Estee Lauder-2

  • 97 947
  • 761
  •   2
Отговори
  • Мнения: 31 182
Коментарна тема за марката и нейните продуктите.
Моля, кажете кой е вашия/вашите любими продукти от бялата козметика на Estee Lauder!
старата тема.

Компанията Estee Lauder, която днес наследниците на великата Жосефина Естер или Ести, управляват повече от успешно, в момента има в портфолиото си дълъг списък от козметични марки под своето покровителство, сред които Clinique, Aramis, M.A.C, Lab series, La mer, Bobbi Brown, Donna Karan, Tom Ford, Tommy Hilfiger и др.

Последна редакция: сб, 11 окт 2014, 21:35 от densi

# 1
  • София
  • Мнения: 4 751
Най-любимия ми продукт на ЕЛ е серум ANR Simple Smile

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за темата, Денси  bouquet
Аз не съм пробвала бяла козметика  на ЕЛ, но смятам да поправя тази грешка със серума АНР Peace
Набелязала съм и крем от серията Resilience Lift , ако някоя от вас е ползвала, ще се радвам да сподели.

# 3
  • Мнения: 2 805
От това, което съм ползвала от бялата козметика и на мен АNR ми е фаворит.
Смятам да си купя сега II.

# 4
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Благодаря за темата! Аз не съм ползвала, но мисля да си подаря скоро един ANR, така за проба, но може би ще е от 30мл., че да не рискувам много. Simple Smile

И освен това ми е интересно да чета темата, така че с удоволствие се записвам. Laughing

# 5
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Не си представям и ден Без серума Advance Night Repair.

# 6
  • Мнения: 9 183
 Peace
+ resiliance lift околоочния

# 7
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Моят най-любим продукт е Idealist  Heart Eyes

А от декоративната козметика - новите червила Pure Color Envy Sculpting Lipstick.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 474
Моят най-любим продукт е Idealist  Heart Eyes

И моят,серумът за порите.
Advance Night Repair серума също много го харесвам.

# 9
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Ами да се включа с нещо съвсем различно - ANR. Mr. Green Първият вариант на серума.
Надявам се скоро всички да сме така очаровани от нещо ново, имам предположения с един продукт, да видим Rolling Eyes Crazy

Благодаря на Денси за темата  bouquet

# 10
  • Мнения: 221
И аз от години ползвам Idealist- без него не мога.

# 11
  • Мнения: 2 805
Аз с Идеалиста не се разбрах - дори не разбрах какво действие има върху кожата ми - озарява ли и действа само визуално, или всъщност помага за изравняване на тена на кожата. Използвала съм две и повече не бих. Явно не е моят продукт.
А Ести ми е любима, много любима марка  Heart Eyes

Бъбъл, моля те, кажи повече за серума  за порите.

# 12
  • Мнения: 2 843
Благодаря за новата тема!

Много харесвам Идеалист: направо не мога без него; като ми привършат серумите на други брандове, ще си взема Advance Night Repair: ползвала съм много мостри от него и съм доволна. За сметка на това започвам сериозно да се отдръпвам от Клиник. Преди си ползвах с удоволствие Супердифенс, но новата му формула ми идва тежка. Така че, като дойде време да си купя нов дневен крем, май ще е на Ести.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!   bouquet
На ЕЛ от бялата козметика съм най-доволна от Idealist. При мен визуално заглажда лицето и свива порите.
От декоративната козметика имам две от новите червила, които харесвам и ползвам често. Скоро взех и спирала за обем, но още нямам категорични впечатления.

# 14
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Харесвам измиващите продукти на Ести, от кремовете - не успях да намеря подходящ за мен. Спиралите им също не са ми фаворит, бих искала да пробвам тяхно червило.

Общи условия

Активация на акаунт