца.
Като отида на лекар след около месец и като видя сърце, ще ви се похваля официално, а дотогава ще се надявам и ще ви се радвам. Може пък и да бъда от полза на някого, първото ми дете е на година и 4 месеца, та... още са ми пресни нещата.

Стискам палци на всички да видите двете чертички!  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 11
Eхеееее момичета,бременелка съм  Hug Положителен тест  Hug  EFP EFP хаха много съм щастлива ехее дано всичко е добре от туук на татък,на преглед съм в понеделник дано стане официално  Hug
Айде Бени ти си наред  Hug

# 37
  • Мнения: 500
Eхеееее момичета,бременелка съм  Hug Положителен тест  Hug  EFP EFP хаха много съм щастлива ехее дано всичко е добре от туук на татък,на преглед съм в понеделник дано стане официално  Hug
Айде Бени ти си наред  Hug
Честито на първата юлка 2015, дтиснати палци всичко да е наред зо края желая ти прекрасна бременност

# 38
  • Мнения: 92
Честито и от мен и дано всичко е наред и ти пожелавам едни прекрасни 9 месеца  Hug Hug

# 39
  • Мнения: 62
Еййй, Мама Стефи, честито! Много ме зарадва! Успех! Hug Hug Hug
На мен днес трябваше да ми дойде, но нямам никакви признаци за това, а по принцип ми е точен цикълът, а и поне седмица преди това се появяват симптоми, подсказващи ми, че ще идва. Сега нямам такива, та си мисля, че и аз ще се зарадвам утре.
Взех си тест днес, но ще го направя утре.
Лале в дъжда, имам си съгражданка в твое лице Whistling

# 40
  • Мнения: 505
Хайде, Честито! Леле все едно аз имам положителен тест , така се вълнувам на такива новини  Laughing Всички около мен ми повтарят , че не ставам за майка , а на мен все деца са ми в главата. С удоволствие бих си отгледала още 1-2. Но ММ няма да е съгласен.

# 41
  • Мнения: 161
Здравейте мили мами,  за първи път пиша, нооо вече нямам търпение  Simple Smile.  Аз съм Катерина и след 3години ходене по мъките на 20.10.14г. имам  EFP с бледа втора чертичка. Правих и кръвен с резултат 58.01.  Още не мога да повярвам дали е истина, но искам да споделя с някой, че ще лудна  Crazy

# 42
  • Мнения: 208
Ихуууууууу и аз много се развълнувах  newsm44 Честито mama stefi и Katerina Parusheva
пожелавам ви скоро да чуете туп туп  Heart
 Бени чакаме ти да си следващата с положителен тест Simple Smile

# 43
  • Мнения: 2 988
Честито момичета!!! Много се радвам за вас. Пожелавам ви леко бременеене.
Бени, стискам ти палци за положителен тест утре.  Praynig

# 44
  • Мнения: 770
Честито mama stefi и Kит кат!!! Много ви се радвам, момичета!
Желая ви спокойна бременност, наслаждавайте й се!

Общи условия

Активация на акаунт